Skoči na vsebino

Težko je biti pulicaj


Priporočene objave

Ker se na tem forumu kar nekaj ukvarjajo s policaji, lepim iz nekega drugega foruma se, pole za sprejemni izpit.

Da vidimo, koliko pik bi vi nabrali:

sprejemni izpit za policista:

Kandidat mora znati brati ali pisati, oboje ni potrebno. Prepisovanje je prepovedano. Čas za reševanje : 8 ur, ki se kandidatu primerno lahko podaljša.

Vprašanja:

A. teoretični del

1. Kdo je zmagal v drugi svetovni vojni in kdo je bil drugi?

2. Iz kakšnega materiala je srebrni tolar?

3. Utemelji Einsteinovo »teorijo relativnosti«, ali vsaj napiši ime avtorja.

4. Z veliko začetnico napiši: prekršek, položnica, mandatna kazen!

5. Ob kateri uri se začne TV Dnevnik ob 19.30?

6. Koliko približno je bilo božjih zapovedi? (pomagaš si lahko samo s prsti na rokah)

7. V angleški zgodovini je bilo 6 kraljev z imenom George, zadnji se je imenoval George VI. Kako se je imenovalo ostalih pet?

8. Napiši številke 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 nazaj. Za vsako napačno napisano številko se ti odbije točka.

9. Kdo je izumil Wanklov motor?

10. Katero glasbilo igra harmonikar Nace v ansamblu en mož Orkester?

11. Razumeš Newtonov »Zakon gravitacije«? Odgovori z DA ali NE!

12. Berlin je glavno mesto katere države? (Pazi, možen je samo en odgovor!!)

13. Obkroži črko pred osebo, ki ne spada v skupino ostalih:

a. Martin Luther King

b. Papež

c. Luka Bizgec

č. MahatmaGhandi

14. Vascoda Gama je bil na treh velikih morskih potovanjih. Na enem potovanju je umrl. Na katerem? ...

B. Praktični del:

Če stojiš na glavi, desno smer pokažeš z ……….roko, levo smer z………..roko, ………….je spodaj in …………….so zgoraj.

Kadar zapišeš prekršek (če si desničar), vzameš beležnico v ……………roko, pisalo pa v ……….. roko.

Kolikšno številko srajce potrebuješ, če nosiš kapo številko 56, obseg vratu imaš 45, srajco pa oblačiš preko glave. (odgovor- številko…….)

Koliko vezalk potrebuješ za dva para čevljev, če nosiš naenkrat samo ene? (odgovor- rabim ………….vezalk).

Posebno težko vprašanje. Pravilen rezultat je vreden 5 točk.

V pištoli si imel pet metkov. Dvakrat si ustrelil. Koliko metkov še imaš? Napiši kot račun in odgovori… …… …….Imam še ….. metkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

test se mi sploh ne zdi tako težak :lol1:

danes sem dobil položnico za nepravilno parkiranje. avto sem pustil na aškerčevi pred faksom, skočil na faks nekaj oddati, prišel ven in zagledal položnico. ni me bilo par minut, prižgani so bili vsi smerokazi in punca je sedela v avtomobilu. policaj ji ni namenil niti besede, prišel je mimo avtomobilov na postaji, punca ga ni videla ker je za nama stal kombi, na vse razen enega nalimal položnice (zgleda da jih je izpisal kar naenkrat). tisti ki ni dobil položnice je imel ljubljanski grb, ostali trije ga nismo imeli!

povsem verjamem da opravljajo takšne sprejemce :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

test se mi sploh ne zdi tako težak :lol1:

danes sem dobil položnico za nepravilno parkiranje. avto sem pustil na aškerčevi pred faksom, skočil na faks nekaj oddati, prišel ven in zagledal položnico. ni me bilo par minut, prižgani so bili vsi smerokazi in punca je sedela v avtomobilu. policaj ji ni namenil niti besede, prišel je mimo avtomobilov na postaji, punca ga ni videla ker je za nama stal kombi, na vse razen enega nalimal položnice (zgleda da jih je izpisal kar naenkrat). tisti ki ni dobil položnice je imel ljubljanski grb, ostali trije ga nismo imeli!

povsem verjamem da opravljajo takšne sprejemce :slap:

Pa si ti 100 %, da tvoja babnca ni policaj?? :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tud neb nikol biu . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti 100 %, da tvoja babnca ni policaj?? :whistle: :naughty: :whistle:

raj bi dau njej k pa unem kurcam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj bi dau njej k pa unem kurcam...

bogareva

pomojem jih je celo pot zarad tega poslušala :evilgrin:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šit ne...nkol ne bom mogla bit polcajka :lol1: , jz bi ruknla pr praktičnmu delu....una leva, desna....k men je oboje glih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogareva

pomojem jih je celo pot zarad tega poslušala :evilgrin:

sem še nekaj zate prišparal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!