Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

pisat izpit iz računalnistva pol pa učit fiziko :headbang: :headbang: :headbang:

Ja boš vsaj kej koristnega naredu :yes:

no fifty kok si vcer zgubu ;)

a je spet gemblu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooohoooo spet sm mobiln na dveh kolesih. Kam gremo jutr??? :yea1:

so ti pa hitr poštimal..

js ne morm it nikamor.. razn z avtom :closedeyes: ta tedn delam samo v četrtek :)

no fifty kok si vcer zgubu ;)

nekaj malega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbilsko jezero mi je super. Prpelš se z motorjem čist do "jezera" avtomobilisti morjo pa peš hodt :evilgrin:

Ko končno najdš mizo za usest pa čakaš na postrežbo vsaj 10-15 minut... :unsure:

Sam ko si pa končno postrežn je pa res super, odlična ledena kava, velike porcije in zmerne cene

več ne rabim.Lahko pa bi pohiteli s postrežbo.

Tko da vsakič k grem na zbile si to vzamm v zakup :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko končno najdš mizo za usest pa čakaš na postrežbo vsaj 10-15 minut... :unsure:

Sam ko si pa končno postrežn je pa res super, odlična ledena kava, velike porcije in zmerne cene

več ne rabim.Lahko pa bi pohiteli s postrežbo.

sej ce je lustna kelnarca ji je oproščen tut to :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa reku, da so mi ga poštimal :lol: neki druzga mam :naughty:

opa :D talk more.. :)

Zbilsko jezero mi je super. Prpelš se z motorjem čist do "jezera" avtomobilisti morjo pa peš hodt :evilgrin:

Ko končno najdš mizo za usest pa čakaš na postrežbo vsaj 10-15 minut... :unsure:

Sam ko si pa končno postrežn je pa res super, odlična ledena kava, velike porcije in zmerne cene

več ne rabim.Lahko pa bi pohiteli s postrežbo.

Tko da vsakič k grem na zbile si to vzamm v zakup :whistle:

zmerne cene my ass :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem tud dostkrat na kavo na zbilje, ampak se ni dobro preveč blizu jezera vsest, včasih voda prav močno smrdi, drugače je pa ok :worship: točka

AJA pa pazite, če se pripeljete iz smeri smlednika čez most na prvi desni ovinek, zadnjič sem skor odletu, je poln peska in to glih po idealni vozni liniji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorenc hehe

jah, sori, ampak tko je :D

Jaz grem tud dostkrat na kavo na zbilje, ampak se ni dobro preveč blizu jezera vsest, včasih voda prav močno smrdi, drugače je pa ok :worship: točka

AJA pa pazite, če se pripeljete iz smeri smlednika čez most na prvi desni ovinek, zadnjič sem skor odletu, je poln peska in to glih po idealni vozni liniji :krneki:

yap, voda kr dostkrat zaudarja :)

kar se pa tiče peska, pa tisti k večkrat pridemo tja, že vemo :) približo 80% časa je tm pesk :D treba bit tm zlo previdn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh mi noče ta link odpret :glare:

En sposojen sesalc mam :P

hmm, kot kaže nimaš dostopa v temo za odrasle :) evo, sm te povabu ke.. zdj more pa admin to odobrit, poj maš pa odprto temo za odrasle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, kot kaže nimaš dostopa v temo za odrasle :) evo, sm te povabu ke.. zdj more pa admin to odobrit, poj maš pa odprto temo za odrasle :D

Očitno sm jst najmlajši tuki :D vsaj po duši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sm jst najmlajši tuki :D vsaj po duši :whistle:

a na zunaj maš pa že ive lase al koko? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!