Skoči na vsebino

olimpijske igre


Bojč

Priporočene objave

Kaj pa bi ti pokazal Kitajcem???

Kako se v treh letih pobije soraj milijon ljudi, ki si jih "osvobodil"?

Tile zakajeni tibetanski menihi so čisto navadna podivjana drhal. Ne vem, kaj bi radi. Imajo izvoljeno vlado? Poskušajo uvesti demokracijo???

Ne.

Vodi jih od boga izbrani Dalajlama.

Ko bo Dalajlama odšel v onostranstvo, pa jih bo vodil triletni otrok. Dajte nehajte že s temi tibetanci. Na svetu je veliko zatiranih narodov, pa se nihče ne razburja, kako hudo jim gre.

Kar pa se tič olimpijade na kitajskem, pa so Kitajci samo kandidirali. Prireditelja pa so izbrali v MOK, kjer so zbrani predstavniki praktično vseh držav sveta. In na glasovanuu je Peking dobil več kot 50% glasov. Sedaj pa bi radi ti isti, ki so glasovali za igre na Kitajskem, igre bojkotirali.

Si lahko zamisliš, da si športnik, ki se je praktično vso življenje pripravljal za to eno tekmo, potem pa ti nek zakajeni ekstremist reče, da ne smeš tja, ovce tipa Bojč, pa so takoj zato.....

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi morali uvajati demokracijo?? Najslabšo obliko vladavine, kjer vladajo gobcači nad inteligenco!!

A zato ker je na svetu veliko zatiranih je potrebno pustiti tudi Tibet na miru?? Argument od vraga, ni kaj!!

"Tile zakajeni tibetanski menihi so čisto navadna podivjana drhal" A na Trgu nebeškega miru so tudi ti podivjanci red delali????

Bedak si Provokator. Brez diplome.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lahko zamisliš, da si športnik, ki se je praktično vso življenje pripravljal za to eno tekmo, potem pa ti nek zakajeni ekstremist reče, da ne smeš tja, ovce tipa Bojč, pa so takoj zato.....

:SS :SS :SS

Ubogi tisti športnik, ki živi in gara celo življenje za eno samo tekmo.

Preden opletaš s svojo provincialno zahojeno argumentacijo o "zakajenih menihih", si preberi poglavje ali dve o zgodovini Tibeta. Uncle Google ti zmeče kar nekaj podatkov ven. Tistih, osnovnih.

Za kaj več, bi bilo pa treba že v knjižnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi ti pokazal Kitajcem???

Kako se v treh letih pobije soraj milijon ljudi, ki si jih "osvobodil"?

Tile zakajeni tibetanski menihi so čisto navadna podivjana drhal. Ne vem, kaj bi radi. Imajo izvoljeno vlado? Poskušajo uvesti demokracijo???

Ne.

Vodi jih od boga izbrani Dalajlama.

Ko bo Dalajlama odšel v onostranstvo, pa jih bo vodil triletni otrok. Dajte nehajte že s temi tibetanci. Na svetu je veliko zatiranih narodov, pa se nihče ne razburja, kako hudo jim gre.

Kar pa se tič olimpijade na kitajskem, pa so Kitajci samo kandidirali. Prireditelja pa so izbrali v MOK, kjer so zbrani predstavniki praktično vseh držav sveta. In na glasovanuu je Peking dobil več kot 50% glasov. Sedaj pa bi radi ti isti, ki so glasovali za igre na Kitajskem, igre bojkotirali.

Si lahko zamisliš, da si športnik, ki se je praktično vso življenje pripravljal za to eno tekmo, potem pa ti nek zakajeni ekstremist reče, da ne smeš tja, ovce tipa Bojč, pa so takoj zato.....

:SS :SS :SS

kar je le posledica tvoje nevednosti. nič drugega. Kot je že Lucifugerofocale napisal, vsaj nekaj malega preberi o tibetu, predno se tolk blazno razjeziš na eno najbolj pacifističnih nacij na svetu. Tibet je bil do leta 1950 še samostojna državica. ampak vem, za ene se je svet začel tam okrog pri njihove sedme svečke na torti.

Kar si napisal o MOK pa se kar strinjam. Peking nebi smel biti izbran dokler je tam tak red kakršn pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pravim olimpijske igre naj bodo, ne bi bilo fer do športnikov, če bi jih bojkotirali.

jaz bi predlagala drugačen bojkot, nihče naj ne gleda prenosov tekem pa še kitajske izdelke bi lahko nehali kupovati :rolleyes: :krneki:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pravim olimpijske igre naj bodo, ne bi bilo fer do športnikov, če bi jih bojkotirali.

jaz bi predlagala drugačen bojkot, nihče naj ne gleda prenosov tekem pa še kitajske izdelke bi lahko nehali kupovati :rolleyes: :krneki:

dr.looney :alien1:

"ne bi bilo fer do športnikov, če bi jih bojkotirali." Ajaaaa? Mislim, da so športniki tu še najmanj ogroženi in v mislih tistih, ki jih "skrbi".

