Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Pozdravljeni !

 

Tudi jaz sem dobil čestitke in točke iz Planine. :BUA:   Postojnsko redarstvo ima zdaj skriti  radar ,(multaradar C) ki ga občasno namestijo za odbojno ograjo na različnih mestih.   Če ne veš kje je skrit,ga ne boš opazil,mamu jim....

Nobeden nasproti ti ne bo blendal ali mahal,ker se tudi z druge strani nič ne vidi.

Včasih stoji za odbojno ograjo nekje na sredini med cerkvijo in kapelco ki je na ovinku. Tam se je ujel v past deki28.

Mene so dobili malo naprej od dnevnega bara Nad velbi, tam kjer je včasih srebrn Clio  meril hitrost. Radar je bil skrit za ograjo. :angryrant1:

Enega domačina so ujeli 2 krat na radar,ko se je peljal v trgovino in potem še nazaj. :grim

 Ne vem če je to početje redarjev sploh zakonito.  To nima veze z varno vožnjo. Samo občinsko proračunsko luknjo filajo.

 

V glavnem,upam da bo tole moje pisanje nekomu prihranilo kakšen evro. :OK:

 

Lp in srečno vožnjo

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak so večinoma inkasanti... Zadnjič na cesti Kotlje -Slovenj Gradec, od Dulerja proti Ottu, ko je omejitev 50.... Tik pred koncem omejitve, ko ni več nobene nevarnosti (ravno izza ovinka pripelješ)... modeli z ročnim radarjem. Če mi prej rumeni GSX ne bi poblendal, bi naletel... Hvala ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

 

Tudi jaz sem dobil čestitke in točke iz Planine. :BUA:   Postojnsko redarstvo ima zdaj skriti  radar ,(multaradar C) ki ga občasno namestijo za odbojno ograjo na različnih mestih.   Če ne veš kje je skrit,ga ne boš opazil,mamu jim....

Nobeden nasproti ti ne bo blendal ali mahal,ker se tudi z druge strani nič ne vidi.

Včasih stoji za odbojno ograjo nekje na sredini med cerkvijo in kapelco ki je na ovinku. Tam se je ujel v past deki28.

Mene so dobili malo naprej od dnevnega bara Nad velbi, tam kjer je včasih srebrn Clio  meril hitrost. Radar je bil skrit za ograjo. :angryrant1:

Enega domačina so ujeli 2 krat na radar,ko se je peljal v trgovino in potem še nazaj. :grim

 Ne vem če je to početje redarjev sploh zakonito.  To nima veze z varno vožnjo. Samo občinsko proračunsko luknjo filajo.

 

V glavnem,upam da bo tole moje pisanje nekomu prihranilo kakšen evro. :OK:

 

Lp in srečno vožnjo

 

A so ti radarji v naselju ali kje izven? NImam tolk predstave o ridah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju si, ampak se tega mogoce niti ne zavedas, saj je cesta speljana nad vasjo :(

Nevarnost nenadnega poleta na podstrešje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ti radarji v naselju ali kje izven? NImam tolk predstave o ridah...

 

Radar je v naselju Planina. Meri v obe smeri. Ni pred šolo ali avtobusno postajo,ker tam vsi vozimo previdno in počasi.

Za čim večji zaslužek,postavljajo radar tam,kjer je široka pregledna cesta in ni skoraj nobene hiše. :kick-ass:

Inkasant se pripelje z avtom ,postavi radar na stojalo in se potem podlasca skrije nekam skupaj z avtom. :headbang:

Tako da zdaj dobivajo kazni in točke tudi tisti dobri vozniki,ki vozijo po predpisih in niso v življenju povzročili nesrečo. :SS

 

Radar skrijejo za zadnjo hišo (dnevni bar Nad velbi - Klub Simfonija) :

 

planina-simfonija.jpg

 

Druga lokacija ki jo pozna tudi deki28 (med cerkvijo in kapelco) :

 

planina-kapelca.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober je tale citat: " Tako da zdaj dobivajo kazni in točke tudi tisti dobri vozniki, ki vozijo po predpisih ..........................."

 

Na tvojih slikah si povsod znotraj table za naselje Planina, torej na 50 omejitve. Torej se ne vozi po predpisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je v naselju Planina. Meri v obe smeri. Ni pred šolo ali avtobusno postajo,ker tam vsi vozimo previdno in počasi.

