Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

a sam YU3 moram pazit? A dan pa nč? Kaj pa če je lokacija radarjev "taktička varka", pa pol padeš na "mino presenečenja"?

:ras:

Tebi se ni treba bati, saj voziš po omejitvah :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz Sem šel danes v službo - po naselju s prvo , izven pa zdrugo prestavo... Sem se omejil na 500e pa tri pike ..ostali pa nase pazite..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa dobr noooo...

.... pa kje so te radarji?!?!?
... se vozim že ceu dan.... radar detektor sem navil do konca..... pa nbenga ne najdem...   :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Zivnorc pravi:

...pa dobr noooo...

.... pa kje so te radarji?!?!?
... se vozim že ceu dan.... radar detektor sem navil do konca..... pa nbenga ne najdem...   :dry:

 

skriti u grmoulju, itak položnico dobiš s priporočeno pošto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

skriti u grmoulju, itak položnico dobiš s priporočeno pošto :P

...ahaaaaa... :D

...pol mi ni treba skrbet.... kr oni mene poiščejo...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...pa dobr noooo...

.... pa kje so te radarji?!?!?
... se vozim že ceu dan.... radar detektor sem navil do konca..... pa nbenga ne najdem...   :dry:

Jest tut nobenga vidu, po obvoznici ceu dan tišal, po naseljih divjou, Borutta iskou pa je bil s Škodo 3 kroge za mano :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bil tud dons skoz na nujni vožnji, tak da tut na MS nisem vtegnil podajat svoja neprecenljiva mnenja

štrajkajo, sam ne vsi, v Krškem sm ga opazil zadn cajt, grd beli VW Cady, ABS dela na našmu služ. avtu, preverjeno, jim težko razložim, da sm tut js na nujni vožnji in da se borimo proti kriminalcem, skupaj:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osem ur v avtu in sem videl samo enega policaja, ko je ziher šel domov na kosilo! Pa  kako jih bomo danes videvali... :yawn: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, builder pravi:

jest sm bil tud dons skoz na nujni vožnji, tak da tut na MS nisem vtegnil podajat svoja neprecenljiva mnenja

štrajkajo, sam ne vsi, v Krškem sm ga opazil zadn cajt, grd beli VW Cady, ABS dela na našmu služ. avtu, preverjeno, jim težko razložim, da sm tut js na nujni vožnji in da se borimo proti kriminalcem, skupaj:lol1:

sej k mene dobijo na radar se tut borim prot kriminalcem inkasantskim :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih vec na kupu videl, so zaprl cesto, ker se je nekdo ubil....in spet bojo tulil, HITROST UBIJA! ma MRS!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest vem kaj je razlog....

..... tut na polcaje vpliva

IMG_8012.JPG

....ekola... sinoči posneta frišna fotka...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem opazil, da so ta nove radarske škatle postavljene pod drugačnim kotom... nič več pod 20°, ampak manj, kar pomeni, da nas izmerijo precej prej. Se pravi da niso več doppler multanove ampak laserji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motom pravi:

Sem opazil, da so ta nove radarske škatle postavljene pod drugačnim kotom... nič več pod 20°, ampak manj, kar pomeni, da nas izmerijo precej prej. Se pravi da niso več doppler multanove ampak laserji.

Misliš ali veš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motom pravi:

Sem opazil, da so ta nove radarske škatle postavljene pod drugačnim kotom... nič več pod 20°, ampak manj, kar pomeni, da nas izmerijo precej prej. Se pravi da niso več doppler multanove ampak laserji.

Laserski žarek je ozko usmerjen in brez ciljanja na izbran predmet je neuporaben.  Bomo kmalu zvedeli, kakšni so, ko pridejo prve položnice z najdražjimi slikami.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje bi @Borutt -u postavil. Včeraj sem med vožnjo z avtom ( nisem bil pozoren na katerem radijskem programu je bilo) ujel, ko je napovedovalka nizala kar dolg seznam lokacij po Sloveniji, kjer so bile tisti dan radarske kontrole prometa. In še pozivala poslušalce, da ji na brezplačni telefon lahko javijo, če še kakšnega kje opazijo. 

Kakšno je stališče Policije do tovrstnih obveščanj prek medijev?

Na momente mi je nekako delovalo v smislu: ej folk, previsoka hitrost ni problem, pazite samo, da vas ne ujame radar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, izibajker said:

Eno vprašanje bi @Borutt -u postavil. Včeraj sem med vožnjo z avtom ( nisem bil pozoren na katerem radijskem programu je bilo) ujel, ko je napovedovalka nizala kar dolg seznam lokacij po Sloveniji, kjer so bile tisti dan radarske kontrole prometa. In še pozivala poslušalce, da ji na brezplačni telefon lahko javijo, če še kakšnega kje opazijo. 

