Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

AC Celje-Celje zahod, sedaj zožanje vsled menjave ograje in hitrost omejena na 60:

beli Mondeo s Provida-dodatno opremo: intenzivno nabira 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudičevi kekci, ista stvar je Brezovica - Vrhnika, kjer delajo zvočno ograjo, hitrost omejena na 80, provida pa počasi vendar vztrajno nabira. Seveda morajo naši junaki ta gradbena začeti delati na višku sezone :BUA:. Naj raje povišajo kazni za stalno vožnjo po prehitevalnem pasu.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ni na ovinku dol :D

Na tem ovinku so pa vsi zivcni. Vozm 50 ker vem da bo skoraj sigurno clio parkiran in se mi vsi za rit prlimajo, no motoristi švignejo mim.

Zdj ta teden sm pa na jurckovi prot rudniku opazu njihovo novo pridobitev VW UP temno modre barve, baje majo pa se belga

Popravljeno . Popravil Ervin93
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh ja jurčkova je stalnica, ponavadi se parkira zraven Zajčka(gostilna). Videl tudi že 2 policaja, ki sta se skrivala za reklamnim panojem na Šmartinski pri počivališču za tovornjake. Imeli so že postavljen radar na Šmartinski pri velkem Mercator centru v smeri BTCja.

Najbolj me razpizdi, ko se vozim po Jaršah 30(celotno naselje je pod cono 30) in mim mene prleti kšn cepc s ciaotom :sleep2:

 

Stalnica je tudi na Zaloški na avtobusni zraven Jurmana pa Remezzota..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudičevi kekci, ista stvar je Brezovica - Vrhnika, kjer delajo zvočno ograjo, hitrost omejena na 80, provida pa počasi vendar vztrajno nabira. Seveda morajo naši junaki ta gradbena začeti delati na višku sezone :BUA:. Naj raje povišajo kazni za stalno vožnjo po prehitevalnem pasu.. :closedeyes:

V Nemciji in Avstriji se vsi vozijo 80, kjer je na AC omejitev zaradi del na 80. Na obeh/vseh 3 pasovih. Pri nas je na desnem pasu stalnica 110 pri omejitvi 80.

Da ne omenjam vseh tistih zivcnih, ki se po novem grejo 3D prehitevanje. Beri: po levem, desnem in pasu za pocasna vozila. Odkar je to delo na cesti,postanejo v tistih parih km, ki jih itak prevozijo minimalno 110/h, tako zivcni, da od Vrhnike dalje izvajajo take manevre, da ti ni nic jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemciji in Avstriji se vsi vozijo 80, kjer je na AC omejitev zaradi del na 80. Na obeh/vseh 3 pasovih. Pri nas je na desnem pasu stalnica 110 pri omejitvi 80.

Da ne omenjam vseh tistih zivcnih, ki se po novem grejo 3D prehitevanje. Beri: po levem, desnem in pasu za pocasna vozila. Odkar je to delo na cesti,postanejo v tistih parih km, ki jih itak prevozijo minimalno 110/h, tako zivcni, da od Vrhnike dalje izvajajo take manevre, da ti ni nic jasno.

 

Zaradi mene, če dajo omejitev 50, se bomo pa 50 vozili. Najbolj me razpizdi, da v teh 2(?) mesecih nisem videl niti 1 delavca, pa sem se vozil in ob 7h zjutraj, 4 popoldne, 8h zvečer v soncu, dežju..ni čudno da gre vse v maloro.

 

Sicer pa prehitevanja po desnem/odstavnem pasu ne podpiram, ampak ti pa hudičevo dvigne živc, ko se voziš za nekom par kilometrov pa se ne umakne. Seveda je predpogoj, da je vozni pas prazen, pred njim je pa vsaj 200,300m placa..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi kreten ne umakne 5 km ob praznem počasnem pasu ga pač prehitim po desni,previdno, ko grem mimo njega pa mu pokažem tudi določene znake v pozdrav :P

Je pa kaznivo vozit po prehitevalnem pasu tudi če je cesta popolnoma prazna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemciji in Avstriji se vsi vozijo 80, kjer je na AC omejitev zaradi del na 80. Na obeh/vseh 3 pasovih. Pri nas je na desnem pasu stalnica 110 pri omejitvi 80.