Prej gre za biznis, ki bi propadel. In pri tem biznisu so gladiatorji še najmanjši problem.

Itak ne gledam tistih, ki celo življenje "garajo" za eno tekmo. Sploh bodo ravno zdaj tam sami gensko spremenjeni kloniranci.

Drugi korak pa tudi že delam. Odjebal sem kitajski ATV :SS in kupujem Japonskega. :grim

FREE TIBET!!!!!!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FREE TIBET!!!!!!

Tako je, pa tud če ni glih zastojn... :whistle:

Načela ali denarnica oz. tako kot pravi nekdo, v enem novejšem filmu: "Bil sem idealist, ko sem bil mlad, potem sem se poročil, prišli so otroci, krediti in je šlo..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi tisti športnik, ki živi in gara celo življenje za eno samo tekmo.

Jane Ahonen je, ko je zaključil kariero, v kateri je dosegel praktično vse, povedal, da bi vse naslove svetovnih prvakov in zmage na novoletni turneji zamenjal za eno olimpijsko medaljo.

Sicer pa so Tibetanci trenutno aktualni, ker se z njimi da prav prijetno jebat Kitajčke v glavo.

Najbolj glasni pa so prav narodi, ki najbolj zatirajo druge.

Naenkrat bi bojkotirali igre. Ko pa kupujete kitajske izdelke, pa nič ne pomislite na Tibet??

Samo takrat ko pokadite kakšno tibetansko domačico, dobite vizije o tem, da bi bilo potrebno kaj spremeniti in naenkrat postanete borci za svobodo neke verske sekte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovanja najvišjega ranga zame niso več šport kot tak. Gre za eno samo propagando, komercialo in napihovanje, kot to velja tudi za moto prireditve najvišjega ranga!

Športniki si v večini želijo teh iger zaradi "biznisa", saj če na njih uspejo, lahko mastno zaslužijo. Kot take jih gledam le, kot blago, ki mi vsiljuje nekaj česar ne potrebujem (dormeo, razni avtomobili, ure, ... in vse kar nam potem v reklamah prodajajo). No, sej ne, da je s tem kaj narobe, kar počnejo, saj se vsi prodajamo (vsaj večina), le ne smilijo se mi, če bi jim odpovedali OI.

Za Tibet mi pa tud ni kaj dosti mar...Ja naj imajo svojo državo, a se vseeno nekako strinjam s Provokatorjem...A ni vseeno kdo jim "prodaja svobodo"? Kitajci ali menihi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravokator in Bladzo!

Bladzo ima popolnoma prav, kar se tiče športa in olimpijskih iger. Naj se šefi OK še tako napihujejo, od duha olimpijskih iger je ostal samo še bussines!

Tibet pa je samostojna država s svojo lastno ureditvijo, ki so jih krvavo z orožjem okupirali Kitajci. In ko sedaj izkoriščajo priložnost, da se svet malo zamisli nas svojo hipokrizijo jih ozmerjate z versko sekto.

Malo se zamislita nad svojo svobodo! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tibet se ni zgodil zdaj! Tisti, ki so izbrali Peking za OI, so za ta problem vedeli že ob izboru. Zdaj nam mečejo pesek v oči in se delajo lepe, kako jih skrbi za Tibet idt... Vmes se je vmešala še vera, ki s svobodo posameznika nima prav dosti skupnega, prej obratno. Približno tako, kot bi osamosvojitev Slovenije v prvi vrsti vodila cerkev.

To, da bi prišlo do bojkota iger zaradi Tibeta, bi bilo za tibetance verjetno zelo slabo, ker pol bi ga pa res naj....i! Po koncu iger bi mi in američani lepo pozabili na Tibet (kar tudi bomo), saj nima nihče jajc tja napotit nekih "mirovnih enot", ki bi zagotovile red.

Dokler veselo kupujemo Kitajsko robo, jih s tem tudi podpiramo. Proti temu pa se ne moremo uspešno upreti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile zakajeni tibetanski menihi so čisto navadna podivjana drhal.

pobrateni s šmarnico napojenimi haloškimi biseri ! :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojkot olimpijskih iger ?

Ne

Bojkot uvodnega ceremoniala ?

Da !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!