Skoči na vsebino

Okvara


hors3

Priporočene objave

Imam problem s skuterjem in sicer danes, ko sem se pripeljal domov in ugasnil skuter, je cez nekaj casa zacel tect bencinv fergazer in se ni hotel ustavit, tako da se je sedaj izpraznil cel tank. Kaj storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem s skuterjem in sicer danes, ko sem se pripeljal domov in ugasnil skuter, je cez nekaj casa zacel tect bencinv fergazer in se ni hotel ustavit, tako da se je sedaj izpraznil cel tank. Kaj storiti?

Crknila ti je podtlačna pipica na rezervarju. Ker je verjetno šla membrana, je velika verjetnost, da ti je preko podtlačnega voda bencin stekel tudi v cilinder. Ne ostane ti drugega, kot menjava, kar pa ni niti posebno hud poseg, niti strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Podtlačna pipica je v redu ker sem jo preizkusil, pa se fergazer sem poslal v LJ, da so ga nastavili(plovec pa to) pa je sedaj enako. Noce skuter prizgat in ze ko ga kurblam zacne tect ven benvin iz une cevke za odvečni benz v fergazerju. Kaj bi še lahko bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podtlačna pipica je v redu ker sem jo preizkusil, pa se fergazer sem poslal v LJ, da so ga nastavili(plovec pa to) pa je sedaj enako. Noce skuter prizgat in ze ko ga kurblam zacne tect ven benvin iz une cevke za odvečni benz v fergazerju. Kaj bi še lahko bilo

Če ti bencin teče, ko je skuter ugasnjen - kot si napisal prvič, je lahko kriva SAMO pipica. Če pa ti teče čez "iberlauf", ko ga štartaš (praviš, da vžge ti tako ne), je pa vzrok v plovcu - lahko se zatika, lahko ti ne tesni iglica, ki preko plovca zapira dotok bencina, ali pa je plovec predrt in se "napije" bencina, ter ne opravlja svoje funkcije. Če je s pipico in uplinjačem vse v redu, se to kar praviš NE MORE dogajati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v bistvu sem ga zdej zrihtal da prizge in se lahko vozim. Vendar ko ga prizgem, cez nekaj casa zacne tect ven benz in ko dodajam gas ali se peljem to preneha, ko pa se na mestu sergreva pa curi ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!