Kakšno je stališče Policije do tovrstnih obveščanj prek medijev?

Na momente mi je nekako delovalo v smislu: ej folk, previsoka hitrost ni problem, pazite samo, da vas ne ujame radar...

Ce si ze tak puritanec, je najboljs, da se vsakic, ko storis prekrsek gres kar sam prijavit na policijo in prineses izpolnjeno poloznico za globo. Pa denarja ne pozabit, da bos lahko globo takoj placal !

BTW: za stalisce policije se bos moral obrniti na PR-ja policije

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Ce si ze tak puritanec, je najboljs, da se vsakic, ko storis prekrsek gres kar sam prijavit na policijo in prineses izpolnjeno poloznico za globo. Pa denarja ne posabit, da bos lahko takoj placal !

BTW: za stalisce policije se bos moral obrniti na PR-ja policije

Sej ti ni treba glumit psihoanalitika tule. Vprašanje je blo nekomu drugemu postavljeno. Pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, izibajker said:

Sej ti ni treba glumit psihoanalitika tule. Vprašanje je blo nekomu drugemu postavljeno. Pa srečno vožnjo.

13419253_823958111038296_7273733234343590391_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Eno vprašanje bi @Borutt -u postavil. Včeraj sem med vožnjo z avtom ( nisem bil pozoren na katerem radijskem programu je bilo) ujel, ko je napovedovalka nizala kar dolg seznam lokacij po Sloveniji, kjer so bile tisti dan radarske kontrole prometa. In še pozivala poslušalce, da ji na brezplačni telefon lahko javijo, če še kakšnega kje opazijo. 

Kakšno je stališče Policije do tovrstnih obveščanj prek medijev?

Na momente mi je nekako delovalo v smislu: ej folk, previsoka hitrost ni problem, pazite samo, da vas ne ujame radar...

Za stališče institucije se bo treba obrniti kar na njihovo odgovorno osebo.

Meni se zdi, da je to obveščanje samo povečevanje števila poslušalcev skozi neke brezplačne in namišljene usluge. Prevelika večina voznikov je totalno nesposobnih in retardiranih ter poleg vseh neumnosti, ki jih počnejo med opravilom, katero smatrajo za vožnjo vozila, še oprezajo po grmovju za škatlami. In potem jim pride ob prvem blendanju nasproti vozečemu, saj je bil to višek njihovega poslanstva. Da bi pa vsaj malo pomislili na samo vožnjo oziroma na varno vožnjo v okviru predpisov, jim pa ne pade niti v bližino njihove občine, kaj šele v bližino njihovega kraja ali mogoče celo na pamet.

Zdi se mi neumno in bedasto opozarjati na radarje, tako s strani voznikov, kot s strani medijev. Naj raje prvo pri sebi razčistijo, da bomo še ostali varni pred njimi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Za stališče institucije se bo treba obrniti kar na njihovo odgovorno osebo.

Meni se zdi, da je to obveščanje samo povečevanje števila poslušalcev skozi neke brezplačne in namišljene usluge. Prevelika večina voznikov je totalno nesposobnih in retardiranih ter poleg vseh neumnosti, ki jih počnejo med opravilom, katero smatrajo za vožnjo vozila, še oprezajo po grmovju za škatlami. In potem jim pride ob prvem blendanju nasproti vozečemu, saj je bil to višek njihovega poslanstva. Da bi pa vsaj malo pomislili na samo vožnjo oziroma na varno vožnjo v okviru predpisov, jim pa ne pade niti v bližino njihove občine, kaj šele v bližino njihovega kraja ali mogoče celo na pamet.

Zdi se mi neumno in bedasto opozarjati na radarje, tako s strani voznikov, kot s strani medijev. Naj raje prvo pri sebi razčistijo, da bomo še ostali varni pred njimi. 

Točno to (boldano v zgornjem tekstu), je tudi moje mnenje o tem konkretnem radijskem obveščanju.

Hvala za kopi pejst, ob priliki dobiš za kufe @Nearrain

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

 

Zdi se mi neumno in bedasto opozarjati na radarje, tako s strani voznikov, kot s strani medijev. Naj raje prvo pri sebi razčistijo, da bomo še ostali varni pred njimi. 

Več ko je " namišljenih" radarjev, bolj so ljudje pozorni in previdni, počasneje vozijo, bolj spoštujejo predpise, posledično je manj nesreč, in posledično manj denarja v blagajni.(začaran krog?)..aja BMK za stališče policije, moje stališče do radarjev je močno negativno :P 

pred eno uro, izibajker pravi:

 

ja kaj zdaj, povej mu kar mu gre, ne se zdj brzdat :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!