Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Ja in. Naj mu dam nagrado? Trenutno to sploh nima veze. Če se oblač v ženske cune je njegov problem :P

@FiFty_no hard feelings .)

Hahaha :lol1: kašne ženske cune pa ti vidš na prikazni :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm ga s5 zabluzil :headbang: Lepo, da sem vas zabaval a zabave je konec :unsure:

Sem šel v slikarja, da bi vam nadzoril kaj imam v mislih in sem POD LUPO opazil, da je to nekakšna mala Gonzilla v štunfu ki ima violčno kapo na glavi :krneki: Sorry FIFty da smo se pohecali na tvoj račun :doze:

Slika:

post-20043-1231274399.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist preveč

mal mn dej se za nas kej pust :krneki:

:D

sj vm vse pustim.. sam zagrabte :P

nailepši šiii :wub:

iiiiiii

Do dons sm vedno mislil, da je FiFty ženska oseba.

Zakaj:

Ta slikca v avatarju_ izgleda kakor MX obleka za ženske :unsure:

haha :D

to je angry bunny na slikci :P

eh, veš kaka bomba je fifty :krneki:

lol :D sm mjhn pa suh.. motogp postava :D haha

Ja in. Naj mu dam nagrado? Trenutno to sploh nima veze. Če se oblač v ženske cune je njegov problem :P

@FiFty_no hard feelings .)

begiji niso ženska cuna :D

no prob. :)

Hahaha :lol1: kašne ženske cune pa ti vidš na prikazni :? :D

it's angry bunny!! :D glede na to da je rabbit-zajc moj logo, sm mogu najdt kšnga k grdo gleda :D

Pa sm ga s5 zabluzil :headbang: Lepo, da sem vas zabaval a zabave je konec :unsure:

Sem šel v slikarja, da bi vam nadzoril kaj imam v mislih in sem POD LUPO opazil, da je to nekakšna mala Gonzilla v štunfu ki ima violčno kapo na glavi :krneki: Sorry FIFty da smo se pohecali na tvoj račun :doze:

Slika:

no hard feelings Double-R :P lepo da si za RR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sup feggets :D

kko kj v nasi lepi sloveniji :D

tuki v nemciji mamo mraz mraz mraz :D

dubu sm serbia trenirko...tko da ydj sm proper serbian hahah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sup feggets :D

kko kj v nasi lepi sloveniji :D

tuki v nemciji mamo mraz mraz mraz :D

dubu sm serbia trenirko...tko da ydj sm proper serbian hahah :D

dej še men kšno zrihtej :)

in kako kej priprave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sup feggets :D

kko kj v nasi lepi sloveniji :D

tuki v nemciji mamo mraz mraz mraz :D

dubu sm serbia trenirko...tko da ydj sm proper serbian hahah :D

Tuki je tud mrazzzzzz :P

haha perfect trenirka za po planin se štetat :D kr ene par kompletov prnes boš dilov, pomoje bo šlo za med :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sup feggets :D

kko kj v nasi lepi sloveniji :D

tuki v nemciji mamo mraz mraz mraz :D

dubu sm serbia trenirko...tko da ydj sm proper serbian hahah :D

sup queer :D

fajn

tukiv Slovenija mamo tudi mraz.

:o fakr.. dj še men eno :P to bom največji šmeks v KR :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minnie lih mal sem prebiral temo za nazaj a ti si pol motoristka in pijan.... oz ups pianistka a ni to mal čudna kombinacija? :krneki: :whistle: Aja pa kašen motor maš oziroma klavir he he.

Popravljeno . Popravil Prdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minnie lih mal sem prebiral temo za nazaj a ti si pol motoristka in pijan.... oz ups pianistka a ni to mal čudna kombinacija? :krneki: :whistle: Aja pa kašen motor maš oziroma klavir he he.

