Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Dobro jutro :D

Ja ena velika zahvala Fiftyju :worship: , za prevoz dam z Belvija učerej, ker drugač ne vem kje bi končal :D tko da naslednič, ko se vidmo na Zbijah častim rundo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek na forumu piše, vem da je 18ih, za prej pa nwm

sm najdu ja :)

http://www.e-sustarskanedelja.si/program.php

10,13,15,18... jest bom varjetn na unga ob 18h prletu... če me kdo vid nej me pocuka za rokav. sej se me bo slišal :naughty: . drgač pa črna usnena jakna srebrni ktm napisi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :D

Ja ena velika zahvala Fiftyju :worship: , za prevoz dam z Belvija učerej, ker drugač ne vem kje bi končal :D tko da naslednič, ko se vidmo na Zbijah častim rundo :D

np :D rd pomagam :P

sm najdu ja :)

http://www.e-sustarskanedelja.si/program.php

10,13,15,18... jest bom varjetn na unga ob 18h prletu... če me kdo vid nej me pocuka za rokav. sej se me bo slišal :naughty: . drgač pa črna usnena jakna srebrni ktm napisi :whistle:

hmm, zanimivo. morda celo pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

np :D rd pomagam :P

hmm, zanimivo. morda celo pridem :)

no le prid ;) jest bom tud če bo vreme zdržov... zaenkrat kr vredu zgleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no le prid ;) jest bom tud če bo vreme zdržov... zaenkrat kr vredu zgleda :whistle:

če je free entry, pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh tud kdo na parking uleti dons ;)

opa, hvala za vabilo :) se pride pogledat, če boste še vedno tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokya pa fiftiya (z avtom) pa brdavsa :)

Fantje hvala za fajrcajg:D

:D

np za fajrcajg, pa tvoji punci oz. prjatelci, reč nj se mal nauči metat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljica!!!! :D no dj fifty :) na kaj spet mislš... ni čudn zakva te šef kliče kako maš lohk tok dolge dostave......... ti mu zihr rečeš jez vozm po omejitvah a? :D pa rikverc do blokade :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljica!!!! :D no dj fifty :) na kaj spet mislš... ni čudn zakva te šef kliče kako maš lohk tok dolge dostave......... ti mu zihr rečeš jez vozm po omejitvah a? :D pa rikverc do blokade :worship:

ok, prijateljica :P jah, pr kšni fajni deklci se je včasih treba mal ustavt :P šef ve da ne vozim po omejitvah, hehe :D sj me je že ene parkrat upozoru itd. ampak kva morm :) tak sm.

s twingotam sm pa šu iz zbilj rikverc do blokade ja ^_^ zinzinzinzinzin :D

pa zadnč k smo se fural z matexom pa jernejam, smo tut ene parkrat šli do blokade, s prvo pa drugo itd. :D

če se mi da z avtam zajebavat poj znam kr popestrit vožnjo.. pa če je še tako dolgočasna, mi rata narest zanimivo :D lohk ti ceuga kržnga podriftam s twingotam.. to pa delajo izkušnje :P mam kr velko kilometrino za sabo :D

mislm da jih je kr nekaj k lohk potrdijo mojo pestro vožnjo:P

P.S. na bledu je brezvezn kazino.. čeprou sm dons dobu 40€ :) ampak kelnarce so pa hude.. k sm biu pa nekaj dni nzaj v tivoliju v lescah, mi je blo pa brzeveze.. najmanši pa dolgočasn kazino.. moj favorit je še zmer v kr.gori :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, prijateljica :P jah, pr kšni fajni deklci se je včasih treba mal ustavt :P šef ve da ne vozim po omejitvah, hehe :D sj me je že ene parkrat upozoru itd. ampak kva morm :) tak sm.

s twingotam sm pa šu iz zbilj rikverc do blokade ja ^_^ zinzinzinzinzin :D

pa zadnč k smo se fural z matexom pa jernejam, smo tut ene parkrat šli do blokade, s prvo pa drugo itd. :D

če se mi da z avtam zajebavat poj znam kr popestrit vožnjo.. pa če je še tako dolgočasna, mi rata narest zanimivo :D lohk ti ceuga kržnga podriftam s twingotam.. to pa delajo izkušnje :P mam kr velko kilometrino za sabo :D

mislm da jih je kr nekaj k lohk potrdijo mojo pestro vožnjo:P

P.S. na bledu je brezvezn kazino.. čeprou sm dons dobu 40€ :) ampak kelnarce so pa hude.. k sm biu pa nekaj dni nzaj v tivoliju v lescah, mi je blo pa brzeveze.. najmanši pa dolgočasn kazino.. moj favorit je še zmer v kr.gori :)

eh kva nis nč poklicov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, prijateljica :P jah, pr kšni fajni deklci se je včasih treba mal ustavt :P šef ve da ne vozim po omejitvah, hehe :D sj me je že ene parkrat upozoru itd. ampak kva morm :) tak sm.

s twingotam sm pa šu iz zbilj rikverc do blokade ja ^_^ zinzinzinzinzin :D

pa zadnč k smo se fural z matexom pa jernejam, smo tut ene parkrat šli do blokade, s prvo pa drugo itd. :D

če se mi da z avtam zajebavat poj znam kr popestrit vožnjo.. pa če je še tako dolgočasna, mi rata narest zanimivo :D lohk ti ceuga kržnga podriftam s twingotam.. to pa delajo izkušnje :P mam kr velko kilometrino za sabo :D

mislm da jih je kr nekaj k lohk potrdijo mojo pestro vožnjo:P

P.S. na bledu je brezvezn kazino.. čeprou sm dons dobu 40€ :) ampak kelnarce so pa hude.. k sm biu pa nekaj dni nzaj v tivoliju v lescah, mi je blo pa brzeveze.. najmanši pa dolgočasn kazino.. moj favorit je še zmer v kr.gori :)

Aja, a spet si gemblu :naughty:

Brazilk ni blo a ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosmat pa tak ko js :D

haha se bolj :D

precej nasred kolena zgleda za kolenckanje ;) a si sploh zvozu ovink? :unsure:

ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!