Skoči na vsebino

Packenstein - Šmartno ob paki


ferek

Priporočene objave

Če bo gangbang pridem tudi jas.

Berem, da vam tovrstne zadeve niso tuje. Baje... :)

Čeprav pa raje vidim da me pospricajo s sveto vodo kot s kakim produktom pobesnelih hormonov. Če lahko izbiram, da veste... :)

Prideš pome, pa greva skup al se tam dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti pa samo ahtej, da se kje preveč nenadzorovano ne prepogneš, ker pri nas (baje) mimogrede kaj odzadej fašeš... tako se vsaj bere in govori...

Menda je to čisto res...slišim, da ste bili letos zelo selektivni in manj strpni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem tam.

in zdaj mi je žal.

žal, da sem lani izpustil pakenštajnčane, ker sem imel druge obveznosti...

 

torej;

tudi letos sem se imel čudovito; videl in pozdravil prijatelje in kolege, vse v sproščujoči atmosferi prijetnega okoliša ipd.

 

gangbanga sicer ni bilo, kar je škoda... ferek, ajde, za naslednje leto se razvratniki le malo bolje potrudite!

 

vsekakor upam da se vidimo tudi v 2015.

 

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ej... hvala vsem za obisk... res!... Mi je prav žal, da sem bil v taki gužvi in laufanju, da nisem vsakega osebno srečal... je blo prav tečno laufat vmes in rihtat dodatno pijačo, hrano ker smo se skoraj zaračunali pri obisku...ter res prijazno in vljudno opozarjat nekatere na tisto "pravilo" ZMKS, ki je zbudilo toliko nepotrebnega negodovanja... Pa opravičujem se vsem, ki niso dobili našitkov... na naše stroške vam jih pošljemo po pošti, takoj ko bodo nared.

 

Drugače pa, ta datum je vsako leto pač loterija... prejšnji 2 leti mrzlo!, prej je bilo 2x okej, tako da... Bog nam je tokrat postregel! Hvala! Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ej... hvala vsem za obisk... res!... Mi je prav žal, da sem bil v taki gužvi in laufanju, da nisem vsakega osebno srečal... je blo prav tečno laufat vmes in rihtat dodatno pijačo, hrano ker smo se skoraj zaračunali pri obisku...ter res prijazno in vljudno opozarjat nekatere na tisto "pravilo" ZMKS, ki je zbudilo toliko nepotrebnega negodovanja... Pa opravičujem se vsem, ki niso dobili našitkov... na naše stroške vam jih pošljemo po pošti, takoj ko bodo nared.

 

Drugače pa, ta datum je vsako leto pač loterija... prejšnji 2 leti mrzlo!, prej je bilo 2x okej, tako da... Bog nam je tokrat postregel! Hvala! Amen!

ja našitke smo pa pogrešal ja, javi kdaj bojo nared, da mi sine ne bo žalosten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ni pravilo celega ZMKS, ampak samo spodnje Štajerske regije, tako da Ferek popravi se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(zverca @ 31 Mar 2008 @ 19:07)
vreme je blo super worship.gif ,panoramska tudi tako,da za prvič vse pohvale.Aja,pričakovali pa ste nas verjetno manj trance_25_naughty.gif

blush.gif ... iskreno povedano, pričakovali smo cca 30 - 40 motorjev...ajd rečmo 70... nikakor pa ne 135 in 2 x toliko obiskovalcev...

...se pač učimo... poleti ali drugo leto bo že bolje...

sicer pa bolš kot obratno glare.gif

 Pa kaj ne znate pisat normalno brez teh gif...mif...fukov zraven? otroc pišejo o motorjih pa glih karkoli čitam na tem forumu. BV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah da dodam, Mc packenstein pišejo po svoji spletni starni kako vse povprek sexajo? Uf tole nedeljo je pa blo jebarije ampak največ s tem kje parkirat motorje. Seveda se je spet našlo nekaj objestnežev z navijanjem in privijanjem motorjev do onemoglosti in strašenjem otrok, ki so prišli iz bližnjega kraja pogledat kateri so baje tisti fajni strici ki vozijo motorje, žala pa neki stari grdi v ponetanem usnju ki grozijo z čno smrtjo...uf ubogi otroc pa ti njim dopovej da so to najbolj prijazna bitja na cesti ampak pač samo GRDA. Tole je blo bolj za šalo bolj zares ker otroc dobesedno bežijo...(hja ni čudno da ni podmladka).

 

hja pa še to baje SOLO RIDERSI niso zaželjeni? In odkdaj je to v v smislu MC ali pa vere?

Naslednje leto mene zagotovo NI tam in sicer iz teh dveh razlogov. GROZNI strici z GLASNIMI motorji strašijo otroke potem pa še "redarji" ne spustijo kao SOLO riderjev na samo mesto dogajanja.

