Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Aaaaa, a maš ta movie še na kompu? Da bi mi ga seedov s sosedovim uploadom :D

nop, ga nimam več že kšn let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, toj prva oddaja te sezone :) sm gledou vse dele v vseh dvanajstih sezonah ^_^

brez skrbi d sm to tut že gledou :D

zrihti mi en motor pa grem TAKOJ! :D

Dons me je pa do Postojne zebl, pol pa k dan pa noč čist hudo super vožnja :yea1: :yea1: :yea1:

Čim prej nabav :grim

Conti sport držžžijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons me je pa do Postojne zebl, pol pa k dan pa noč čist hudo super vožnja :yea1: :yea1: :yea1:

Čim prej nabav :grim

Conti sport držžžijo :worship:

:kva2: :kva1: :kva2: :kva1: aaaaaaaaaa :D

nehi :D js bi se tut vozu :P

nabavu bom šele v mesecu junij/julij :closedeyes: :(

sj drgač sm pa naredu nekaj kilometrov z RSko :D hehe.. brez luči žmigovcov pa tablce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva1: :kva2: :kva1: aaaaaaaaaa :D

nehi :D js bi se tut vozu :P

nabavu bom šele v mesecu junij/julij :closedeyes: :(

sj drgač sm pa naredu nekaj kilometrov z RSko :D hehe.. brez luči žmigovcov pa tablce :whistle:

Kriminalc. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva1: :kva2: :kva1: aaaaaaaaaa :D

nehi :D js bi se tut vozu :P

nabavu bom šele v mesecu junij/julij :closedeyes: :(

sj drgač sm pa naredu nekaj kilometrov z RSko :D hehe.. brez luči žmigovcov pa tablce :whistle:

Kriminalc. :D

Morm vs mal rajcat, da čim prej stroje nabavta :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm vs mal rajcat, da čim prej stroje nabavta :evilgrin: :naughty:

Sej, sej... FiFtY_ a greva nasledn vikend v Valencio pa Tonyu pošljeva kak MMS iz steze...sam, pizda...še zmer je problem s čim bova vozila, haha :lol1: RSe so mal prepočasne za tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriminalc. :D

nimam druge izbire.. :closedeyes:

Morm vs mal rajcat, da čim prej stroje nabavta :evilgrin: :naughty:

js sm dons že Rokyu reku da bi se šu js na njegovmu mestu 10000% furat z motorjam, pa tut če je sam 125ccm..

js bi se pumoje vsak dan furou če bi meu izpravn motor.. jebeš mrz.. lansk let se je šlo na jezersk k je padou sneg.. slike za potrditev :) in še enkrat bi šu če bi imel to možnost..

Sej, sej... FiFtY_ a greva nasledn vikend v Valencio pa Tonyu pošljeva kak MMS iz steze...sam, pizda...še zmer je problem s čim bova vozila, haha :lol1: RSe so mal prepočasne za tam :D

js bi se tm tut s 125ccm vozu.. bmk, sam da bi se furou :D sam kva k ni dnarja da bi šu ke, pa spredna bremza dela na 40% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam druge izbire.. :closedeyes:

js sm dons že Rokyu reku da bi se šu js na njegovmu mestu 10000% furat z motorjam, pa tut če je sam 125ccm..

js bi se pumoje vsak dan furou če bi meu izpravn motor.. jebeš mrz.. lansk let se je šlo na jezersk k je padou sneg.. slike za potrditev :) in še enkrat bi šu če bi imel to možnost..

js bi se tm tut s 125ccm vozu.. bmk, sam da bi se furou :D sam kva k ni dnarja da bi šu ke, pa spredna bremza dela na 40% :)

Hehehehe, ma ne, dans se mi res ni dal :D Sej, če bo še kej sončka letos, jo morm obvezno pelat na sprehod :OK: še prej pa olje kupt, je še par kaplc v kestlu :unsure: Pa še ti jo dobiš za en krog, če boš hotu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, sej... FiFtY_ a greva nasledn vikend v Valencio pa Tonyu pošljeva kak MMS iz steze...sam, pizda...še zmer je problem s čim bova vozila, haha :lol1: RSe so mal prepočasne za tam :D