Za čim večji zaslužek,postavljajo radar tam,kjer je široka pregledna cesta in ni skoraj nobene hiše. :kick-ass:

Inkasant se pripelje z avtom ,postavi radar na stojalo in se potem podlasca skrije nekam skupaj z avtom. :headbang:

Tako da zdaj dobivajo kazni in točke tudi tisti dobri vozniki,ki vozijo po predpisih in niso v življenju povzročili nesrečo. :SS

 

Radar skrijejo za zadnjo hišo (dnevni bar Nad velbi - Klub Simfonija) :

 

planina-simfonija.jpg

 

Druga lokacija ki jo pozna tudi deki28 (med cerkvijo in kapelco) :

 

planina-kapelca.jpg

Hvala ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radarji niso postavljeni za umirjanje prometa temveč za polnjenje pokradene državne malhe,zato pa so radarji ponavadi nastavljeni na točkah kjer ni bilo v preteklosti nobenih prometnih incidentov,so pa te točke odlične za une z malo večjimi jajci in malo manjšimi možgani(med slednje spadam včasih tudi sam :blush:).............je pa res 50kmh je pač 50kmh ,se treba držat ker pol je vsako jokcanje brezpredmetno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj pa moj nasmeh na obrazu (pod čelado) in blentav pogled poličnika-inkasanta, ki mi ni uspel pripopat kazni. Priden Fantocci :)

Rešilo me je samo to, da sem vozil za avtomobilom, ki je čudno pobremzaval in mi je vklopil alarm v glavi, da ga nisem šel prehitevat, ker so se pizde spet postavile na mesto, kjer ni nobene hiše, naselje pa še velja. Klasična sačekuša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je zelo enostavna. Folk v Planini popizdeva. Pač nehote žvijo na enem majhnem dirkališču, kjer precej folka vozi pretirano naglas. Pizdijo županu. Županu prav pridejo €€. Mestno redarstvo gre v akcijo, pa so zadovolni Planinci, župan in občinarji. Win-Win situacija.  Ja je inkasantstvo. Ampak, jaz bi vsem ki jih radar dobi v Planini kazn podvojil, in uzel motor. Ker če si tako zabit, da ti po 4 letih resnega in načrtnega odiranja motoristov v Planini ni jasno, da moraš od table do table pelat 50, pol nisi sposobn met motorja. 

 

Sm pa tud že srečal  intelektualce, (dva KTMja mi ostajata posebej v spominu) ko sta skoz naselje počla, raj 120 kot 100km/h. Verjamem, da je blo takih frajerjev pred redarskim dežurstvom občutno več. kar redarjem in županu daje močne argumente za takole inkasantstvo. 

 

planina NI IOM TT

.......ne, to nabirajo sredstva za izgradnjo moto dirkališča :D ..................NOT

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena cvetka iz skandinavije.

Švedi spet 5 korakov pred nami. Povdarek dajejo na previdne voznike, namesto da se fokusirajo in posvecajo prekrškarjem.

Z vsako vožnjo mimo radarja po predpisih se avtomatično udeležujete "loterije" in se potegujete za del kazni, ki jo nabašejo prekrškarji.

 

http://www.thestar.com/news/world/2010/12/09/speed_camera_lottery_pays_drivers_for_slowing_down.html

 

Nikjer v prometu te ne bo noben potrepljal po rami, ker si pas zavežeš ali kakorkoli drugače primerno obnašaš v prometu, to je pomojem prvi primer nagrajevanja voznikov za primerno vožnjo.

Mislim pa da gre bolj za "eksperiment" in ne za vstavljeno prakso.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncept mi je všeč, samo mislim, da dolgoročno ne drži rezultatov.

Ker je motivacija denar, ne pa občutek odgovornosti. Predvsem po moje bolje funkcionira za PR policiji, da se jo ne dojema kot represivni organ ampak kot organizacijo, ki pomaga in sodeluje z ljudmi.

