Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

:drunk: ------> :alien1:

mene se mal drzi

heheh jest sm biu zdrav ko dren ze ob desetih :D

A gre kdo na kofe? Jest mam tko težko glavo :unsure:

nop....majo kle wireless :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjanci.. :)

js pa ponovno brez kapljice alkohola ^_^ bravo js..

js tut..js tut....sm te vidla k si furu......fifty,luzr si!Roky te owna ne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut..js tut....sm te vidla k si furu......fifty,luzr si!Roky te owna ne:)

Kva spet jest? V čem že? Pomoje mi ni ravno v ponos, da sm bil včer prbasan k mina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut..js tut....sm te vidla k si furu......fifty,luzr si!Roky te owna ne:)

Hya no....si pila per, tk d kaka kaplica bi se že najdla. :D

Kva spet jest? V čem že? Pomoje mi ni ravno v ponos, da sm bil včer prbasan k mina :D

Prbasan si biu?! :o Ojoj, kaj sm zamudla... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hya no....si pila per, tk d kaka kaplica bi se že najdla. :D

Prbasan si biu?! :o Ojoj, kaj sm zamudla... :closedeyes:

Jap in to kar fejst. Jah, prehitr si ušla domov, sej sploh nism vidu kdaj ste šli :o

Kaj a maš ful željo mene vidit pijanega? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap in to kar fejst. Jah, prehitr si ušla domov, sej sploh nism vidu kdaj ste šli :o

Kaj a maš ful željo mene vidit pijanega? :D

Ujej...škoda škoda, k sm tko hitr ušla. :) Ma se mi je mudil, d sm pol zjutri taprav cajt k maš pršla. :P Sm gledala kje si, d še pozdravim, ma te nism zapazla...

Afkors mam željo, iaaaaaaaa.....kdaj bo spet prilka, hah? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut..js tut....sm te vidla k si furu......fifty,luzr si!Roky te owna ne:)

priznam. bil sem premagan :) osvojil sem drgo mesto :closedeyes:

zmagala je pa Polona N. za 0.010, hehe. vse čestitke. (edina sva šla pod 30s na krog) :) prvič sm furou v rollbaru, pa nasploh prvič gokarte na štrom.. pumoje sm se kr fajn udrezou ^_^

v tork grem spet :D ker sm frej, in sm se že zmenu s par folka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva spet jest? V čem že? Pomoje mi ni ravno v ponos, da sm bil včer prbasan k mina :D

roky tis očitno tut pjanc... :naughty: delaš konkurenco fiftyju... :evilgrin: nujno se mormo zment...me prou zanima kašne pizdarije delaš :trance_33_sleep:

priznam. bil sem premagan :) osvojil sem drgo mesto :closedeyes:

zmagala je pa Polona N. za 0.010, hehe. vse čestitke. (edina sva šla pod 30s na krog) :) prvič sm furou v rollbaru, pa nasploh prvič gokarte na štrom.. pumoje sm se kr fajn udrezou ^_^

v tork grem spet :D ker sm frej, in sm se že zmenu s par folka :P

js bi tut furala...sam me pizdeci ne pustijo furat,kr sm kao presuha...bull shit!! :angry:

k me bojo...pol fifty..pol bomo pa vidl kok te je v gatah :naughty:

ker tork..ju3?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky tis očitno tut pjanc... :naughty: delaš konkurenco fiftyju... :evilgrin: nujno se mormo zment...me prou zanima kašne pizdarije delaš :trance_33_sleep:

js bi tut furala...sam me pizdeci ne pustijo furat,kr sm kao presuha...bull shit!! :angry:

k me bojo...pol fifty..pol bomo pa vidl kok te je v gatah :naughty:

ker tork..ju3?

Hja no, tud jest lahko ke pa sm kšnga zvrnem, a je tko? :D Pizdarij načeloma ne delam :blush:

Zato k si presuha? Hahahahahahhaha ja nč, en tedn vsak dan vsako uro hod na en kebab pa bo :D

A ni velik drugih, lažjih načinov, da ugotoviš kok ga je v gatah... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :D ena faza je sla u koorac zdele pr ns... skor pou bajte ne dela.... ne delajo luci po pou bajte, ne dela tv, ne dela kuhna, ne dela moja soba....

