Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

np :) itak nism meu velik za furat.. tistih 300m od picerije do tvoje bajte :)

jah, Domen gre dons ponoč v gardaland s punco.. on je edini k je še faca, toj pa to :D z nemu skp vrebava babe :P haha

kva pa tiste tvoje frendice kj? :D nekam nezgovorne sta ble, drgač sta pa vredu.. tista k je mela kodrasto čupo je bla kr ql.. k je pila ananasov sok :D haha..

važn da veva kje žvite vse dekline :evilgrin:

mava vse naslove :evilgrin:

Ja lol... on ma kao punco [zihr ful resno] in pol pač s tabo še druge mal lovi a kaj. Sploh mi pa tista njegova preverzna želja po tuširanju ne gre iz glave :naughty: jutr baje vi2 prideta k men na obisk :P

Ja.. tiste dve dekline zravn mene sta ble pa moje ful dobre frendice. Pač sta mal sramežlive. Kj bi jih vprašou pa bi se hitr razgovorle. sej bosta dons obe na Zbilah... :OK:

a boš še men kej povedu :whistle:

Fifty nau nč govoru okol :whistle:

Popravljeno . Popravil Lolipop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiljeeeeeeee....yeah, joint ass. :))) Z Mici bli gor a.k.a. dol...blo fajn...zaradi višje sile morali prej dam....in zdaj mi je kle v Lj doukčs, ah ja... Metuljčica, noro fajn te je blo vidit. :) :yea1: :friend2: Grem jst zlagat liste. :) Mejte se. :)

Eni smo se na bled namakal :whistle:

:unsure: A so tebe pol najdl??? K te je nek Polde isku na Zbiljah...vsaj tko sm zastopla...edin če je še kk Fingi, hmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut bla na zbilski:D men je blo supr fajn..sicer vesele štajerke zamudila, drgač pa bla do konca..naplesal smo tut se, tko da noro:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lol... on ma kao punco [zihr ful resno] in pol pač s tabo še druge mal lovi a kaj. Sploh mi pa tista njegova preverzna želja po tuširanju ne gre iz glave :naughty: jutr baje vi2 prideta k men na obisk :P

Ja.. tiste dve dekline zravn mene sta ble pa moje ful dobre frendice. Pač sta mal sramežlive. Kj bi jih vprašou pa bi se hitr razgovorle. sej bosta dons obe na Zbilah... :OK:

Fifty nau nč govoru okol :whistle:

yap, ma jo. kr dost resno. eh midva se itak zajebavava :)

težko da dons prideva na obisk, ker sva mela že pred parimi dnevi neki druzga v planu za dons zvečer.

ful sta ble zgorone ja.. jih uprašam iz kje sta, pa sta rable 50let da sta odgovorile.. :)

hohoho pa še kako bo :naughty:

ne pa nam :P

mimogrede: kr fajn je blo na zbilski :D tut autučki niso švoh :D hah

še grčarja sm vidu z njegovo punco, še zmer sta skp madona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hih beld ftw :D

FINGI UR THE BEST :D

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:unsure: A so tebe pol najdl??? K te je nek Polde isku na Zbiljah...vsaj tko sm zastopla...edin če je še kk Fingi, hmm...

Kašn Polde? Em, sm edini Fingi...

kdo me je iskou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiljeeeeeeee....yeah, joint ass. :))) Z Mici bli gor a.k.a. dol...blo fajn...zaradi višje sile morali prej dam....in zdaj mi je kle v Lj doukčs, ah ja... Metuljčica, noro fajn te je blo vidit. :) :yea1: :friend2: Grem jst zlagat liste. :) Mejte se. :)

:unsure: A so tebe pol najdl??? K te je nek Polde isku na Zbiljah...vsaj tko sm zastopla...edin če je še kk Fingi, hmm...

A v Lublan si zdej? Zato te ni nč vidt v Lahac... Pa tolk gledam, kje te bom vidu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede: kr fajn je blo na zbilski :D tut autučki niso švoh :D hah

Jp, je blo kr fejst. :) Sam vrtiljak je biu bolš. ^_^ Škoda edin k smo se zgrešl... :trance_33_sleep:

Kašn Polde? Em, sm edini Fingi...

kdo me je iskou?

Hm, frend ga je klicu Polde, ne vem pa zdaj če mu je res tko ime...tk mlad pobič s čepco...tak kričeč glas ma...več se pa bl ne spomnim. :blink: Un zravn je biu tak suh, visok...fuf...un Polde al karkol se je skos dru, kje si ti, d te ne najde...un zravn mu je odgovarju, d si šu plavat. In pol je ta model z mobitelom svetu v jezer in sprašvou:''Kje je Fingi?? Ne vidim ga.'' Z Mici sva ble zravn, zato sm slišala in pomislla, d mejbi tebe iščejo. Mene je sam prašu, če sm vidla kakega modela v beli srajco, toj pa to. Ah, lahk pa d je še kk Fingi, kaj veš. :)

A v Lublan si zdej? Zato te ni nč vidt v Lahac... Pa tolk gledam, kje te bom vidu. :P