 

Ampak ajde, v tem primeru uam, da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem a velja tud tole ampak vseen, dons sem v italiji naletu na 2km ravnine pa cesta 50m široka. Sej poznate od Trbiža proti Udinam. No na začetku ravnine je bla začasna piramidasta tablca 50 pa delo na cesti. Sevede nedelja in sevede ni blo niti sledu o kakšnem delu kjerkoli v bližini ceste. Nič skopan, nič poštrihan, nič ničesar. Razen dveh polcajev na sredi ravnine, merla sta pa vsak v svojo stran. Dobro da mi je en tortelinček nasprot poblendal, čene bi šel jaz ziher več ko 50. Mal čez ampak vseen.

A to oni večkrat tkole pokvarjen postavjo pa lovijo poštene ljudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj okrog dveh popoldne pokasiral prvi radar v karieri :D Se peljem čez Izlake strogo 50 km/h, ker nikoli ne veš kdaj ti bo kdo na cesto skočil, tam pri Malnu ko pa ni več nobene hiše (ampak je še vedno naselje) sem pa ravno toliko odprl plin, da so me dobili na 75 km/h. Čez 50 m pri Medijskih toplicah mi pa skoči policajka na cesto in usmeri na rob ceste. Zdaj mi pa povejte ali je normalno, da ti policaj svetuje, da si za naslednjič naštimaj takšno tablico, da jo lahko dvigneš, če je pred tabo radar? Je rekel, da če ne bi ustavil me verjetno tako ali tako ne bi dobila in bi jo odnesel brez kazni. Na koncu smo se že skoraj poslovili, pa je še enkrat zahteval vpogled v prometno, če imam blokiran motor, ker imam izpit za A2. Če bi me poslal na tehničnega bi bila kriza. Izkupiček dneva je bil pa 250 € + 3 kazenske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem a velja tud tole ampak vseen, dons sem v italiji naletu na 2km ravnine pa cesta 50m široka. Sej poznate od Trbiža proti Udinam. No na začetku ravnine je bla začasna piramidasta tablca 50 pa delo na cesti. Sevede nedelja in sevede ni blo niti sledu o kakšnem delu kjerkoli v bližini ceste. Nič skopan, nič poštrihan, nič ničesar. Razen dveh polcajev na sredi ravnine, merla sta pa vsak v svojo stran. Dobro da mi je en tortelinček nasprot poblendal, čene bi šel jaz ziher več ko 50. Mal čez ampak vseen.

A to oni večkrat tkole pokvarjen postavjo pa lovijo poštene ljudi?

Znak je znak mora se ga upoštevat ! Saj poleti v območju šol 2 meseca ni šolarjev a vseno tabla "30" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znak je znak mora se ga upoštevat ! Saj poleti v območju šol 2 meseca ni šolarjev a vseno tabla "30" :hmm:

Saj to mi je čist jasn. Samo glede na okolico, sledi ob cesti, popolnoma nobene sledi da se je tam res kdajkoli kaj delalo nekako čisto sumim da sta polcaja postavila tam vse skup da lahko mal turiste lupita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V italiji more biti postavljena tabla merjenje hitrosti (kot je pri nas na avtocestah) če je lahko zavrneš kazen ta zakon so sprejeli začetek junija se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je v naselju Planina. Meri v obe smeri. Ni pred šolo ali avtobusno postajo,ker tam vsi vozimo previdno in počasi.

Za čim večji zaslužek,postavljajo radar tam,kjer je široka pregledna cesta in ni skoraj nobene hiše. :kick-ass:

Inkasant se pripelje z avtom ,postavi radar na stojalo in se potem podlasca skrije nekam skupaj z avtom. :headbang:

Tako da zdaj dobivajo kazni in točke tudi tisti dobri vozniki,ki vozijo po predpisih in niso v življenju povzročili nesrečo. :SS

 

Radar skrijejo za zadnjo hišo (dnevni bar Nad velbi - Klub Simfonija) :

 

planina-simfonija.jpg

 

Druga lokacija ki jo pozna tudi deki28 (med cerkvijo in kapelco) :

 

planina-kapelca.jpg

Hvala, ampak na žalost prepozno prebral :S

Danes sem dobil listek o priporočeni pošti ki se nanaša na redarstvo Postojna. Verjetno je bilo na tem odseku :S 

Svetovna jeba bo tole:S

Popravljeno . Popravil Grega Kalan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika

Vrhniski klanec, Trzaska cesta 37  ... cca 100-200 m po odcepu za Mocilnik v smeri proti Logatcu.

Bojda naj bi bil meril rdec clio.

post-478-0-19993700-1409078188_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!