Skoči na vsebino

katera 125-ka


molotov

Priporočene objave

rad bi si kupil 125-ko pa nevem katero rad bi motor ki ga je lahko vzdrževati se ne kvari primeren tudi za krajše turce pa da ne kur preveč :rolleyes: pa mora bit taka da se visok clovek gor ne pocut utesnjeno (minimoto :rolleyes: ) gledam rabljen tm nek do 1500e

hvala za vaše odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi si kupil 125-ko pa nevem katero rad bi motor ki ga je lahko vzdrževati se ne kvari primeren tudi za krajše turce pa da ne kur preveč :rolleyes: pa mora bit taka da se visok clovek gor ne pocut utesnjeno (minimoto :rolleyes: ) gledam rabljen tm nek do 1500e

hvala za vaše odgovore

definitivno kupi 4t- glede višine pa ti ne znam povedat- ampak 4t je 100% zate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500€ malo dnarja- malo muzke

preberi si pravila ker imaš miljontavžnt podobnih tem ... maš za 3tedne branja, kateri motor bi bil zate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi nič povedal kakšno obliko gledaš?

Čoper, enduro, supermoto, naked, cestak?

Za čoperji se do 1500€ splača pogledat za kkšnimi daelimi, VT so men osebno dost lepi, pa jh že za nekje 1200€ dobiš

Enduro, hm, Hyosung XRX se mi zdi da je, Yamaha XT R je nekoliko dražja če se ne motim

Supermoto maš edino Yamaho XT X

Naked, hja Hyosung dt 125 comet, zakon motor, zlo velik, pa mislim da majo ceno od 1500€ naprej. Super motor, če te pač ne moti da je Hyosung. Sem ga imel sam. Pa kkšna Yamaha ybr ...

Cestak pa, honda CBR 125.. čeprov glede na to da praviš da mora biti velik, dvomim da pride v izbiro

To je recimo nekak na hitr. Sej pravm, boš mogu mal sam povedat kaj iščeš. Pa vsaj višino nekako povej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naked, hja Hyosung dt 125 comet, zakon motor,...

ja to bo to :headbang: moja šajtrga je s prazno gumo bolša :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo to :headbang: moja šajtrga je s prazno gumo bolša :headbang:

Zakaj?

Dej mi povej, me res zanima. Ker sem ga imel, pa je bil motorčk res fajn.

Al te moti to da je Hyosung :rolleyes: .)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

Dej mi povej, me res zanima. Ker sem ga imel, pa je bil motorčk res fajn.

Al te moti to da je Hyosung :rolleyes: .)

ne ne mot me to da je hyosung, mot me to da sm ga vozo in bi si raj kupu šajtrgo,... men se je res za en drk vozu ta motor, premza pa tud niso prjele :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500€ malo dnarja- malo muzke

preberi si pravila ker imaš miljontavžnt podobnih tem ... maš za 3tedne branja, kateri motor bi bil zate

moj CH Racing je bil 1500€

pa poglej kok je lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne mot me to da je hyosung, mot me to da sm ga vozo in bi si raj kupu šajtrgo,... men se je res za en drk vozu ta motor, premza pa tud niso prjele :headbang:

Zanimivo... moje izkušne so take da so bremze boljše kot naprimer na cbr 125...

pa sm z nemu naredu 6k km, prej sem meu pa Cagivo.

Edin minus bi jest reku da je velika teža (168kg) drugače pa zakon motor. Na meji so me 3x ustavili, ker niso vrjeli da je 125cc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... moje izkušne so take da so bremze boljše kot naprimer na cbr 125...

pa sm z nemu naredu 6k km, prej sem meu pa Cagivo.

Edin minus bi jest reku da je velika teža (168kg) drugače pa zakon motor. Na meji so me 3x ustavili, ker niso vrjeli da je 125cc.

to ne vem ker cbr 125 nism meu prilke pelat (se tud ne sekiram), sm pa vozu RS50 in 125, pa še par drugih 50cc in 125cc motorjev in v primerjavi mi je Hyosung dt 125 comet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne vem ker cbr 125 nism meu prilke pelat (se tud ne sekiram), sm pa vozu RS50 in 125, pa še par drugih 50cc in 125cc motorjev in v primerjavi mi je Hyosung dt 125 comet :headbang:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdjle sm gledu daelima lep motor zanima pa me ca ga ma gdo pa kok je koncna pa ce ga priporocate za krejse turce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha kekc... 2t v 4t...ne mors to primerjat ...fak ej eni samo iscete...

na zavorah se res pozna 2 proti 4 taktam :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba odgovarjat najdu temo od daelima :rolleyes:

Lepo! Se že učiš! Iskalnik je kar fajn zadeva! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zavorah se res pozna 2 proti 4 taktam :headbang:

Se. In to dosti.

Ker 2t dosega hitrosti do 170km/h, 4t pa tistih bogih 110. Temu primerne so tudi zavore konstruirane :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za to razlago :headbang:

hočm ti rečt, da mi premze na hyosungu ne primejo dovol za njegovo maso in hitrost. med drugim sm vozu tud yamaho tw 125, ki sicer res nima vlke teže, ma pa uzadi bobnasto zavora...še usejn bolš občutk od hyosunga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidim da ti ni pomoči ker si se pač odločil tako. Jest v teh 6k km nism niti enkrat mel problemov da nebi dovolj prjele zavore. Tud na spredno gre brez problema, samo gume morjo biti dost ogrete, ker so originalne dost trde :rolleyes: .

Uglavnm, molotov... od daelima končna se giblje okoli 100, 110km/h, tako nekako kot pri vseh 4t 125kah. Pije okoli 3L/100km. Turce pa na njem tako krajše kot daljše niso noben problem.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdjle sm gledu daelima lep motor zanima pa me ca ga ma gdo pa kok je koncna pa ce ga priporocate za krejse turce

če se zanimaš za nakup prodaja en moj prjatu, tak da info na pm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidim da ti ni pomoči ker si se pač odločil tako. Jest v teh 6k km nism niti enkrat mel problemov da nebi dovolj prjele zavore. Tud na spredno gre brez problema, samo gume morjo biti dost ogrete, ker so originalne dost trde :rolleyes: .

mogoče mam agresivnejšo vožnjo kot ti in zato rabm tudi agresivnejši občutek od motorja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče mam agresivnejšo vožnjo kot ti in zato rabm tudi agresivnejši občutek od motorja :grim

Kr hud kr hud :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!