Zanimiva prva objava. :closedeyes:

Dobrodošel na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Kar se pa tiče objave nek je treba začet se pa lepo sliš da je pianistka motoristka,po mojih iskušnjah so to bolj zategnjeni ljudje marsikdo še avta ne vozit. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minnie lih mal sem prebiral temo za nazaj a ti si pol motoristka in pijan.... oz ups pianistka a ni to mal čudna kombinacija? :krneki: :whistle: Aja pa kašen motor maš oziroma klavir he he.

Heeello. :) Pozdravljen na forumu. .) hehe, sm ja...pianistka in motoristka....in pr obeh stvareh prisegam na Yamaho. :) Čeprav sem že ene dva mesca brez motorja. :closedeyes: Je bla pa yamahca (tzr 125), in tud nasledn bo yamhca. :) Klavir oz. pianino je pa tudi yamahca. :) Pravjo ja, d je mal čudna kombinacija to...sam, ljudje smo različni. :D

Hvala! Kar se pa tiče objave nek je treba začet se pa lepo sliš da je pianistka motoristka,po mojih iskušnjah so to bolj zategnjeni ljudje marsikdo še avta ne vozit. :headbang:

^_^ haha. :) Pianisti so res razred zase....tut jst nimam lih najbolših izkušenj....ampak, obstajamo izjeme. .) Sploh sem pa jaz trenutn bolj komponistka, se nism odločla za študij klavirja še naprej. :) Mogoče zato, hehe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf jest pa še vedno prisegam na Hondo čeprav z mojo zadnjo se nisem prav velik vozil,mam pa še vedno spomine na njo-boleče he he,ona je končala ob drevesu,jest pa tri dni v bolnici he he. Idino kar me je izučil je to da bom od zdej naprej vedno dal vso opremo nase,ker ni prav dober drset po tleh v trenerki. Bo pa nova vsekakor CBR 1000 ! :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minnie lih mal sem prebiral temo za nazaj a ti si pol motoristka in pijan.... oz ups pianistka a ni to mal čudna kombinacija? :krneki: :whistle: Aja pa kašen motor maš oziroma klavir he he.

to čist fajn skp paše.

dokaz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom tud jest lahko kmalu reku, ne sicer lih da prisegam na, ampak, da si lastim dve yamahce, motor pa inštrument, bomo vidl, če bo vse po sreč, pol ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej če bi pa mel denar bi si kupu pa valda Ducatia! No sam kokr mam dnarja od poškod pa ka sem prodal motor po delih mam lih za en dober kolo. HHA HA žalost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst prisegam pa na hyosunga :naughty: :kva2: Zdej morm sam počakat še da kakšen hyosung inštrument vn pride :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst glasujem za yamahco, nasledna lubica bo definitivno R1 al pa R6

Moja trenutna je pa C-40 :whistle: sicr, ma zvok bl slab, ampak, za matrat je dobr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to čist fajn skp paše.

dokaz:

:wub:

Mogoče bom tud jest lahko kmalu reku, ne sicer lih da prisegam na, ampak, da si lastim dve yamahce, motor pa inštrument, bomo vidl, če bo vse po sreč, pol ja :D

Lastiti si je vsekakor boljša beseda, hehe. :D Jst bi mela raj kak Fazioli klavir, če bi blo možno, hehe. :rolleyes: Tko je pa yamahca vseen bl fajn...je vseen hitrejša kt fazioli. ;)

jst glasujem za yamahco, nasledna lubica bo definitivno R1 al pa R6

R6 bo moj lubi, tace stran. :P

Moja trenutna je pa C-40 :whistle: sicr, ma zvok bl slab, ampak, za matrat je dobr ;)

Čist solidna zadevca. :) S tako je moj bratec začeu. :) Moj 88 zobni prijatelj je pa YUS 5. :) Že 15 let pri hiši. ^_^ post-14142-1231760213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Minnie tipke pa niso nič obrabljene slabo ti to špilaš. He he! A pol tud bratec špila? Drugač pa ne vem kaj vsi vidite na teh Yamahah mogoče to da lahko samo Rossi z njo zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!