Skoči na vsebino

Domace zivali


Katero/e zival/i imas/te?  

5 članov je glasovalo

  1. 1. Katero/e zival/i imas/te?

    • Psa
      35
    • Macka (pravega,ne pripitega)
      7
    • Ptica
      2
    • Kaco (Einherjer,nekaj zate)
      1
    • Hrcka
      0
    • Zajca
      0
    • Mis,Podgana
      0
    • Konja
      1
    • Kravo
      3
    • Malo vsega
      11


Priporočene objave

Zadnjič sem gledal nogometno tekmo Slo:Malta.

Tajo-našega psa-sem ob polčasu zabrisal iz dnevne sobe na vrt,ker je vedno ,ko so maltežani dobili žogo presunljivo cvilila...

Je namreč maltežanka (po pasmi) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa v anketi ni možnost: 'Nimam domače živali in je tut nočem met'?

In zakaj je noces imet? Sej so prav prikupne!

Ni bila tema, zakaj nočem met domače živali, temveč zakaj te možnosti ni v anketi?

Zakaj pa bi morali biti vsi ljubitelji živali? A veš kaj mi gre na živce? Nikoli se ne morem v miru sprehodit po zelenici (vsaj v mestu ne) brez bojazni, da bom vsak čas stopila v pasli drek. Pa za to niso krivi psi (oni pač morjo opravit zadevo), pač pa lastniki, ki peljejo ven psa in jim je vseeno kje se njihov ljubljenček userje, sam da se ne pred njihovo bajto. Noben pa tut od daleč ne pomisli, da bi za svojo pasjo zverino popucal.

Sorči-jest za svojo zverino vedno pobrišem-ponavadi kar ob zaveso.....he,he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo pa ribe, pa vedno ko pogledam v akvarij jih je več!

Očitno se imajo rade. :) :D

Vse kar rabiš je

1)Ponvica

2)Olje

3)Košček kruha...

dober tek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo pa ribe, pa vedno ko pogledam v akvarij jih je več!

Očitno se imajo rade. :) :D

Vse kar rabiš je

1)Ponvica

2)Olje

3)Košček kruha...

dober tek !

Res da ne rabiš nujno, je pa čist drugače če je zraven.

Kakšen litrček refoška.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kužata rada imela, pa mi vsi pravijo, da pes ni za v stanovanje :( (no ja - sej mal jim dam prav ampak je tudi odvisno za kakega se odločiš). Je pa tud res, da me skoraj cele dneve ni doma zato sem se odločila, da ga ne bom imela.... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo pa ribe, pa vedno ko pogledam v akvarij jih je več!

Očitno se imajo rade. :)  :D

Vse kar rabiš je

1)Ponvica

2)Olje

3)Košček kruha...

dober tek !

sej bi se dal tud v kšno rižoto naštimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kužata rada imela, pa mi vsi pravijo, da pes ni za v stanovanje  :( (no ja - sej mal jim dam prav ampak je tudi odvisno za kakega se odločiš). Je pa tud res, da me skoraj cele dneve ni doma zato sem se odločila, da ga ne bom imela.... :(  :(  :(

Winny se prostovoljno javi, da ti občasno uresničuje '' željo imeti psa''. Lastniki bomo tudi zadovoljni. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kužata rada imela, pa mi vsi pravijo, da pes ni za v stanovanje  :( (no ja - sej mal jim dam prav ampak je tudi odvisno za kakega se odločiš). Je pa tud res, da me skoraj cele dneve ni doma zato sem se odločila, da ga ne bom imela.... :(  :(  :(

Povsem identicen razlog, da ga tudi jaz nimam... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem identicen razlog, da ga tudi jaz nimam...  :wink:

To ne more biti vzrok. Kupi moped s pr'kolco, kužatu špegle pa kapco na glavo, pa v prikolo ž njim. Alla gre pa itak na zadn zic, da ročno zategne, če boš preveč tišou. :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjel, moj bivši inštruktor za moped je svojega Rexa prevažal na tanku motorja. Oba sta bila videti ful hepi. Rex je pasme čivava. Namesto čelade je nosil na glavi naprstnik.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kužata rada imela, pa mi vsi pravijo, da pes ni za v stanovanje  :( (no ja - sej mal jim dam prav ampak je tudi odvisno za kakega se odločiš). Je pa tud res, da me skoraj cele dneve ni doma zato sem se odločila, da ga ne bom imela.... :(  :(  :(

Winny se prostovoljno javi, da ti občasno uresničuje '' željo imeti psa''. Lastniki bomo tudi zadovoljni. :wink:

Sej veš, da ni problema :wink: ... sam prej povej, kdaj jo bosta pripeljala, da si v urniku "zacahnam - varuška" :P ...., da bom vsaj takrat doma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, če bi bilo po moje bi vse ročne stran odmotirala, pa motor malo predelala, da bi šlo še bol hitr. Sploh pa, kaj bo Gregs s pesom, saj je dobu eno domačo žival, k že ma pesa.... :wink: :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, če bi bilo po moje bi vse ročne stran odmotirala, pa motor malo predelala, da bi šlo še bol hitr. Sploh pa, kaj bo Gregs s pesom, saj je dobu eno domačo žival, k že ma pesa....

Pes je ze vsaj priblizno zdresiran... za drugo domaco zival pa ne vem, kako jo bom zdresiral.... :wink: :twisted: :D

PS: Ce bi pa imel psa za domaco zival, potem bi bil majhen, da bi sel v tank torbo... Ce se bom pa odlocil za psa, bo pa, jasno, velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, če bi bilo po moje bi vse ročne stran odmotirala, pa motor malo predelala, da bi šlo še bol hitr. Sploh pa, kaj bo Gregs s pesom, saj je dobu eno domačo žival, k že ma pesa.... :wink:  :D  :D  :D  :D  

Alla

Hmmm, Alla, zdej pa res ne vem, a ne razumeš, al nečeš razumet. :lol: Ponavljam: Kje ima motor ročno zavoro, ki jo lahko potegne ženska sopotnica???? :wink: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, kako naj ti povem.... ko sem na motorju je ni ročne zavore, ki bi jo želela potegniti...... :roll: :D :D :D

:) :) :) :?: ... lej ga šmenta, še so stvari , ki tud žensko trmavost zmehčajo ... :idea: ... ja, pa bise še kaj najdlo :oops: :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, kako naj ti povem.... ko sem na motorju je ni ročne zavore, ki bi jo želela potegniti...... :roll: :D :D :D

:) :) :) :?: ... lej ga šmenta, še so stvari , ki tud žensko trmavost zmehčajo ... :idea: ... ja, pa bise še kaj najdlo :oops: :wink: .

IKE, ce mi poves, kje ti vidis mehcanje trmoglavosti, potem te castim na pivo... :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!