AMPAK KOMPI PA NET PA DELAJO HJAAHAHHAJAJAJAJAJAJHAHAHAHA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ti jaz povem mojo izkušnjo?

vikend, nedelja, okoli 23h... prelepo doma, bulim TV, nikoga doma, stari se lih vračajo iz portoroža.

biu nek totalno tečn film, že sm napol spal pol pa začne delat oni ventilator v kuhni (stopnja 5 od 3!), vse luči v kuhni gorijo tak močno kot še nikoli, pa se odločim, da stopim do kuhne, da pogledam kaj je... sm mislu, da je majka pršla domov, čeprav mi ni jasno blo zakaj bi oni ventilator vklapljala?...

lih stopim not v kuhno, ena luč pokne. fit vn vrže. grem do omarice, vklopim nazaj in tup, druga luč gre.

pol sm sklopu vse luči, vklopu fit nazaj pa pržgal TV. iz TVja začnlo prvo smrdet, sm mislu da naša upokojena boga soseda kuri plastiko spet, pa v TVju pokne, ko da bi neka iskrca zletela pa se TV ugasne. Fita ni vn vrglo. Grem do hodnika, pržgem luči da najdem telefon, pa vseh 8 žarnic pokne v roku 1/4 sekunde. no pol sem počakal, da stariva prijeta domov, oče že pizdu zarad TVja, majka cela panična. meni pa 0 jasno.

no pol so ugotovili, da je prišlo do nekega stika dveh žic v oni omarici zunaj (nulta faza), kar je blo maslo uslužbencev Elektro Maribor in se je zgodba srečno končala...no... vsaj razn tega da je VSE razen MOJEGA računalnika :yea1: pocrkalo v bajti, škode za par taužnt €, sem ostal tisti večer živ, če pomislim na to da bi lahko "ukresničkal" celo bajto, in seveda, kdo bi mi verjel da sem napol spal na TV in delal NIČ?

enkratna izkušnja, morm priznat, malo me je blo strah :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky tis očitno tut pjanc... :naughty: delaš konkurenco fiftyju... :evilgrin: nujno se mormo zment...me prou zanima kašne pizdarije delaš :trance_33_sleep:

[/quote)

a jst pa spet odpadem, k se nism polnoletn ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam. bil sem premagan :) osvojil sem drgo mesto :closedeyes:

zmagala je pa Polona N. za 0.010, hehe. vse čestitke. (edina sva šla pod 30s na krog) :) prvič sm furou v rollbaru, pa nasploh prvič gokarte na štrom.. pumoje sm se kr fajn udrezou ^_^

v tork grem spet :D ker sm frej, in sm se že zmenu s par folka :P

Uau, se vid, d je punca z naših koncev. :rolleyes: Svaka čast. :) Ja za prvič si biu res supr....jst sm sam enkrat v Rollu furala....pa me je zadn ovink vsakič znova presenetu, hehe. :blush: Bi blo treba enkat spet ponovt zadevo. :) Tk d. če se boste še kdaj menl, sporočte....se boste mel saj komu smejat. ;)

js bi tut furala...sam me pizdeci ne pustijo furat,kr sm kao presuha...bull shit!! :angry:

k me bojo...pol fifty..pol bomo pa vidl kok te je v gatah :naughty:

ker tork..ju3?

Deeeeej Mici nabaci par kilc, d greva furat en dan, noooooo. Al pa sfejkaj debelost. :P Res soft, d te ne pustijo. :D

a jst pa spet odpadem, k se nism polnoletn ^_^

Hya veš, to ni izgovor. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K so glih Zbile v igri... A so kkšne lokalne ceste _ bogu za *a*ci _da bi se dal mal dirkat sm pa ke?? Lokalce sprašujem.

1X Smo jih Kamnčani že nabil v odbojki (bil je vseeno težak dvoboj :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jst pa spet odpadem, k se nism polnoletn ^_^

Hehehehehehehhe...Tony lepo te je blo vidt, ob kakšni kavi pa še kako besedo več rečemo, ane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo družba :worship: :worship: :worship:

se opravičujem, te s tuša že en cajt hodjo net montirat :blink: in sploh nimam stikov z zunanjim svetom...upam da se med prazniki kej vidmo :unsure:

trikratna tedn delam po 16 ur na dan,4krat pa po 6, in sm sfukana totalno, že 14 dni nism bla en dan frej :BUA:

no ja upam da bo boljše....

fajn bote, pa pridni bote, uživajte, lep pozdravček

anja :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!