Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Jst sem pa nastepu 300km dones :D sow k masi v logatec lol po kosilu pa na obalo lovit zadnje soncne zarke.

Hitr se je stemnilo tko da domow sem kar po temi su :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe, brezskrbi, brezskrbi, se pridno dela pa vsak mesc daje nekaj dinarčkov na stran, hehehe.

Poj pravš drug let Novi Marof? :P

:hmm: Pannonia bi rajš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa ti rogovilš že na vse zgodi zjutri :rolleyes:

Am še 1x dobro preber moj stavek...Zame je trenutno bolj večer, hahaha :D

Ma, morm bit pokonc, ob 16h grem spat, ob 0.00 ustanem, ob 3.00 pa v Milanoooo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am še 1x dobro preber moj stavek...Zame je trenutno bolj večer, hahaha :D

Ma, morm bit pokonc, ob 16h grem spat, ob 0.00 ustanem, ob 3.00 pa v Milanoooo :OK:

Ufff, ti pa si zaseden :D

Ja lepo se mej v Milanu :yea1:

Pa poglej, če bojo slučajno kombinezon Berik Laguna seca prodajal za ceno prosm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, ti pa si zaseden :D

Ja lepo se mej v Milanu :yea1:

Pa poglej, če bojo slučajno kombinezon Berik Laguna seca prodajal za ceno prosm .)

Hehehe, bom, bom. Thanx :OK:

Am...V Milanu dvomim, da bodo kaj prodajali, za tisto je bolj aktualna Padova. Če pa bo kaj na vidiku, ti pa sporočim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, hvala vsem trem :)

Tony, veš kako je, šola, šiht (treba delat če si mislm spomlad kej boljšga prvošt k pa er5 :D ), bejba (brez tega itak ne morš), pol je pa tko, da mi ne ostane velik časa za MS čekirat, pa ne porajtam tok, če se kej mente k se dobite al pa kej :) No, pa ja, tud to, da še nism meu izpita me je mal nazaj držal da nism prov velik se okol z motorjam vozu, sploh do zbilj :)

Po forumu me je pa minil pisat ene 3 mesce nazaj, k se je tok na polno kregal, pa sm žiuce takrt zgubu za to. Zdej ga pa spet bl z veseljam berem k se je umiril vse skp se mi zdi, pa tud ni tolk nabijanja :)

Aja, Tony, sm vidu da si menjov motor; čestitam, velik srečnih kilometrov na cesti pa velik zbrušenih drsnikov na dirkališč, brez padcev seveda, ti želim :)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, hvala vsem trem :)

Tony, veš kako je, šola, šiht (treba delat če si mislm spomlad kej boljšga prvošt k pa er5 :D ), bejba (brez tega itak ne morš), pol je pa tko, da mi ne ostane velik časa za MS čekirat, pa ne porajtam tok, če se kej mente k se dobite al pa kej :) No, pa ja, tud to, da še nism meu izpita me je mal nazaj držal da nism prov velik se okol z motorjam vozu, sploh do zbilj :)

Po forumu me je pa minil pisat ene 3 mesce nazaj, k se je tok na polno kregal, pa sm žiuce takrt zgubu za to. Zdej ga pa spet bl z veseljam berem k se je umiril vse skp se mi zdi, pa tud ni tolk nabijanja :)

Aja, Tony, sm vidu da si menjov motor; čestitam, velik srečnih kilometrov na cesti pa velik zbrušenih drsnikov na dirkališč, brez padcev seveda, ti želim :)

Ja, te čist štekam, še najbolj pa tist del(bejba :whistle: )strošek :D

Sej še dobr, da mamo forum k se menmo za pjačo k ta huj penzionerji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evooo, nazaj iz Milana... Bilo je noro, res, da predvsem delovno ampak vseeno sejma takih razšeznosti ne vidiš povsod :worship: Kaj naj rečem, V-Max gleda strupeno, R1 `09 je hudaaaa, zanimive so tudi kopije od kakšnega Gas Gasa, ki 125 motocikli zgledajo kot kakšen Superduke etc. Aja, pa nova WR125X (supermoto) je tudi super za pogledat, taka nabita, masivna...

Pa še nekaj utrinkov iz Milana...Na Pfiferjevem BMWju (upam, da bo kdaj priložnost za pelat tole) in pa z Simsponovimiiiiiiiiiii :D

P.S. Fingi čestitke !!!

post-6663-1225841084_thumb.jpg

post-6663-1225841169_thumb.jpg

post-6663-1225841260_thumb.jpg

post-6663-1225841288_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roki a ni blo nobene hude babe da bi se zravn nalepu? :)

Preveč jih je blo zato so bli motorji bolj zanimivi, ker tisti hudi so res v manjšini. Tle so pa babe vseeeee hude :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!