 

HOUK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas malo popravim druščina... NIHČE NI BIL NEZAŽELJEN... Bili smo samo dolžni spoštovati omenjeno pravilo, kot vsi ostali klubi v regiji. Nikogar nismo odganjali ampak samo poprosili na skrajno vljuden in civiliziran način. Odzivi so pa resnično bili različni, v glavnem pa veliko manj vljudni od naše prošnje...

 

Tole obvestilo ste lahko vsi prebrali ali dobili v roke pri prodaji bonov, delil sem jih osebno, redarji so bili naši člani in nobeden ni nikogar podil ali komurkoli grozil... mislim groza, kaj vse folk potem ven spravi!

 

Evo tole so dobili v roke:

 

Spoštovani motoristi, člani klubov

 

Veseli smo, da ste nas počastili s svojim obiskom. Ob tem vas vljudno naprošamo, da na prireditvi spoštujete pravila ZMKS, Spodnje Štajerska - Koroška regija, v smislu izkazovanja pripadnosti klubom in motodruštvom. Posebej naprošamo člane neformalnih motoskupin, ki svojo pripadnost izkazujejo s hrbtnimi barvami - grbi, da oblačila s slednjimi na prireditvi ne nosijo. Vsem, ki bodo spoštovali našo željo bomo zagotovili tudi hrambo oblačil v prostorih mladinskega centra.

Iskreno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vam želimo prijetno počutje na naši prireditvi.                                                                                                                                                                      

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas malo popravim druščina... NIHČE NI BIL NEZAŽELJEN... Bili smo samo dolžni spoštovati omenjeno pravilo, kot vsi ostali klubi v regiji. Nikogar nismo odganjali ampak samo poprosili na skrajno vljuden in civiliziran način. Odzivi so pa resnično bili različni, v glavnem pa veliko manj vljudni od naše prošnje...

 

Tole obvestilo ste lahko vsi prebrali ali dobili v roke pri prodaji bonov, delil sem jih osebno, redarji so bili naši člani in nobeden ni nikogar podil ali komurkoli grozil... mislim groza, kaj vse folk potem ven spravi!

 

Evo tole so dobili v roke:

 

Spoštovani motoristi, člani klubov

 

Veseli smo, da ste nas počastili s svojim obiskom. Ob tem vas vljudno naprošamo, da na prireditvi spoštujete pravila ZMKS, Spodnje Štajerska - Koroška regija, v smislu izkazovanja pripadnosti klubom in motodruštvom. Posebej naprošamo člane neformalnih motoskupin, ki svojo pripadnost izkazujejo s hrbtnimi barvami - grbi, da oblačila s slednjimi na prireditvi ne nosijo. Vsem, ki bodo spoštovali našo željo bomo zagotovili tudi hrambo oblačil v prostorih mladinskega centra.

Iskreno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vam želimo prijetno počutje na naši prireditvi.      

 

                         http://www.motosvet.com/tabla/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=142740

 

berimo plakat še enkrat? Ali prepišem z njega?

 

ZAKAJ? Na moji jakni je lahko znak ki si ga izmislim pred 2 minutami in seveda jaz nosim, se pravi, da sem nezaželjen? To se ni nikoli dogajalo na moto zborih še manj pa v cerkvi. Pa sem bil na prvem moto zboru per 35 leti ko si ti še verjetno po pesku pisal z .... ( ni kot žaljivka samo povem kako je).                                                                                                                                    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

ZAKAJ? Na moji jakni je lahko znak ki si ga izmislim pred 2 minutami in seveda jaz nosim, se pravi, da sem nezaželjen?

 

Ne... nisi nezaželjen... govora je o motozdružbah, skupinah

 

To se ni nikoli dogajalo na moto zborih še manj pa v cerkvi.

 

Res se ni dogajalo pravilo je bilo sprejeto novembra 2014 in mi smo bili 3 zbor po vrsti, ki smo ga morali upoštevati (1. Ketna, 2. Pankrti, 3. Pakenštajni... in tako bo šlo pač po koledarju naprej...)

 

Pa sem bil na prvem moto zboru per 35 leti ko si ti še verjetno po pesku pisal z .... ( ni kot žaljivka samo povem kako je). 

 

Res je takrat sem šel v 1. razred... lepi spomini ... nisem vzel kot žaljivko...                                                                                                                                  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MODERATORJI... a prosim prestavite tele zadnje poste v TEMO "PREDNOSTI ČE SI ČLAN MK MC..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, spet zavajaš. Ne bo šlo po koledarju naprej, kajti vmes so tudi zbori, ki niso v spodnje Štajerski - Koroški regiji, kajti še enkrat poudarjam, to pravilo velja samo za vašo regijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

ZAKAJ? Na moji jakni je lahko znak ki si ga izmislim pred 2 minutami in seveda jaz nosim, se pravi, da sem nezaželjen?

