Skoči na vsebino

Rieju 125 SMX


spike2333

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1:

kako korošci hecno pišete ko ste jezni hahaha :kva2:

Če se slovensko trudim pisat jebemo ei :D

če ne tk pov ne bi zastopli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da ima 6 prestav 1 N 2 3 4 5 :naughty: :naughty:

Ravno gledam katalog od tega motorja. Piše 7,9kw, kar je težko, ker jih ima tomos za Igorjem 8,2. V glavnem nič posebnega, nekje na nivoju YBR. Tudi v sanjah ne gre voč kot 120.

Saj vidiš da je ista mašina kot na Tomosu.. še 120 ne vidi :rolleyes: 120 bi že bla kr lepa hitrost za štirtakterja..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja orginal je 5 brzin kr pa moj foter pozna enga pr motorjet-i pa je oni reko zakaj ne dam not 6 brzine in sn reko da neznam pa mi je to on porihto aja po zadni simpl :D čeprav me je enkrat skoro fuknlo :D prvo ga dam v prvo in se peljem kakih 5km/h potem stisnem sklopko dam gas na 3/4 in spustim sklopko na hiter in se lepo pelaš :D kak daleč pač gre kakih 10 max 15metrov za ovo sliko pa nwm kak se je znašla na neti k jaz sn jo labi posnev lahko vprašate kolega oz on jo je posnel al pa me je napizdo pa jo je z neta snev k glih ni neki tehnik v digitalcih ga motorika v prstih jebe :D ga bom vprašo

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja orginal je 5 brzin kr pa moj foter pozna enga pr motorjet-i pa je oni reko zakaj ne dam not 6 brzine in sn reko da neznam pa mi je to on porihto aja po zadni simpl :D čeprav me je enkrat skoro fuknlo :D prvo ga dam v prvo in se peljem kakih 5km/h potem stisnem sklopko dam gas na 3/4 in spustim sklopko na hiter in se lepo pelaš :D kak daleč pač gre kakih 10 max 15metrov za ovo sliko pa nwm kak se je znašla na neti k jaz sn jo labi posnev lahko vprašate kolega oz on jo je posnel al pa me je napizdo pa jo je z neta snev k glih ni neki tehnik v digitalcih ga motorika v prstih jebe :D ga bom vprašo

Lp

BUĆKe pa Malancane....

okej če te je pa kolega napev, si pa ti mal čudn , sej vidš da nimaš take jakne, da tvoja ulca ne zgleda tako, pa nimaš takih šuhov, in da nisi finc :unsure: :unsure:

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUĆKe pa Malancane....

okej če te je pa kolega napev, si pa ti mal čudn , sej vidš da nimaš take jakne, da tvoja ulca ne zgleda tako, pa nimaš takih šuhov, in da nisi finc :unsure: :unsure:

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

saj pravim, kr neky :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda jo mam od ferrarija k sn jo kupo 2 leti nazaj ponaredek :D

kupiš lahko nwm :D jaz sn ga kupo v stupidi poglej na stran http://www.skuter-quad.si/si/rieju/

Človek a si ti na drogah? :blink: A resno neveš, če si to ti na sliki al ne. Ker definitivno nisi, razen če živiš na Finskem. Lepo se vidi tablica avtomobilia, ki ni slovenska !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha a misliš da sn jaz sliko gledo tako podrobno z kolegi sma se vozla po nekih ulicah in je reko naj se po zadni pelem :D pa mimogrede jaz sn vprašo kaj si mislite o motorju ne pa o sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mi ni jasn kje se da tako čelado kupt. Oz. prevleko za čelado :?

to sn gledo jaz ko sma bla z fotri v nemčiji za kupit ko sma se pelala mimo trgovine ko mi je umrla neka dalnja sorodnica pa smo šli gor na pogreb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!