Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Gor v desnem kotu imaš navedeno kontaktno osebo, ki zna menda slovensko. Zdaj sem videla v Vtisih z dnevnih voženj, da je tudi Keiko nekaj dobila. Lahko mogoče to osebo pokličeš in vprašaš kaj in kako? Pismo je sicer v slovenščini ampak je zelo čudno, da ni fotografije zraven...

Jaz bi rada videla fotografijo, ker menda, če sta gor 2 vozili, meritev ni več zanesljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo zasledil kaj takega? menda bojo naslednji teden začel delovat ali celo ta teden..cestninske postaje torovo itd..

post-8253-0-61022300-1352366347_thumb.jpg

post-8253-0-58743100-1352366363_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor v desnem kotu imaš navedeno kontaktno osebo, ki zna menda slovensko. Zdaj sem videla v Vtisih z dnevnih voženj, da je tudi Keiko nekaj dobila. Lahko mogoče to osebo pokličeš in vprašaš kaj in kako? Pismo je sicer v slovenščini ampak je zelo čudno, da ni fotografije zraven...

Jaz bi rada videla fotografijo, ker menda, če sta gor 2 vozili, meritev ni več zanesljiva.

vsem, ki bi radi dokaze..... najprej preverite, kaj vam sledi po dokazih..... če cena kazni slučajno ni več enaka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da če gor pokličeš in vprašaš kaj in kako, da ni podlage za višanje kazni... poleg tega sem v pravnem pouku na zadnji strani prebrala nekaj zelo čudnega... ne vem, če sem prav razumela, ker je jezik precej neroden... ampak, da naj kazen po pritožbi ne bi bila višja od prve izrečene... naj nekdo pogleda, če isto razume...

Če bo tole na Torovem, so na vrsti gorenjski požigalci!

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, če sem prav razumela, ker je jezik precej neroden... ampak, da naj kazen po pritožbi ne bi bila višja od prve izrečene... naj nekdo pogleda, če isto razume...

nevem kako imajo avstrijci ampak to je fora. saj tudi pri nas kazen po pritožbi nikoli ni večja, plačaš pa več ker ti za vsako pritožbo dajo zraven dodatne sodne stroške - povprečnino. pomoje imajo oni enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

 Neki mi je prišlo na ušesa, da so vsi "Kanglerjevi" radarji v Mariboru od prejšnjega tedna izklopljeni. Drži ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Neki mi je prišlo na ušesa, da so vsi "Kanglerjevi" radarji v Mariboru od prejšnjega tedna izklopljeni. Drži ???

Drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor v desnem kotu imaš navedeno kontaktno osebo, ki zna menda slovensko. Zdaj sem videla v Vtisih z dnevnih voženj, da je tudi Keiko nekaj dobila. Lahko mogoče to osebo pokličeš in vprašaš kaj in kako? Pismo je sicer v slovenščini ampak je zelo čudno, da ni fotografije zraven...

Jaz bi rada videla fotografijo, ker menda, če sta gor 2 vozili, meritev ni več zanesljiva.

Na fotki nista 2 vozili ker moteče faktorje pač odrežejo!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnim 10% slovenskih (avto)voznikom bi včeraj lepo jebal vse po sezanmu. Od danes naprej se bom ustavil, zapisal tablico kretena, ga poiskal, potem pa poslal sliko na form.

Golazen... Ma ne vem, če je kje na svetu še takšna vozniška kultura, kot je pri nas... Butli

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol dobiš na FB še to. Za popizdit, no..Pa kaj je folkom narobe??

 

Dragi FB prijatelji in prijatelji njihovih prijateljev. Imela bi resno prosnjo za vas in sicer, da tole delite v cim vecjem obsegu in ce karkoli veste mi to javite, hvala!