Da ne omenjam vseh tistih zivcnih, ki se po novem grejo 3D prehitevanje. Beri: po levem, desnem in pasu za pocasna vozila. Odkar je to delo na cesti,postanejo v tistih parih km, ki jih itak prevozijo minimalno 110/h, tako zivcni, da od Vrhnike dalje izvajajo take manevre, da ti ni nic jasno.

js to delam :P

je preveč kretenov na levi, ki vozijo 80-90, na desni pa prosto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se po avtocesti vozim po voznem pasu s hitrostjo 100 km/h (tam kjer je omejitev 130) ... sem hitrejši od kolone vozil na prehitevalnem pasu ki vozi cca 80 km/h ... jaz nobenega ne prehitevam .. samo vozim se po omejitvah po voznem pasu .. kaj sem storil narobe :?

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se po avtocesti vozim po voznem pasu s hitrostjo 100 km/h (tam kjer je omejitev 130) ... sem hitrejši od kolone vozil na prehitevalnem pasu ki vozi cca 80 km/h ... jaz nobenega ne prehitevam .. samo vozim se po omejitvah po voznem pasu .. kaj sem storil narobe :?

 

:krneki:

nč, sam ti si lepše opravičil svoje dejanje kot jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js to delam :P

je preveč kretenov na levi, ki vozijo 80-90, na desni pa prosto :D

Pol nisem tebe vidla, ker so bili divji stunti preko treh pasov.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemciji in Avstriji se vsi vozijo 80, kjer je na AC omejitev zaradi del na 80. Na obeh/vseh 3 pasovih.

A sta ta Nemčija in Avstrija iz kakšnega paralelnega vesolja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi kreten ne umakne 5 km ob praznem počasnem pasu ga pač prehitim po desni,previdno, ko grem mimo njega pa mu pokažem tudi določene znake v pozdrav  :P

Je pa kaznivo vozit po prehitevalnem pasu tudi če je cesta popolnoma prazna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tudi kazanje določenih znakov je kaznivo.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta ta Nemčija in Avstrija iz kakšnega paralelnega vesolja?

Popravljam izjavo. Ne vozijo vsi po omejitvah, izvzamem gastarbaiterje in dolocene turiste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po desni, skarice, pa take fore...toj navadn. :lol1:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No danes prvic kljub temu da mi je stara cesta iz lj prot grosuplu stalnica, policist v belem kanguju takoj ko gres od rudnika proti lavrici (in to le par metrckov od table za naselje Lavrica prasci eni), se bojijo da neb kdo pijanckov zbou pr bifeju. Do zdj sm jih vedno vidu nekje na sredi lavrice v zelenem kanguju v blizini vulkanizerja s sprednjim delom avta skritim za grmovjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tm so kar pogosto....50 pa je. :OK:

Nimam problemov s hitrostjo v naselju, sam mot me to da se postavjo takoj pr tabli ko ravno se pobremzujes in imas namen priti do 50km/h (ok pustmo da po zakonu mors od tistga trenutka met tok in pika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase se radar većkrat pojavi na kočevski cesti na Pijavi Gorici pri cerkvi meri v smeri ljubljane tko da mal pazte se prasc skrije  tko da ga zagledas sele ko je prepozn ker je tm volilna tabla in je nepregledno

Popravljeno . Popravil jozitski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase se radar većkrat pojavi na kočevski cesti na Pijavi Gorici pri cerkvi meri v smeri ljubljane tko da mal pazte se prasc skrije  tko da ga zagledas sele ko je prepozn ker je tm volilna tabla in je nepregledno

 

Tut na Škofljici so ga začel zjutri postavljat... Pri Tuševi trgovini..

 

Čeprav ne vem zakaj, k je zmeri gneča  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!