Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Hahahahah perverznež :evilgrin: :D

Ei dej un link od Superbika al kva sva že debatirala :hmm:

evo ga

respect :worship:

hej sporočam vam da je od 1. novembra moj naslov kranj.... na bleiweisovi :whistle:

tak da upam da pol k bomo tok v bližini da se nam rata dobit.... ;)

helou :) js ti pa na cajte na MSNju postavn uprašane kuko kj napreduje s stanovanjem.. pa nobenga odgovora :closedeyes:

fajn to drgač :) kok je pa naslov? ker js vem vse naslove v KR :) js sm HumanGPS kranja :D

drgač pa lepo to da gresta na svoje. takrt si kr ene par tehtnih razlogov navedla :)

ampak js te bom meu vrjetn še zmer za žabarko :evilgrin: :P

haha, ja pa kaj bi še, da vm odojka spečem :slap: :D

na pjački se pa zih vidmo no .)

opa, meso bo :D pridem! :D

to pa, na več le-teh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni jih treba glih spečt, lahko jih kar srove "postrežeš"... :whistle:

dej dej dej :naughty: :whistle:

IZDAJALKA!!! Oddaljuješ se z Ljubljane...........

ja kaj čmo, gremo na lepš in bolš :yes:

helou :) js ti pa na cajte na MSNju postavn uprašane kuko kj napreduje s stanovanjem.. pa nobenga odgovora :closedeyes:

fajn to drgač :) kok je pa naslov? ker js vem vse naslove v KR :) js sm HumanGPS kranja :D

drgač pa lepo to da gresta na svoje. takrt si kr ene par tehtnih razlogov navedla :)

ampak js te bom meu vrjetn še zmer za žabarko :evilgrin: :P

opa, meso bo :D pridem! :D

to pa, na več le-teh :)

hej, ma nism skor nč gor k tok rihtam zadnje čase, dons grem še na razgovor za službico v šenčur...pogodba je bla podpisana včer za stanovanje, bom pa na naslovu bleiweisova 45a, tm k je frizerstvo, nasprot vojašnice :OK:

ma ja skoz slabš je že...ni več za zdržat ne pr ns, ne pr njemu, pa je najbolj pametno to...

a ti še vozš pol?? zdj bom pa končno lahko kej pr teb naročila ;)

umirte se, nbenga mesa nav :unsure:

by by

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest rajš nam slike prlimov kaj je mel pomoje Tony v mislih... :D

:blink: Sploh nočem vedt... :P

hej sporočam vam da je od 1. novembra moj naslov kranj.... na bleiweisovi :whistle:

tak da upam da pol k bomo tok v bližini da se nam rata dobit.... ;)

Uff, še ena Kranjčanka. :winkiss: Morš prit kej v Lahac pogledat kk dan. :winkiss:

Ja sej veš, to so različne debeline in dolžine, tko da me zanima kero ma rada :naughty: :lol:

:huh: :blink: Chupa chups edition. :P

bo treba it kej pogledat tiste vase konce :D

Da vidmo te slavne hribe. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, ma nism skor nč gor k tok rihtam zadnje čase, dons grem še na razgovor za službico v šenčur...pogodba je bla podpisana včer za stanovanje, bom pa na naslovu bleiweisova 45a, tm k je frizerstvo, nasprot vojašnice :OK:

ma ja skoz slabš je že...ni več za zdržat ne pr ns, ne pr njemu, pa je najbolj pametno to...

a ti še vozš pol?? zdj bom pa končno lahko kej pr teb naročila ;)

umirte se, nbenga mesa nav :unsure:

by by

vidm da si se kr ornk zresnla. :) sj po en stran je to prov.

aha, to pa vem kje je :) makedamsk parkirišče pa to. ti boš poj 1200m stran od mene doma :) toj pa bliz, zdj bova pa lohk nabolša frenda, pa skupi bomo lohk laufal v naravo, pa skupej bomo mamuta polomil ^_^

ah, sj bo, bo zdj bolš :)

yap, še :D lohk, pa upam na nevrjetn tringlt, kadar pač bo, hehe :D

poj pa nč če nau mesa :closedeyes:

čau bau, velik sreče na razgovoru (čeprou je to zdj že mem pumoje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej dej :naughty: :whistle:

ja kaj čmo, gremo na lepš in bolš :yes:

hej, ma nism skor nč gor k tok rihtam zadnje čase, dons grem še na razgovor za službico v šenčur...pogodba je bla podpisana včer za stanovanje, bom pa na naslovu bleiweisova 45a, tm k je frizerstvo, nasprot vojašnice :OK:

ma ja skoz slabš je že...ni več za zdržat ne pr ns, ne pr njemu, pa je najbolj pametno to...

a ti še vozš pol?? zdj bom pa končno lahko kej pr teb naročila ;)

umirte se, nbenga mesa nav :unsure:

by by

hm...pol pa bomo lahko sli na kofetk u mercator :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha lol priselila se bos k moji zlahti :D :D :D no...prizenjeni zlahti heh :P

ta frizerka je sestricna, ce se ne motim, od enga Grega k je porocen z mojo sestricno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da si se kr ornk zresnla. :) sj po en stran je to prov.

