Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

<br />Na Zbiljah?<br />
<br /><br /><br />

Zbilje pišuka to so časi ko smo tam jelene klical! Pa se zjutraj rahhlo vinjeni peljal domov.

Popravljeno . Popravil Prdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm biu mal pr Metuljčici a.k.a. štiršestki na obisku. vs že kr mal pogreša :) 21ga pumoje dobi internet, in poj bo vrjetn kšno rekla še tuki ;)

sva se pa na zanimiv način srečala.. je rekla da sm fuuul prgonu mem nje v ovinku (baje počez (ne vrjamem)), in poj je šla ceu krog, da je pršla na parkirišče do trgovine, kjer je biu moj ferrari parkiran, je prepoznala da je moj ker ma motosvet nalepko zadej :P no, poj me je pa v trgovin najdla, js sm jo šele takrt vidu. poj sm se šu pa dam kosilat, pa poj mal do nje :D prav da mormo it vsi skp na pjačo :D

over & out :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa ne vem kaj vsi vidite na teh Yamahah mogoče to da lahko samo Rossi z njo zmaga.

1. yamahce so vizualno najlepse vsaj po mojem okusu

2. moc motorja super, okvar je malo, cena ugodna

3. dol mi visi za rosija, raj se vsedem na svoj motor in grem trenirat kot pa da bi njega po televiziji gledu ! mogoce ce bi bil rosi zenskega spola, pol bi se morda jst se usedu pred TV :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastiti si je vsekakor boljša beseda, hehe. :D Jst bi mela raj kak Fazioli klavir, če bi blo možno, hehe. :rolleyes: Tko je pa yamahca vseen bl fajn...je vseen hitrejša kt fazioli. ;)

Čist solidna zadevca. :) S tako je moj bratec začeu. :) Moj 88 zobni prijatelj je pa YUS 5. :) Že 15 let pri hiši. ^_^

Ja, se kr dobr sliš lastiti se, se strinjam :whistle: Tud jest se nebi branu kakšne boljše firme, ampak za to, kolk jest špilam, se nič ne prtožujem nad tole mojo yamahco :blush:

Jap, ta je tudi moja prva, no ne prva kitara, prva kitara prave velikosti :D Pa se jo mogoče zato ne znebim :blush: Nekak za spomin... družbo ji pa dela Cort kitarca. Pač, low budget, kaj morm :blush:

Ne hodmo vsi v sredne glasbene pa razturamo :P :P , za občasno relaksiranje pa sproščanje jeze sta pa tedve prjatlce čist dovolj :) :blush:

Ha, v sredo grem pa vrjetno po drugo Yamahco :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja jest pa nič ne špilam pa zato moja punca tojk bol he he,me je enkrat zvlekla v filharmonijo na nek koncert od učencev glasbene šole pa sem mislu da se bom pihnu(ni to muska za nas kmete :headbang: )bil je tam tud nek mlad kitarist,ki naj bi pokaseral nevem koliko nagrad no on je bil še kar za poslušat vsaj za moje skromno glasbeno usveščenot. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene :D

vozit z bobm je isto ko prvic sexat alpa privc se pelat y motorjm nad 200 :D

in kako kaj vi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene :D

vozit z bobm je isto ko prvic sexat alpa privc se pelat y motorjm nad 200 :D

in kako kaj vi :D

Hello! A si ti že doma a si se dol prikopov do neta? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poheku sm en wlan ;D

pa ene slovenke so prsle pa majo unsecured haha

pridm u nedeljo

Heheheh, še tam nemorš brez kompa pa Backtracka :D

Super, se vidmo potem med tednom, bom kej v Kranj prletu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene :D

vozit z bobm je isto ko prvic sexat alpa privc se pelat y motorjm nad 200 :D

in kako kaj vi :D

to je zato k si spredej sedu... in ko mal bolš pomislš pogruntaš da je isto ;)

(torej je bla polomoja?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato k si spredej sedu... in ko mal bolš pomislš pogruntaš da je isto ;)

(torej je bla polomoja?)

Eh seks se ne da primerjat z nobeno stvarjo raj se odrečem motorju kot seksu čeprav bi bla to prkleto težka odločitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh seks se ne da primerjat z nobeno stvarjo raj se odrečem motorju kot seksu čeprav bi bla to prkleto težka odločitev!

sam oni so se šli na bobu vlakca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končno lahko ponosno rečem da sm končno kupu motor, FZ6N je od petka pr hiš :)

čestitke! :)

barva, letnik? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, res da ni nek 1000cc dvovaljnik ,samo, če se da tud s 125ko čist solidno pelat, ne vidm nobenga razloga zakaj se nebi s temu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končno lahko ponosno rečem da sm končno kupu motor, FZ6N je od petka pr hiš :)

Čestitke! dobr motor :worship: velik varnih pa uživaških kilometrov :D se srečamo kej :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato k si spredej sedu... in ko mal bolš pomislš pogruntaš da je isto ;)

(torej je bla polomoja?)

to zato k se nis boba vozu....

drgac pa sm se zareku.... me je ena spanka tko obdelala fejst, da un stavk ne vela voc tok fejst haha :D

Eh seks se ne da primerjat z nobeno stvarjo raj se odrečem motorju kot seksu čeprav bi bla to prkleto težka odločitev!

eh..to zato k se nis nic druzga probou :D

sam oni so se šli na bobu vlakca ;)

ou jeah..... :D bre picku matr haha

Evo, končno lahko ponosno rečem da sm končno kupu motor, FZ6N je od petka pr hiš :)

WUHUUUUUUUUUUUUUUU cestitke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končno lahko ponosno rečem da sm končno kupu motor, FZ6N je od petka pr hiš :)

Sem ti fouš :winkiss: Drugače ti pa želim veliko varnih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj se odrečem motorju kot seksu čeprav bi bla to prkleto težka odločitev!

Najprej sexat, skadit en cigaret in pol se sam s motorjem pelat na kkšno razgledno točko .)

Evo, končno lahko ponosno rečem da sm končno kupu motor, FZ6N je od petka pr hiš :)

Zakooon! Kakšne barve?

Jah no, res da ni nek 1000cc dvovaljnik ,samo, če se da tud s 125ko čist solidno pelat, ne vidm nobenga razloga zakaj se nebi s temu :D

A iz 125 na FZ ? Jest sm furu FZ6-naked na izpitu za A kategorijo. :OK: Motor ima VELIKi giroskopski efekt :grim

(jest tega nisem vajen k mam enocilindraša)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo bre picku matr

da ti jebem strinu suncanu :D

ips...vpliv srpski haha :D

dobrodošel nazaj!! :D aja, pa zanimivi SMSi ^^ hahahh..

a maš kšno majco zame al pa kj? pička ti matrna, da ti jebem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!