Skoči na vsebino

Pomoč (Aprilia Area 51)


tortuga

Priporočene objave

Zivjo! odlocila sem se da kar vas vprasam za nasvet ker se mi zdi da se se najbolj spoznate na te stvari :trance_33_sleep: prodala bom skuter Aprilia Area 51 (49ccm), leto izdelave 1998, prvic pa je bil registriran septembra 2007. Bil je tehnicno pregledan in registracija velja do 19.9.2008, je pa lanskoleto dobil na servisu nov avspuh (nek mocnejsi semizdi,kr gre zdj tud do 70, prj je slo sam 50km/h)

Ohranjen je odlicno, prevozenih ima samo 380 km. Zdej pa vprasanje, za kaksno ceno (realno) bi ga lahko prodala? Kakrsen koli nasvet bi mi zelo prav prisel, na motorje se namrec ne spoznam glih.

Najlepsa hvala za odgovore, lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja za bolj točno določeno ceno bi moral skuter videt v živo. Glede na to, da ima zelo malo prevoženih si tukaj nabrala kar nekaj "dodatnega denarja". Takole na prvi pogled po teh podatkih bi ti rekel da je dejanska vrednost tega skuterja nekje 700 EUR. Realna cena je taka, sicer ga lahko prodaš za več, samo tapravega kupca je treba poiskat:) To je samo moje mnenje!

lp

Popravljeno . Popravil kikicar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja za bolj točno določeno ceno bi moral skuter videt v živo. Glede na to, da ima zelo malo prevoženih si tukaj nabrala kar nekaj "dodatnega denarja". Takole na prvi pogled po teh podatkih bi ti rekel da je dejanska vrednost tega skuterja nekje 700 EUR. Realna cena je taka, sicer ga lahko prodaš za več, samo tapravega kupca je treba poiskat:) To je samo moje mnenje!

lp

slike sicer nimam, je pa skuter v zivo ciiist kot nov, noben ga namrec ni vozu. je ohranjen res odlicno. no hvala za info zaenkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohranjenost skuterja, športni izpuh, malo kilometrov (nič) in prva registracija ti ceno zvišujejo, na žalost ti pa letnik zelo zbija. ne vem za kakšne cene se trenutno prodajajo ti modeli, toda poglej na avto. net po kakšnih cenah se prodajajo tvoji letniki, v kakšnem stanju so (verjetno v slabšem) in malo dvigni ceno! drugače ti je pa kikicar lepo povedal, če najdeš pravega kupca lahko iztržiš več, samo obstaja možnost da boš prodajala dlje, potem je pa to tvoja osebna izbira ali rabiš denar sedaj ali ga rabiš več in ni pretirano važno kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!