Hehe, sej me ni težko zgrešit. :P Doma se me zmer najde kje na / ob Tržaški...na 8h, 4h al pa 2h kolesih. :D Ah v Lahac me že kk tedn ni blo...evo, dns sm po 10h dneh spet doma. ^_^ Pa nism bla skos v Lj, sam zdaj med vikendom - nism mela moči, dab do Lahaca pršla. :D Sej, se mormo za kak drink al pa turco enkt zment. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sej me ni težko zgrešit. :P Doma se me zmer najde kje na / ob Tržaški...na 8h, 4h al pa 2h kolesih. :D Ah v Lahac me že kk tedn ni blo...evo, dns sm po 10h dneh spet doma. ^_^ Pa nism bla skos v Lj, sam zdaj med vikendom - nism mela moči, dab do Lahaca pršla. :D Sej, se mormo za kak drink al pa turco enkt zment. :)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, frend ga je klicu Polde, ne vem pa zdaj če mu je res tko ime...tk mlad pobič s čepco...tak kričeč glas ma...več se pa bl ne spomnim. :blink: Un zravn je biu tak suh, visok...fuf...un Polde al karkol se je skos dru, kje si ti, d te ne najde...un zravn mu je odgovarju, d si šu plavat. In pol je ta model z mobitelom svetu v jezer in sprašvou:''Kje je Fingi?? Ne vidim ga.'' Z Mici sva ble zravn, zato sm slišala in pomislla, d mejbi tebe iščejo. Mene je sam prašu, če sm vidla kakega modela v beli srajco, toj pa to. Ah, lahk pa d je še kk Fingi, kaj veš. :)

Haha, komedije :D

Sm biu edin fingi z belo srajco tko da :P

ne vem kdo bi to lohk biu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, je blo kr fejst. :) Sam vrtiljak je biu bolš. ^_^ Škoda edin k smo se zgrešl... :trance_33_sleep:

yap :D ah vrtiljak mi je bil mal brezveze, sm meu dost "vrtiljaka" sam s sabo.. pjača pa to :D res je.. če ste pa najbl zgodi že šli.. js te pa poj kličem, pa se oglasiš.. pa sploh nism vedu da si se oglasila.. ker je bla kr naenkrat tišina.. sm prčakvou da bo kj muske pa to :D uglavnm.. softiči ste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, komedije :D

Sm biu edin fingi z belo srajco tko da :P

ne vem kdo bi to lohk biu :D

Lol. :lol: Jah, če si meu pa belo srajco, pol sta pa res zgleda tebe iskala...k jst nism vidla nbenga v beli srajci, pa tut nbenga Fingija ne...tk d bl tška, dab se dva taka okol potepala. :D Res ne vem...nekdo te je zgleda pogrešal. :) Sm se pa nasmejala do souz....en bl pjn kt tadrug...pa un s kapco se je res tok dru, d mi je še ene pou ure odzvanjal v ušesih. :D

yap :D ah vrtiljak mi je bil mal brezveze, sm meu dost "vrtiljaka" sam s sabo.. pjača pa to :D res je.. če ste pa najbl zgodi že šli.. js te pa poj kličem, pa se oglasiš.. pa sploh nism vedu da si se oglasila.. ker je bla kr naenkrat tišina.. sm prčakvou da bo kj muske pa to :D uglavnm.. softiči ste :P

c.c.c., pjanc. :P Men so bli pa avtočki brezveze, k je bla lih takt kolona, k sm jst vozila. :closedeyes: In ni šlo nikamor. :headbang:

Jah, jebatga...soft smo čist. :D Ma, veš kk je blo...kr vsi moji so ratal neki zmatrani al so pa zakomiral al so moral dam in tk...pol je še mici rekla, da mora dam...in kaj nej....dol tk nbenga nism dubla na phone...pa sm šla še jst. :) Smo pa štartal kako minuto predn si poklicu....sploh ni blo tko zgodi. :P

Nč, folk, Minnie vas zapušča za kk mesc najmanj...lepo se mejte, dost se smejte....če vas pa zanese v Medulin, pa ulette v Dali, vprašite zame in dobite kk koktejlček. :) pappaaaaaaaaa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c.c.c., pjanc. :P Men so bli pa avtočki brezveze, k je bla lih takt kolona, k sm jst vozila. :closedeyes: In ni šlo nikamor. :headbang:

Jah, jebatga...soft smo čist. :D Ma, veš kk je blo...kr vsi moji so ratal neki zmatrani al so pa zakomiral al so moral dam in tk...pol je še mici rekla, da mora dam...in kaj nej....dol tk nbenga nism dubla na phone...pa sm šla še jst. :) Smo pa štartal kako minuto predn si poklicu....sploh ni blo tko zgodi. :P

Nč, folk, Minnie vas zapušča za kk mesc najmanj...lepo se mejte, dost se smejte....če vas pa zanese v Medulin, pa ulette v Dali, vprašite zame in dobite kk koktejlček. :) pappaaaaaaaaa :winkiss:

:D

js sm biu poj tm še kšno urco al pa dve pumoje.. sj nevem točn :D

hmm, če bi meu kšn fajn motorčk, bi pa prletu mal v medulin..

pa dej no

dobiš za korg :whistle:

matr.. vidm da veste da se mene zmer da podkupt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej... kva je fajn se po dolgmu času usedt lepo doma na kauč...

sej sm biu sam od 6ih do zdele na šiht... :rolleyes: podiral odre v lublanskih mlekarnah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej... kva je fajn se po dolgmu času usedt lepo doma na kauč...

sej sm biu sam od 6ih do zdele na šiht... :rolleyes: podiral odre v lublanskih mlekarnah :D

Sm mislu, da si podiral "ljubljanske mlekarne" :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!