Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Ok, recmo da ta izgovor uspe. Pol te pa za kej druzga pojebe, recimo prva pomoč, a kdo sploh to s sabo nosi? Js nevem kam nj bi jo dau na motorju, enostavno ni placa  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega nakladanja, kot ga je nekdo s svojo prvo objavo prikazal, pa še ne. Ne verjemite niti ene besede, ker je v besedilu toliko nakladanja in nepoznavanja prava, da je že smešno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sem mel prav to s pomnilnikom laserske pištole :hmm:seveda sprašujem experta na tem področju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z brskanjem po memoriji nebi vedel, sem pa glih v torek govoril z enim policajem (reševal kolega iz dreka :P ) in mi je rekel, da imajo novi laserski merilniki opcijo, da ga šef na postaji priključi na komp in pregleda vse skupaj, je to res Borut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... vse gre na memorijo ... edina rešitev je, da pade na tla ... ups ... padu je in se razbou (radar seveda) :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... vse gre na memorijo ... edina rešitev je, da pade na tla ... ups ... padu je in se razbou (radar seveda)  :P

 

Nič bat, če poznaš, se da vse... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega nakladanja, kot ga je nekdo s svojo prvo objavo prikazal, pa še ne. Ne verjemite niti ene besede, ker je v besedilu toliko nakladanja in nepoznavanja prava, da je že smešno. 

he, he, pa ste se stepli za kost ...

kolk je mal treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z brskanjem po memoriji nebi vedel, sem pa glih v torek govoril z enim policajem (reševal kolega iz dreka :P ) in mi je rekel, da imajo novi laserski merilniki opcijo, da ga šef na postaji priključi na komp in pregleda vse skupaj, je to res Borut?

 

Nič bat, če poznaš, se da vse... ;)

 

 

drži, in s tem se je seveda treba pohvaliti na forumu.

 

ker če poznaš, ga lahko biksaš po cesti, ker te itak "kolega potegne z dreka" .

 

in pol naj se spoštujejo predpisi, kateri bi naj veljali za vse enako... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži, in s tem se je seveda treba pohvaliti na forumu.

 

ker če poznaš, ga lahko biksaš po cesti, ker te itak "kolega potegne z dreka" .

 

in pol naj se spoštujejo predpisi, kateri bi naj veljali za vse enako... 

 

Naj ti povem, da ta kolega, ki sem ga reševal iz dreka ima izpit za avto in kamijon 8 let.... Do tega tedna niti ene same kazni, pa ima za seboj že kar lepo kilometrino, tako da ne govori nekaj na pamet mojster....

 

Kljub temu, da poznam v LJ kar veliko policajev, se vedno probam držat omejitev (seveda nisem nobena izjema in tudi jaz kdaj pa kdaj prekoračim hitrost, ampak povečini sem pa v okviru dovoljenih limitov) in v svoji ne prov dolgi vozniški karieri (7 let, 300k km +), nimam niti enega samega plačilnega naloga za prekoračitev hitrosti....

 

ps. povej mi, kaj danes ne poteka preko vez in poznanstev?

 

Da nam off topic, na Fužinah (pri Lidlu) v zadnjem času dostikrat stoji škoda rumster, omejitev je 30 skozi celo naselje, bodite pozorni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozniški staž in št. položnic za mene ni opravičilo, da potem ko enkrat pa naletiš na mino, hitro uporabljat vse veze da bi se izognil kazni.

 

seveda moj namen ni moraliziranje. za sebe bi rekel, da nisem svetnik na cesti. sem plačal že par kazni.. ampak lahko sem se jezil po dolgem in povprek,, smola gor ali dol,  kakorkoli obrneš - bil sem kriv sam, tako je pač naneslo in sem moral odgovarjati za svoja dejanja. in meni osebno se ne zdi prav, da nekdo ki ima pač veze, lahko isti prekršek stori saj ga bo nekdo "ven potegno"  pa če ima 100 let vozniško, in milijone km za sabo.

misim da tudi zaradi takšnih zadev ljudje še bolj ne marajo policistov..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozniški staž in št. položnic za mene ni opravičilo, da potem ko enkrat pa naletiš na mino, hitro uporabljat vse veze da bi se izognil kazni.

 

seveda moj namen ni moraliziranje. za sebe bi rekel, da nisem svetnik na cesti. sem plačal že par kazni.. ampak lahko sem se jezil po dolgem in povprek,, smola gor ali dol,  kakorkoli obrneš - bil sem kriv sam, tako je pač naneslo in sem moral odgovarjati za svoja dejanja. in meni osebno se ne zdi prav, da nekdo ki ima pač veze, lahko isti prekršek stori saj ga bo nekdo "ven potegno"  pa če ima 100 let vozniško, in milijone km za sabo.

misim da tudi zaradi takšnih zadev ljudje še bolj ne marajo policistov..

 

Tudi nisem hotel, da bi zvenelo kot opravičilo! In če te kaj potolaži in pomiri (ker vidim da ti gre v nos, da nekateri imajo veze, ti ne), je kazen plačal!

 

Zdaj govoriš, kot da bi ta kolega non stop delal prekrške in bi ga jaz ven "vleku", zatop pa sem ti napisal, da se mu je to zgodilo prvič in ne obračaj besed!

