Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

v Medvodah nekaj novega, no ja že en čas.

Če se pripelješ iz Kranja in skozi krožnega nadaljuješ proti Lj,

te cca 200m od krožnega, na desni strani na parkingu nad cesto čaka radar, običajno zelen kangu.

 

previdno..tam je 50

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nekaj novega od mestnega redarstva Postojna   -  Od vceraj se meritve hitrosti izvajajo tudi pri vrtnem centru Primoz na koncu Postojne. Meritve tam bodo pogoste, skoraj zagotovo pa ze jutri in cez vikend.

 

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost in ravnanje! Medobcisko redarstvo je v postojni pridobilo dovoljenje za postavitev radarja na novi lokaciji. Stacionarni radar bo meril v obe strani pri vstopu v postojno iz primorske strani. Pri Epicu/vrtnem centru/bandelliju. Vcasih je bila tam omejitev 70, od postavitve rondoja pa je tam 50!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost in ravnanje! Medobcisko redarstvo je v postojni pridobilo dovoljenje za postavitev radarja na novi lokaciji. Stacionarni radar bo meril v obe strani pri vstopu v postojno iz primorske strani. Pri Epicu/vrtnem centru/bandelliju. Vcasih je bila tam omejitev 70, od postavitve rondoja pa je tam 50!!!!!!

od postavitve rondoja al zarad tega ker so tablo bolj južno postavl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem vidu dva tipa z nekimi škatlami, tik ob znaku za Postojno....sta že merila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od postavitve rondoja al zarad tega ker so tablo bolj južno postavl?

 

 

Tabla je na istem mestu. Včasih je bla 70 od table do semaforja, naprej 50. Po tem ko so uštimali rotor se je omejitev znižala na 50 že ob tabli.  

 

sm pa šele na PCju videl da je Boscho to povedal pred mano :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še fotka radarja , stoji 30 metrov od table Postojna , na strani vrtnarije , za sivo škatlo .

Meri seveda v obe smeri.

 

radar-oostojna.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej prav, v mestih je treba vozit počasi in previdno. Nikoli ne veš kakšno oviro lahko pričakuješ. Izven mesta pa itak ..... GASAAAAA. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Takole bo. Čez vikend jagajo na postojnskem!

Obvestilo z dne 10.07.2015

Medobčinski inšpektorat in redarstvo občin Postojna, Cerknica, Pivka, Loška dolina in Bloke obvešča vse voznike motornih vozil, da bomo od 10. do 12.07.2015 izvajali meritve prekoračitev dovoljenih hitrosti na relacijah Planina - Postojna, Hruševje - Prestranek, Postojna - Prestranek in Razdrto - Postojna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Soboto 11 7 2015 ob cc 16.00  sem iz bohinja od prve pumpe cc 1 km  čez most proti bledu  opazil radar skatlo na postaji meritve so bile proti bohinju je kdo opazil to škatlo zjutraj ob cc 11 proti bohinju .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Soboto 11 7 2015 ob cc 16.00  sem iz bohinja od prve pumpe cc 1 km  čez most proti bledu  opazil radar skatlo na postaji meritve so bile proti bohinju je kdo opazil to škatlo zjutraj ob cc 11 proti bohinju .

 

Žal ti neposredno ne morem odgovorit... ampak vseeno.

Si lahko dokaj pomirjen, da radar skoraj gotovo ni bil 4 ure na istem mestu.

Je bil pa zato verjetno ob tvoji vožnji v Bohinj na kakem drugem mestu, npr. na Bledu izza kamnitega tunela ali ob Titovi vili.

 

Opisal si mesto postavitve izven naselja, kjer se je lani ubil motorist z Jesenic.

Postavitev radarja na trianglu izven naselja pa je nekaj novega, vsaj zame.

Do sedaj so ga postavljali le mestni redarji, ki pa ne smejo merit izven naselij.

 

Ali to pomeni, da po novem tudi policija nastavlja radarske škatle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled v soboto je bil poln avtov tko da tam sem že opazil kanguja in cliota pred skalnatim tunelom stoječega pa še ne hvala za info ta je bil pa na postaji preden prides do levega ovinka čez most naprej je pa desni ovinek in bencinska pumpa  je bil pa vsaj dobro viden lepo se je videlo v klatli foto na škatli pa antena in me je že bilo da bi obrnil in malo poslikal in br.........  no to tazadnjenevem kje so skriti da te opazujejo ha ha .

Popravljeno . Popravil lima
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Bleda do Bohinja je motorist divjal kar 172 km na uro

se glasi članek:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/z-bleda-do-bohinja-je-motorist-divjal-kar-172-km-na-uro.html

 

Članka ne bom komentiral... bi pa prenesel informacije kaj in kako se je dogajalo prejšnji teden na relaciji Bled- Bohinj

 

Od ponedeljka do četrtka so policaji imeli ves dan, na ravnih delih izven naselja, smetarski kontejner z radarjem in to vsak dan na drugi lokaciji. V četrtek je izgleda nekomu prekipelo in izvedel akcijo, ki je imela za posledico tudi obisk kontejnerja s strani kriminalistov.

 

Prejšnji teden, so tako v vseh dneh do nedelje policaji tudi ročno merili in ustavljali in to na več mestih hkrati. Ogledovali so si tudi namestitve (kot) tablic, izvor smernikov...

 

Če imate gor fancy smernike, četudi original vgrajene, se na gorenjskem kar pripravite pokazati homologacijo...

 

Tako je to, ko stopi v akcijo kranjska prometna.

Popravljeno . Popravil motom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr, ce ne upate, bom pa jest komentiral... zdaj so nam zje... edino hitro relacijo, k se je dal ornk letet 200+ in polagat pr 150+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

A je kdo od vas ze opazil stango s nekaj kamerami in se nekimi zadevami na zacetku gorenjske avtoceste iz LJ. Zal imam le slabo sliko, stanga pa je pribl.vzporedno z avtodomom.

post-34709-0-62228800-1440183344_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!