Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Na Madžarskem? Zakaj bi se hecov :hmm: Če bodo cene konkurenče Grobniku ni hudič, da bo pol folka tja hodil, poj bo pa Grobnik manj zaseden... Izbira je kar težka potem kam it, hehe :D

pr grobniku boš prehitr brez gum ustou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr grobniku boš prehitr brez gum ustou :D

Sej Balaton bo pa tok fajn vrjetn, da boš na istem, pa še po sredin bojo šle hitrej k ma dost ravnin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Balaton bo pa tok fajn vrjetn, da boš na istem, pa še po sredin bojo šle hitrej k ma dost ravnin :D

po sredin maš itak trši profil, odvisn kere gume maš :D drgač pa vozš cik-cak... "fun is not a straight line" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor. Tamle na Balatonu bo drug let idealno, sam tist bo pa jebeno hitra steza, po skicah sodeč :o Treba najprej na Marofu mal trenirat :hmm:

Kaj si boš pa z Marofom pomagu pri tem????

Na Madžarskem? Zakaj bi se hecov :hmm: Če bodo cene konkurenče Grobniku ni hudič, da bo pol folka tja hodil, poj bo pa Grobnik manj zaseden... Izbira je kar težka potem kam it, hehe :D

Ne vrjamem da bodo cene konkurenčne grobniku, saj grobnik ne bo niti senca tistega, kar nastaja tam. mejbi pa ....

a bo balaton ze sezidan do sezone??????

jp jp

Ne.

Od kje ti pa to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si boš pa z Marofom pomagu pri tem????

Ne vrjamem da bodo cene konkurenčne grobniku, saj grobnik ne bo niti senca tistega, kar nastaja tam. mejbi pa ....

jp jp

Od kje ti pa to??

Em, glede Marofa sem mislil, da se privadiš malo na nov motor itd. Jaz nebom upal kar takoj it na neko hitro pisto ala Grobnik, ampak vsaj ene 2x prej na Marofu kjer so hitrosti nižje in se še da kontrolirat situacije, da se navadiš na nov motor. Za cene bomo pa vidl kakšne bodo, pustimo se presenetit :)

Jaz sem od miha post razumel tako, da če bo Balaton zgrajen do začetka sezone. Do spomladi skorej sigurno nebo dokončan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahahaha, ampak telih podnapisov iz filma Young People Fucking pa nemorm pozabt, jest sm padu iz stola:

Krist Armstrong! -V redu, povej

mi umazanijo. -Umazanijo?

To me resno vzburi.

-V redu.

Ne razmišljaj. Reči prvo kar ti

pride na pamet. –V redu.

Obrnil te bom na trebuh in ti ga zabil

tako globoko v rit, da ga bom zlomil.

Potem ti ga bom stlačil v usta, da ti

bo iz njih smrdelo kot iz riti.

Potem ti bom prišel v usta,

da ti bo pri riti priteklo ven.

Jaz samo mislim...

-Jezus Kristus.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh yeah... gimme more...

Ei The Stig, ratal mi je pretvort posnetke :OK: Grem za vikend v akcijo z montažo :D Rabm eno tvojo fotko, visoke kvalitete k si ti na njej seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!