 

Sicer pa ljudje sovražijo policiste takrat ko jim pišejo kazni, ko pa jih nucajo so pa policisti oh in sploh in najzlatnejši :SS

 

še to, meni se tudi ne zdi prav, da tisti ki imajo veze pri delodajalcih dobijo službo, tisti ki pa vez nimajo pa so povečini brez služb....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 (ker vidim da ti gre v nos, da nekateri imajo veze, ti ne),

 

 

sploh ne, moti me samo to kar sem napisal. poznam več policajev in so kot osebe v redu dečki

 

kakorkoli, ostajam pri svojem mnenju, in mislim da bi mogli biti predpisi za vse enaki. ne glede na to, ali se dogaja kar po vrsti, ali pa samo enkrat po 10 letih in nikoli prej položnice..

 

no, lepo bodi pa veliko varnih km (pa seveda čim manj zapletov s policisti) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne, moti me samo to kar sem napisal. poznam več policajev in so kot osebe v redu dečki

 

kakorkoli, ostajam pri svojem mnenju, in mislim da bi mogli biti predpisi za vse enaki. ne glede na to, ali se dogaja kar po vrsti, ali pa samo enkrat po 10 letih in nikoli prej položnice..

 

no, lepo bodi pa veliko varnih km (pa seveda čim manj zapletov s policisti) ;)

 

Pobožne želje.... ;)

 

na srečo nimam nikakršnih zapletov s policaji :)

 

enako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he, pa ste se stepli za kost ...

kolk je mal treba

Dobro in ti si prisel gor in spisal eno tako dobro foro in zdej smo vsi bebci ker smo ti nasedli, bravo, ful si nas uniču, kr tako naprej 8)

 

Faking komedijant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... vse gre na memorijo ... edina rešitev je, da pade na tla ... ups ... padu je in se razbou (radar seveda)  :P

itak ni važno, kaj se zgodi, ker sudija lahko počne kar hoče in verjame komurkoli....razn če se prtožiš na višje sodišče, pol le to razveljavi sodbo in vrne nazaj na prvostopenjsko sodišče...kapišiš...

 

aja, o čem debatiramo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti povem, da ta kolega, ki sem ga reševal iz dreka ima izpit za avto in kamijon 8 let.... Do tega tedna niti ene same kazni, pa ima za seboj že kar lepo kilometrino, tako da ne govori nekaj na pamet mojster....

 

Kljub temu, da poznam v LJ kar veliko policajev, se vedno probam držat omejitev (seveda nisem nobena izjema in tudi jaz kdaj pa kdaj prekoračim hitrost, ampak povečini sem pa v okviru dovoljenih limitov) in v svoji ne prov dolgi vozniški karieri (7 let, 300k km +), nimam niti enega samega plačilnega naloga za prekoračitev hitrosti....

 

ps. povej mi, kaj danes ne poteka preko vez in poznanstev?

 

Da nam off topic, na Fužinah (pri Lidlu) v zadnjem času dostikrat stoji škoda rumster, omejitev je 30 skozi celo naselje, bodite pozorni ;)

js sm tut v okviru mojih limitov, kr čim grem čez okvire, sm ponavad v malinah, ups u dreku :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z brskanjem po memoriji nebi vedel, sem pa glih v torek govoril z enim policajem (reševal kolega iz dreka :P ) in mi je rekel, da imajo novi laserski merilniki opcijo, da ga šef na postaji priključi na komp in pregleda vse skupaj, je to res Borut?

 

Laserski merilniki (pri nas) so takšni, da ob opravljeni meritvi pokažejo izmerjeno hitrost in razdaljo (obvezno hitrost in razdaljo), katero je čisto enostavno, s pomočjo tipk,  poiskati v spominu škatle. Pa tudi datum in uro zabeleži. Šef pa ne more kar sam priključiti na računalnik laserskega merilnika, ampak je za to potreben nekdo, ki to obvlada in ima tehniko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Sej se mi je zdelo ,da policaj nebi znal priključit laser na comp :P

Mah, veze ja, prav prejšn tedn je v naši družbi policaj po tel reševal kolega - uspešno.

Nisem mu folš, jaz sem jim zdeval gnarja več ,kot znaša minimalna letna plača, njim sem fovš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Sej se mi je zdelo ,da policaj nebi znal priključit laser na comp :P

Mah, veze ja, prav prejšn tedn je v naši družbi policaj po tel reševal kolega - uspešno.

Nisem mu folš, jaz sem jim zdeval gnarja več ,kot znaša minimalna letna plača, njim sem fovš.

 

 

a nis ti nekje reku, da se ne družiš s policaji? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 
 

Družim, a sem bil prisiljen v družbo :P  Je pa res ,da se ne z prometniki....no edino ,kadar se njim zdi ,da se moram

Popravljeno . Popravil isarajli1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tut mel veze. :blush:  :evilgrin:

kup si USB kabl, pa prklop se na komp, boš prec povezan :D

 

 
 
 

Družim, a sem bil prisiljen v družbo :P  Je pa res ,da se ne z prometniki....no edino ,kadar se njim zdi ,da se moram

 

sej k mene ustavijo, sem tut ponavadi "prisiljen" v družbo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si USB kabl, pa prklop se na komp, boš prec povezan :D

sej k mene ustavijo, sem tut ponavadi "prisiljen" v družbo :D

 

A ti si tisti, ki ustavi  :OK: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!