Skoči na vsebino

Vožnje na lastno odgovornost!


premza

Priporočene objave

V mojem okolišu je kar nekaj cest označenih z znakom "Vožnja na lastno odgovornost!", zraven pa ponavadi še kako drugo opozorilo npr. "Področje miniranja!", al pa kaj podobnega.

Kaj zakon pravi o takih cestah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni min na cesti, samo zraven je kamnolom, pa vsake toliko minirajo, da kamen sam prileti v dolino. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo kej brskal po zakonih in zavarovalniških klavzulah, a lahko še nekaj preveri?

Če se sesekaš na dirkališču - razumem, da si tam kuponov ne dajemo, ampak a vsaj velja nezgodno zavarovanje? Jasno - če zaglumiš da ni blo na pisti, pol itaq, sam kaj pa če te rešilc odpele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem okolišu je kar nekaj cest označenih z znakom "Vožnja na lastno odgovornost!", zraven pa ponavadi še kako drugo opozorilo npr. "Področje miniranja!", al pa kaj podobnega.

Kaj zakon pravi o takih cestah?

To vrjetno piše na poteh v gozdu.Samo kokr sem jaz uradni list gledal se lahko vozeš samo po naselju. Pa še to po omejitvah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo kej brskal po zakonih in zavarovalniških klavzulah, a lahko še nekaj preveri?

Če se sesekaš na dirkališču - razumem, da si tam kuponov ne dajemo, ampak a vsaj velja nezgodno zavarovanje? Jasno - če zaglumiš da ni blo na pisti, pol itaq, sam kaj pa če te rešilc odpele?

Nezgodno zavarovanje velja! Poves, da si padel z motorjem, glih ne obsesas na velik zvon, da si padel na dirkaliscu, ker se zadeva lahko zakomplicira. Za "rizicne" kategorije (beri: alpiniste, motoriste - tekmovalce, padalce,...) veljajo posebna, visja zavarovanja, zato ni priporocljivo, da se izpostavljas, ampak reces, da si se sesul na poti. To moras reci ze ko te pripeljejo v bolnisnico, ce se seveda da. 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem okolišu je kar nekaj cest označenih z znakom "Vožnja na lastno odgovornost!", zraven pa ponavadi še kako drugo opozorilo npr. "Področje miniranja!", al pa kaj podobnega.

Kaj zakon pravi o takih cestah?

To vrjetno piše na poteh v gozdu.Samo kokr sem jaz uradni list gledal se lahko vozeš samo po naselju. Pa še to po omejitvah :D

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!