:lol1: Ja ta bi bla pa dobra ja :yes:

Fifty nehi mi z 125kam :P , 600 morš kupt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to maš pa prav :yes: moja pa ni več za na Raceland :grim

Kva, kva...Sej maš kasetni menjalnik...si kar tam spremeniš prestavna razmerja, pa bo tud tvoja za na Raceland :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe, ma ne, dans se mi res ni dal :D

Sej, če bo še kej sončka letos, jo morm obvezno pelat na sprehod :OK: še prej pa olje kupt, je še par kaplc v kestlu :unsure: Pa še ti jo dobiš za en krog, če boš hotu? :D

evo ti šamar :D ,atr.. motor maš, pa pustiš ga počivat v kleti samga.. to ni lepo :closedeyes:

sončkov bo še velik :) js se priporoča za kšn krogc, ampak me nau kšne pou ure nazaj :P hehe.. benz plačam js :D

Fifty nehi mi z 125kam :P , 600 morš kupt :OK:

ej! :D tut 125 2T ma en svoj čar ^_^ sj drgač pa itak da bo nasledn motor 600... sam treba je zbirat finance :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti šamar :D ,atr.. motor maš, pa pustiš ga počivat v kleti samga.. to ni lepo :closedeyes:

sončkov bo še velik :) js se priporoča za kšn krogc, ampak me nau kšne pou ure nazaj :P hehe.. benz plačam js :D

ej! :D tut 125 2T ma en svoj čar ^_^ sj drgač pa itak da bo nasledn motor 600... sam treba je zbirat finance :)

Aaaaa, šamaaaar :kva2: :D heheheh, ja nej mal počiva revca no, sej je že čist nakoncu z močmi :D

Upam, da jih bo res, ja. Eh, benz ni problem, se bova zmenila, valda :OK:

S temle se pa popolnoma strinjam, ma posebn čar, zato pa bo tud en 2-taktnik skoz doma :OK: za v nedeljah, hehe :D

:hmm: :grrr

Kva hočš s tem povedat, da nimaš kasetnega menjalnika al, da se ti neda razmerja spremenit? :D Glej pa še PC maš notr, samo eno mapo za nizke obrate naložiš pa je direkt za na raceland, hehehehe.... Morm te mal rajcat, tko k ti naju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, bo treba na večji dirkališče :whistle:

Vsekakor. Tamle na Balatonu bo drug let idealno, sam tist bo pa jebeno hitra steza, po skicah sodeč :o Treba najprej na Marofu mal trenirat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj drgač sm pa naredu nekaj kilometrov z RSko :D hehe.. brez luči žmigovcov pa tablce :whistle:

ja..pa brez benza hahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..pa brez benza hahaha :D

dons sm ga meu notr dovolj ^_^

KKKKKKJJJJJUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTT :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm ga meu notr dovolj ^_^

KKKKKKJJJJJUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTT :wub: :wub: :wub:

Dobr zgleda ja :eek:

Kje bo Balaton????

Se hecaš ti mal z mano aaa ^_^

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda ja :eek:

Kje bo Balaton????

Se hecaš ti mal z mano aaa ^_^

Na Madžarskem? Zakaj bi se hecov :hmm: Če bodo cene konkurenče Grobniku ni hudič, da bo pol folka tja hodil, poj bo pa Grobnik manj zaseden... Izbira je kar težka potem kam it, hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Madžarskem? Zakaj bi se hecov :hmm: Če bodo cene konkurenče Grobniku ni hudič, da bo pol folka tja hodil, poj bo pa Grobnik manj zaseden... Izbira je kar težka potem kam it, hehe :D

Jap, to pa bo še bolš k je v Evropi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!