Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

drgač pa FOČK :)

pa spet bom dobu domov "vabilo" za sodnika :) (ugovarjanje možu zakona)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa FOČK :)

pa spet bom dobu domov "vabilo" za sodnika :) (ugovarjanje možu zakona)

heh, kaj ti pa spet ni blo prav :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kaj ti pa spet ni blo prav :lol1:

mah.. to da me za brezveze ustav (kao kontrola), in poj še hoče avto pregledat.. in sm par kletvic umes izreku.. pa je blo kuj >joj< :) in vse je blo narobe..

pač nism hotu da mi brska po avtu :D da neb kj tazga najdu, k še js nevem da mam v avtu :P itak pa nesme brskat če nima naloga..

pa še dva sm meu v avtu k se jima priimk konča na vić :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah.. to da me za brezveze ustav (kao kontrola), in poj še hoče avto pregledat.. in sm par kletvic umes izreku.. pa je blo kuj >joj< :) in vse je blo narobe..

pač nism hotu da mi brska po avtu :D da neb kj tazga najdu, k še js nevem da mam v avtu :P itak pa nesme brskat če nima naloga..

pa še dva sm meu v avtu k se jima priimk konča na vić :)

A si se znebu tistga trupla, ki sva ga v soboto stlačila zraven rezervne gume? :unsure:

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se znebu tistga trupla, ki sva ga v soboto stlačila zraven rezervne gume? :unsure:

:D :D :D

zdj je še eno truplo več notr :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k sm meu na MSNju pred cajtam napisan: "manjka mi prostorov kamor skrivam trupla" :D no.. to bo spet ratou problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k sm meu na MSNju pred cajtam napisan: "manjka mi prostorov kamor skrivam trupla" :D no.. to bo spet ratou problem :D

sej maš dost pola okol sebe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah.. to da me za brezveze ustav (kao kontrola), in poj še hoče avto pregledat.. in sm par kletvic umes izreku.. pa je blo kuj >joj< :) in vse je blo narobe..

pač nism hotu da mi brska po avtu :D da neb kj tazga najdu, k še js nevem da mam v avtu :P itak pa nesme brskat če nima naloga..

pa še dva sm meu v avtu k se jima priimk konča na vić :)

a je mr nima tud ispit preveru ;) alpa se že na deleč vid :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah.. to da me za brezveze ustav (kao kontrola), in poj še hoče avto pregledat.. in sm par kletvic umes izreku.. pa je blo kuj >joj< :) in vse je blo narobe..

pač nism hotu da mi brska po avtu :D da neb kj tazga najdu, k še js nevem da mam v avtu :P itak pa nesme brskat če nima naloga..

pa še dva sm meu v avtu k se jima priimk konča na vić :)

jest mam zmer enga pa me nikol ni ustavu :D

ti mas avto na vić :DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam zmer enga pa me nikol ni ustavu :D

ti mas avto na vić :DDD

sej to je itak že tko... če maš mal starejš avto pa mulc notr k ma športno držo (visi čez šolthebl) poj te že morjo ustavt pa jebat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D

je, ne pa jest...35 let str sportn fotr pa mlajsi avto....:DDDD

še kindrzic zadej pa ti nebo noben nc reku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mr nima tud ispit preveru ;) alpa se že na deleč vid :P

pač preverjo dokumente ponavad še od useb k so v avtu.. če so pač sumljivi :)

ti mas avto na vić :DDD

moj avto je sam na ić.. ni na vić.. Ferrarćić :P

sej to je itak že tko... če maš mal starejš avto pa mulc notr k ma športno držo (visi čez šolthebl) poj te že morjo ustavt pa jebat :naughty:

nop, js nimam te drže v avtu.. sva pa učer z Đufkotam nakazvala kuko si lohk na eno stran sedeža naslonen :D js nimam te čefurske drže v avtu.. :D pač sedim normaln.. je pa res da avto mal deluje na čefurskega.. Ferrari nalepke pa racing nalepke.. itd. :D ampak poj k vidjo motosvet nalepko dobim par plusov.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač preverjo dokumente ponavad še od useb k so v avtu.. če so pač sumljivi :)

moj avto je sam na ić.. ni na vić.. Ferrarćić :P

nop, js nimam te drže v avtu.. sva pa učer z Đufkotam nakazvala kuko si lohk na eno stran sedeža naslonen :D js nimam te čefurske drže v avtu.. :D pač sedim normaln.. je pa res da avto mal deluje na čefurskega.. Ferrari nalepke pa racing nalepke.. itd. :D ampak poj k vidjo motosvet nalepko dobim par plusov.. :P

ja..tock ja...pa ne bonus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!