 

Ne... nisi nezaželjen... govora je o motozdružbah, skupinah

 

To se ni nikoli dogajalo na moto zborih še manj pa v cerkvi.

 

Res se ni dogajalo pravilo je bilo sprejeto novembra 2014 in mi smo bili 3 zbor po vrsti, ki smo ga morali upoštevati (1. Ketna, 2. Pankrti, 3. Pakenštajni... in tako bo šlo pač po koledarju naprej.. .)

 

Pa sem bil na prvem moto zboru per 35 leti ko si ti še verjetno po pesku pisal z .... ( ni kot žaljivka samo povem kako je). 

 

Res je takrat sem šel v 1. razred... lepi spomini ... nisem vzel kot žaljivko...                                                                                                                                  

 

No očitno nas je kar nekaj, ki nebomo več hodili na tele zadeve....november 2014??? Torej še ni sprejeto in šele bo. ( očitno si se zatipkal, pa vseeno popravi datum.)

 

Pa sej je prav tako. Vtaknete si lahko te moto klube nekam....itak se je vse izrodilo in samo še otroke strašite....hihi....sem danes napaljen ko je ravno prvi april.!!!!

 

Ah ne VSE JE RES!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, spet zavajaš. Ne bo šlo po koledarju naprej, kajti vmes so tudi zbori, ki niso v spodnje Štajerski - Koroški regiji, kajti še enkrat poudarjam, to pravilo velja samo za vašo regijo.

 

Pa saj je napisano na obvestilu Spodnje Štajerska in Koroška... JA RES JE za druge regije NE VELJA... vsaj za zdaj še ne... to se bodo dogovarjali na ZMKS... Ves čas je govora o tej regiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No očitno nas je kar nekaj, ki nebomo več hodili na tele zadeve....november 2014??? Torej še ni sprejeto in šele bo. ( očitno si se zatipkal, pa vseeno popravi datum.)

 

 

Ja pardon... NOVEMBER 2013... bilo je sprejeto... bolj zanimivo je da ste se vsi "NAPALILI" na naš žegen... pa so se pravila držali že na minulih winterpartijih naše regije... seveda, bil je pač bolj množičen obisk... Najbolj  žalostno je, da se govori o "nasilnem slačenju" in ne vem kaj še vse... kar preprosto NI RES. nOBENIH BOLJ GROBIH besed od OMENJENGA  sporočila dotični gostje niso bili deležni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več se ne bomo dogovarjali na ZMKS. Vem, ker sem član upravnega odbora. Vse ostale regije so bile proti temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee, in jaz osebno sem tudi proti temu. Sicer nemorem odločat ampak vseen se mi je zdelo glupo ko se je moral slačit eden od fantov na vhodu. če nebi imel s sabo hčere bi se obrnil....v prihodnje se tudi bom obrnil.

 

Ker to zame pomeni da sem nezaželjen!!! pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kaj bi se zgodilo, če bi prišel jaz z lajbičem od solotov in z mano 30 prijatlov iz MC-jev ... sam razmišljam :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kaj bi se zgodilo, če bi prišel jaz z lajbičem od solotov in z mano 30 prijatlov iz MC-jev ... sam razmišljam :hmm:

 

Nič drugega se ne bi zgodilo kot ostalim... lepo bi bili naprošeni... kako bi pa vi odreagirali je pa vaša stvar... Sicer pa sezona je dolga... probajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več se ne bomo dogovarjali na ZMKS. Vem, ker sem član upravnega odbora. Vse ostale regije so bile proti temu.

 

Pravilo je bilo pa v naši vseeno izglasovano in to z veliko večino... a ni to malo čudno?   A se ne bo morda še kakšna regija tega spomnila?  Lej ne vem, samo razmišljam... klubi smo pač dolžni upoštevat pravila regije, verjetno je povsod tako... Na regijah se pa sestajajo predsedniki klubov... Srat po Pakenštajnih je zdaj malo krivično ali kako? Na ZMKS ste se pa dolžni o tem pogovarjati, vsaj moje mnenje je tako, glede na to da je v naši regiji če se ne motim največ klubov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kaj bi se zgodilo, če bi prišel jaz z lajbičem od solotov in z mano 30 prijatlov iz MC-jev ... sam razmišljam :hmm:

 

Kaj bi blo, nič nebi blo, kdo še pa gleda te našitke in ostalo sr... na hrbtih..Brezveze..V glavnem lep primer kako ena zveza drugo zajebe, no počasi se bo končal ta čredni nagon v sloveniji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!