aha, to pa vem kje je :) makedamsk parkirišče pa to. ti boš poj 1200m stran od mene doma :) toj pa bliz, zdj bova pa lohk nabolša frenda, pa skupi bomo lohk laufal v naravo, pa skupej bomo mamuta polomil ^_^

ah, sj bo, bo zdj bolš :)

yap, še :D lohk, pa upam na nevrjetn tringlt, kadar pač bo, hehe :D

poj pa nč če nau mesa :closedeyes:

čau bau, velik sreče na razgovoru (čeprou je to zdj že mem pumoje)

hahaha lol priselila se bos k moji zlahti :D :D :D no...prizenjeni zlahti heh :P

ta frizerka je sestricna, ce se ne motim, od enga Grega k je porocen z mojo sestricno :D

Jah sej ta Kranj je tolk mejhn, da ste vsi sosedje :) :evilgrin:

Aja, metuljči čestitam na novi vselitvi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej ta Kranj je tolk mejhn, da ste vsi sosedje :) :evilgrin:

Aja, metuljči čestitam na novi vselitvi :yea1:

we are all one big happy family :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, še ena Kranjčanka. :winkiss: Morš prit kej v Lahac pogledat kk dan. :winkiss:

jp, fajn a .) ej ne vem kk bo s časom, lahk pa ti pridš kej v kranj, sj dj bomo v večini gor :yea1:

vidm da si se kr ornk zresnla. :) sj po en stran je to prov.

aha, to pa vem kje je :) makedamsk parkirišče pa to. ti boš poj 1200m stran od mene doma :) toj pa bliz, zdj bova pa lohk nabolša frenda, pa skupi bomo lohk laufal v naravo, pa skupej bomo mamuta polomil ^_^

ah, sj bo, bo zdj bolš

yap, še :D lohk, pa upam na nevrjetn tringlt, kadar pač bo, hehe :D

poj pa nč če nau mesa :closedeyes:

čau bau, velik sreče na razgovoru (čeprou je to zdj že mem pumoje)

ma kaj pa čm druzga, al pa da se pobijemo nek :wacko:

jp to je tm....haha :D tole pa me je nasmejal ja :OK: sigurno se bomo kej več vidl ja... jeeeejjj mamut O:-) :kva2: :kva2:

bomo vidl glede tringlta :whistle:

ja sm dubla en šihtek, v šenčurju v športnem centru, sam za parkrat na tedn popoldan, dj pa neki iščem še za parkrat na tedn dopoldan, najbrž da bom v laborah neki najdla :unsure:

hm...pol pa bomo lahko sli na kofetk u mercator :D

haha, mogoče pa res :winkiss:

hahaha lol priselila se bos k moji zlahti :D no...prizenjeni zlahti heh :P

ta frizerka je sestricna, ce se ne motim, od enga Grega k je porocen z mojo sestricno :D

nop, vbistvu sta ločena, in ta tip ji fuuuul nagaja, ker vsak neki oddajata, in dj je borba glede vode, tk da upam da nam nav ta butl vode odklaplov....baje ful nagaja svoji bivši ženi :BUA:

Jah sej ta Kranj je tolk mejhn, da ste vsi sosedje :evilgrin:

Aja, metuljči čestitam na novi vselitvi :yea1:

tnx .)

we are all one big happy family :D

we will see :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, vbistvu sta ločena, in ta tip ji fuuuul nagaja, ker vsak neki oddajata, in dj je borba glede vode, tk da upam da nam nav ta butl vode odklaplov....baje ful nagaja svoji bivši ženi :BUA:

ja...frizerka pa on ja...to vem ja...mislm..mat pozna njih...jeba :D

ta moja sestricna pa on sta itak drugedva :D

kulci pol :D se kofektamo hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha metuljčica bo pa soseda od mojga šefa :lol1: pa ne pozab ta del Bleiweisove spada še pod Kranj, k je na južnem bregu avtoceste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha metuljčica bo pa soseda od mojga šefa :lol1: pa ne pozab ta del Bleiweisove spada še pod Kranj, k je na južnem bregu avtoceste :P

sicer ne vem kaj me ma to za mott da spada pod kranj :unsure: ? a so to kkšne fore k jih kranjčani poznate..pa resn to vprašam no... :unsure:

bi se rada kej naučila ;)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, fajn a .) ej ne vem kk bo s časom, lahk pa ti pridš kej v kranj, sj dj bomo v večini gor :yea1:

Čist hudo, jp. :) Res bi lhk prromala do ke kk dan, ja. :) Sam, k boš mela čs, ane....pa k ga bom jst mela. :trance_33_sleep: K sm si budala spet natrpala sto enih obveznosti... :trance_33_sleep: Ma no, se bomo zmenl, itak. :winkiss:

to je tko kukr je balkan južno od save :naughty: ???

:lol: Sm na podobn pomislla, hehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja family DON Korleone :naughty:

"Welcome to the family."

post-5337-1224343847.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=3EAUEDpRReI

nevrjetn muvi :)

sicer ne vem kaj me ma to za mott da spada pod kranj :unsure: ? a so to kkšne fore k jih kranjčani poznate..pa resn to vprašam no... :unsure:

bi se rada kej naučila ;)

ne da bi jaz vedel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja kako lepo sonček sije. Dans bi pa še gume lahko segrel na delovno temperaturo :naughty:

Mi kdo posod motor??? :D

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!