Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

ou yeah :]

seveda je trenutne vse le se ideja... morda kmalu tudi ze v plenicah :P

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh... jest sm se pa s5 malo vozil :]

kok je blo fino s5 mal nazgat :}

f00kah :D

wooo ka sm ti fouš :D js pa sam pešyamaho nažigam zaenkat :cry:

enako.. :) js se poj vsaj s Kangoojam mal izživlam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooo ka sm ti fouš :D js pa sam pešyamaho nažigam zaenkat :cry:

Pizda jest tud :headbang: samo da jest ne nažigam yamahe ampak pešhondo :krneki: pa jo bom učitno še neki časa -jeb..... babo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja jamahca ma pa letos 15km že narjenih haah :D Sam po kranju frajarim, nobenmu nc jasn..ker je pa ta debil :D

Hehe a sm tebe vidu nekej cajta nazaj na OMV-ju na primskovem pa en z nsrko je biu zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe a sm tebe vidu nekej cajta nazaj na OMV-ju na primskovem pa en z nsrko je biu zravn :D

Dejansko sem bil dons na omvju :) zatemnen vizir?...nism pa nobene nsrke vidu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja jamahca ma pa letos 15km že narjenih haah :D Sam po kranju frajarim, nobenmu nc jasn..ker je pa ta debil :D

te je en z R125 prehitu za par tednov pumoje, hehe :D

drgač je blo pa 2 dni nazaj kr dost motoristov na cest.. sj jih vidu ene 9-10 v parih urcah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zato pa je zima, da se motorji pripravijo na sezono. Si že kar malo pozen

motor nj bi mogu bit skos prpravlen :P sezona nj se načeloma sploh nkol nebi nehala oz. začela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko sem bil dons na omvju :) zatemnen vizir?...nism pa nobene nsrke vidu :unsure:

Aja ne to sm vidu enga z belo rdečo r125-ko pomoje da 29. januarja že :) sm se lih pelov s Krvavca dam, pa je biu en na yzf u kaubojkah pa motoristični jakni, en z nsrko se je pa na drug stran omv-ja furov je meu pa komplet ledr kombinezon :D sta me tok zrajcala, da sm se še ceu dan tresu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor nj bi mogu bit skos prpravlen :P sezona nj se načeloma sploh nkol nebi nehala oz. začela :D

Haha, s tem se pa popolnoma strinjam. Ampak, če je že treba, je pa zima najboljši čas za popravila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne to sm vidu enga z belo rdečo r125-ko pomoje da 29. januarja že :) sm se lih pelov s Krvavca dam, pa je biu en na yzf u kaubojkah pa motoristični jakni, en z nsrko se je pa na drug stran omv-ja furov je meu pa komplet ledr kombinezon :D sta me tok zrajcala, da sm se še ceu dan tresu :kva2:

a-a...jez sm biu v navadni jakni:) 29ga me pa nis vidu...

Fifty, a ta iz kokrce? A kj ves, a se je on zbil na zlatmu polu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, a ta iz kokrce? A kj ves, a se je on zbil na zlatmu polu?

ej to pa nimam pojma.. ker sploh nevem kdo iz kokrce ma ta motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes naredil še 40km, je prav pasalo, na koncu me je malo tema ujela, ampak ni bilo hudega :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi se pa nič ne vozite? Jaz sem danes spet naredil 60km, malo bol mrzlih kot pa včeraj brrr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj cez 100km v sredo s Husqvarno. Zaspal zjutraj na bus pa sem sel z motorjem v solo ( 25km stran ) pa sem po soli udaril po drugi poti domou xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn vam ja ko se lahko ž vozite...tu na koroškem mamo še sneg...

...drugače sem pa danes bil v MBju pa je že vse lepo kopno, ter potem smo šli nazaj v smeri slovenske bistrice (kjer je že prav lepo zeleno) vse tja do slovenskih konjic potem se pa počasi začne bol belo...od mislinje naprej je pa že zima :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn vam ja ko se lahko ž vozite...tu na koroškem mamo še sneg...

...drugače sem pa danes bil v MBju pa je že vse lepo kopno, ter potem smo šli nazaj v smeri slovenske bistrice (kjer je že prav lepo zeleno) vse tja do slovenskih konjic potem se pa počasi začne bol belo...od mislinje naprej je pa že zima :trance_33_sleep:

sj.. poj pa folk prau da žvimo gorneci v nevem kašnih hribih pa da mamo skos sneg pa mrz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!