Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

je pa tud tko da ti pazis pa drugi ne :closedeyes: to se je men pred kratkim zgodilo ,zdaj mam pa en kup polomljene plastike pa bolecine,ampak nic hujsega :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne diujat ... ajnfork ... ko pride plava koverta, pa se kliče okol, če lahko kdo pomaga .. :whistle: ...

 

pol je prepozno :jezik:

 

predvsem v naseljih pazim, da vozim po omejitvah ... pa ne tok zarad policajev, kot zaradi veliko nepredvidenih okoliščin .. ne rečem, da mi ne uide mau čez, ampak ... večinoma res pazim na omejitve v naselju.

 

:krneki:

Js ne diujam, sm samo malo razposajen :D

 

isto vela zame:

predvsem v naseljih pazim, da vozim po omejitvah ... pa ne tok zarad policajev, kot zaradi veliko nepredvidenih okoliščin .. ne rečem, da mi ne uide mau čez, ampak ... večinoma res pazim na omejitve v naselju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa tud tko da ti pazis pa drugi ne :closedeyes: to se je men pred kratkim zgodilo ,zdaj mam pa en kup polomljene plastike pa bolecine,ampak nic hujsega :smoke:

ponavadi je tko ja, da tisti, ki te izsilijo iz stranske ulice niso skoraj nič krivi, ker niso prekoračili hitrosti. Ampak kar vemo je pri nas hitrost za vse kriva...tut za une Romune na AC :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radarji ne ubijajo, hitrost pa. Zraven pa se telefoni, sminke, utrujenost.... Pa sicer pa naj za vse velja da ni omejitev le predpisi. Na Vas je ce se tega drzite ali ne.

Se nekaj, v vasi imamo predpis 40km/h, cesta siroka komaj za 2 avtomobila, hitrosti pa v poprecju 70km/h+. Predstavljajte si zivet ob tem da tudi pes ne morete cez cesto, kaj sele na sprehod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nekaj, v vasi imamo predpis 40km/h, cesta siroka komaj za 2 avtomobila, hitrosti pa v poprecju 70km/h+. Predstavljajte si zivet ob tem da tudi pes ne morete cez cesto, kaj sele na sprehod.

Pizda ne, bi skoraj pomislil da bi blo treba TAM postavit radar, ane?

 

Kako to da se še noben ni tega spomnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so dal 60 znak,kjer bi ga sam dal 40 recimo....ker je ogromno dovoznih poti do vikendov in sprehajalcev. No...po 2h letih so ga zamenjal s 50 :) umrl ni se nben....radarjev pa tud ne rabmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimo nase hise je tudi ozka cesta pa kao 40...Pa v povprecju letijo 60+ pa nobenga nemoti ker se vsem mudi zgleda..ko pa sem vzgal husqvarno in se peljal cez naselje v drugi prestavi na minimum obratih pa vsi skakali cez okna da kaj divjam ropotam itd...Če človek nima malo pameti kako se vozi oz malo kulture da lih cez naselje ne drvi mu ne pomaga ne omejitev ne radar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavitev radarja je samo trenutna umiritev prometa. Je isto kot da v vecernih urah postavim avto za cesto. Ga ni primera ki bi peljal cez omejitev, ko vidi da niso policisti pa po gasu kolikor le da.

Meni osebno radarji ne pomenijo nic, so me dosti izucili nespretni ljudje ki so mi povzrocili kar veliko skode ze. Take je treba spravit v peskovnik da se bojo igreli na omejenem podrocju. Potem pa se povrhu vsega vrivajo svojo psihologijo ostalim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sipe je imel tolk temne da se res ni nic videlo not, skozi sopotnikovo se pa vidi le da je eno specialno predelano. Vozil ga je pa uniformiranec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je imel včasih vgrajen radar. Sedaj pa vozi enega delavca, kateri lahko spi v službi. Zato pa je "satelit" na strehi.

 

K-9?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju prestavljajo radarje med različnim stacionranim lokacijam. Je pa tam precej pogosto noter in je prav zaradi tega odstevalnika še toliko bolj neugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj se je začelo sekcijsko merjenje hitrosti čez Trojane! A tile radarji lahko merijo hitrost tudi motoristom? Ne vem...nimam pojma na kak način delujejo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vstopiš v tunel te zabeleži, ko izstopiš izračuna tvojo povprečno hitrost. Če je višja od 100km/h pošljejo policiji in te oglobijo. Kolikor sem bral te posname tudi od zadaj, torej dela za vsa vozila.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!