Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

:rolleyes: hya.... :whistle: Fifty, Fifty, kdo te je kupu, pa jst to ne vem?? :P Sm ugotovla, d so mi kr vse hišne ljubljenčke sunl... :glare: Sej, teb je neb zbila...morm še mal počakat, d boš meu vsaj tako ceno kt ''gorila''. :P :evilgrin:

aja, so me drugi kupl? :D od koga bitch pa sm zdj? :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maja tko je to... zej je saj do pondelka mir... poj pa spet u lj...

Treba čimbl izkoristt vikende. ;)

aja, so me drugi kupl? :D od koga bitch pa sm zdj? :D hehe

Aham... :D Nisi več pr men. :closedeyes: Zdej te ma ena lušna gospodična, kokr mi je ratal vidt. :D Tko d....uživi, dokler traja, haha. :evilgrin: :P

Lep pozdrav :)

Ooooooooooooooo, Fingi. ^_^ :worship: Pa ki se ti skrivaš? :) Lep pozdrav tudi tebi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

`sup niggaz :D

Đufko, blop blop blop, wruuuuum, wruuum, hahahahahahah :D Evo, načrti se ti počas uresničujejo, sam kup ene poliestre od 1098 pa maš Dučeta... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

`sup niggaz :D

Đufko, blop blop blop, wruuuuum, wruuum, hahahahahahah :D Evo, načrti se ti počas uresničujejo, sam kup ene poliestre od 1098 pa maš Dučeta... :D

not funny:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba čimbl izkoristt vikende. ;)

točn tko... zato se ga grem pa nažret na bled čez kšne 3 urce :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, a gledaš? :D 250ccm je bla kr huda zadnje kroge, Simoncelli vs. Bautista :worship:

sm vse gledou :D fajne dirke

vindcshildvajpr

antifriz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si dobu moj sms? :D

nebi vedel. morm najprej do telefona pridt..

dons se mal teži premikam k sm si neki zjebov ceu hrbt. ni ravno prijetno. :) občasno tok zaboli da kr teži dihaš. ampak bom že pretrpu, ni panike :D ajm taf kuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da si si kej zadi prehladu, tole je tud mene dajal, občasno začuteš ko da bi te en z lopato kresnu :rolleyes: , fajn se zadekej ali kej podobnega da se zagreješ, pa boš vidu če bo kej pomagal.

mitofrikova metoda pa ne pomaga, še bl k baba stokaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabs eno da te nategne :D

dvomim da bi pomagal :)

Lahko da si si kej zadi prehladu, tole je tud mene dajal, občasno začuteš ko da bi te en z lopato kresnu :rolleyes: , fajn se zadekej ali kej podobnega da se zagreješ, pa boš vidu če bo kej pomagal.

mitofrikova metoda pa ne pomaga, še bl k baba stokaš :D

yap, na cajte ornk zaboli, ni prijetno.

me je pa začel bolet proti večeru.. dons zutri so pa bolečine dvojne.. pa to sam določeni gibi. sj ju3 bo že bolš pumoje.

haha, se strinjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons mej sodelouc zrajcou....k je reku da so sli na morje z mtorji...ene 12 ...tut brdavs je biu vmes btw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!