V glavnem zadeva je taka: danes sva sla s kolegom na morje in prisla s smeri ljubljane v kroznega in zavila takoj ven za portoroz. V kroznem je ze bil svetlo srebrn avto ampak se vedno dovolj dalec, da sem lahko zapeljala za kolegom v in ven s kroznega. ko sem bila ze zunaj, me je srebrn avto takoj zacel prehitevat in zapeljal pred mene ter mi zaprl pot in se mi zaletel v sprednji del motorja. ker me je zadel, me je prevrnil na tla. s kraja dogodka je odpeljal. se pravi zgodilo se je 1.5.2013 ob 14.43. vse ocividce naprosam za vse informacije, ki jih o danem vozilu imajo, kajti da nekoga zbijes in odpeljes s kraja dogodka brez kakrsnihkoli posledic, se mi zdi skrajno nesprejemljivo!! hkrati se zahvaljujem motoristoma in njunima sopotnicama za pomoc ki so jo ponudili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol dobiš na FB še to. Za popizdit, no..Pa kaj je folkom narobe??

 

Dragi FB prijatelji in prijatelji njihovih prijateljev. Imela bi resno prosnjo za vas in sicer, da tole delite v cim vecjem obsegu in ce karkoli veste mi to javite, hvala!

V glavnem zadeva je taka: danes sva sla s kolegom na morje in prisla s smeri ljubljane v kroznega in zavila takoj ven za portoroz. V kroznem je ze bil svetlo srebrn avto ampak se vedno dovolj dalec, da sem lahko zapeljala za kolegom v in ven s kroznega. ko sem bila ze zunaj, me je srebrn avto takoj zacel prehitevat in zapeljal pred mene ter mi zaprl pot in se mi zaletel v sprednji del motorja. ker me je zadel, me je prevrnil na tla. s kraja dogodka je odpeljal. se pravi zgodilo se je 1.5.2013 ob 14.43. vse ocividce naprosam za vse informacije, ki jih o danem vozilu imajo, kajti da nekoga zbijes in odpeljes s kraja dogodka brez kakrsnihkoli posledic, se mi zdi skrajno nesprejemljivo!! hkrati se zahvaljujem motoristoma in njunima sopotnicama za pomoc ki so jo ponudili.

Kje je bil pa radar :hmm:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

post-38837-0-51300700-1377602546_thumb.jpg

.... na morju sem zadnjič opazil zanimivo montažo tablice na moped ....   :eek:

 

 

 

 

 

 

ps.

..... verjetn ni imel pri roki nobenih bolj primernih nosilcev za tablco .... :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne morejo smeti ležat po cesti nooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so ležeči policaji, zakaj ne mogli bit ležeči radarji :?

 

Ga ni čez ležečo policajko :D, da te pa z radarjem dobi na muho, te pa noben več ne reši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Recimo nekaj takega. Preberi si še naslednji člen, da ne boš po 30-ih dneh preveč vesela.

 

Zastaranje pregona

42. člen

(1) Postopek o prekršku ni dopusten, če pretečeta dve leti od dneva, ko je bil

prekršek storjen. Če je prekršek storjen na področju varstva konkurence, postopek o

prekršku ni dopusten, če preteče pet let od dneva, ko je bil prekršek storjen. Postopka o

prekršku, ki je bil ugotovljen s tehničnimi sredstvi in kršitelj s kršitvijo ni bil seznanjen, ni

dopustno začeti, če od dneva storitve prekrška preteče več kot 30 dni, ko je bil prekršek

storjen.

 

Začetek postopka o prekršku

50. člen

(1) Postopek o prekršku se začne po uradni dolžnosti, ko opravi prekrškovni organ

v okviru svoje pristojnosti v ta namen kakršnokoli dejanje, ali z vložitvijo pisnega predloga

oškodovanca, državnega tožilca ali državnega organa, nosilca javnih pooblastil ali

samoupravne lokalne skupnosti (predlagatelji).

 

Bi šla z menoj na servis, pa ne bi bilo sedaj skrbi.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to; si mu nastavila obrazek ali ritko ? Je pač vrlo važno za postopek.

Je bila kar moja zadnja plat, če bi bil obrazek, me ne bi skrbelo.  :closedeyes:

 

Aja, in glede tega, da nisem šla raje s teboj na servis.... tam sigurno ni bilo ta prave čokolade   :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!