Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Več ko je " namišljenih" radarjev, bolj so ljudje pozorni in previdni, počasneje vozijo, bolj spoštujejo predpise, posledično je manj nesreč, in posledično manj denarja v blagajni.(začaran krog?)..aja BMK za stališče policije, moje stališče do radarjev je močno negativno :P 

Ne bo držalo. Ker samo gledajo okoli, kje je ta škatla in niso osredotočeni na vožnjo. Bolj nevarni so. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne bo držalo. Ker samo gledajo okoli, kje je ta škatla in niso osredotočeni na vožnjo. Bolj nevarni so. 

No vidiš, sm čakal ta odgovor......sedaj, če razvijem debato naprej bi bil nauk zgodbe:

ČE UKINEMO RADARJE, BO FOLK 100% OSREDOTOČEN NA VOŽNJO in vsi bomo varni ter srečni.

p.s. sem pripravljem ob registraciji kar plačat nek pavšal, kot nadomestilo državi, ko od mene v tem primeru ne bo dobila nič :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

ja kaj zdaj, povej mu kar mu gre, ne se zdj brzdat :D

Prazen odgovor za polnega psihoanalitika....

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ČE UKINEMO RADARJE, BO FOLK 100% OSREDOTOČEN NA VOŽNJO in vsi bomo varni ter srečni.

100% bo folk osredotočen na vožnjo šele takrat, ko bo Veliki brat satelitsko nadziral vsa vozila v prometu in vse prekoračitve izven meja tolerance avtomatsko beležil in ustrezno kaznoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Borutt pravi:

Ne bo držalo. Ker samo gledajo okoli, kje je ta škatla in niso osredotočeni na vožnjo. Bolj nevarni so. 

Se nekako ne bi strinjal s teboj .... :blush:

Če ti na radiu povejo kje je radar ne zjaš okol, posledično pa voziš tam po omejitvah, tudi pozoren si veliko bolj na promet okoli sebe :P

Tudi, če je fake prijava, katerih je tudi največ, pač vozimo previdno.

Pa mislil, da je smisel Policije, umirjanje prometa...  

Naivčina jest :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

 

Če ti na radiu povejo kje je radar ne zjaš okol, posledično pa voziš tam po omejitvah, tudi pozoren si veliko bolj na promet okoli sebe :P

Tudi, če je fake prijava, katerih je tudi največ, pač vozimo previdno.

Sej to me zanima. Koliko voznikov je ravno pravi čas poslušalo ravno tisto radijsko postajo in uletelo ravno v tisto področje, kjer "naj" bi bil radar? Tvegam oceno da zeloooo malo. Ima kdo svojo, konkretno, izkušnjo?

Fake prijave so pa tudi ena od opcij, če se komu da s tem ubadat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, izibajker said:

Točno to (boldano v zgornjem tekstu), je tudi moje mnenje o tem konkretnem radijskem obveščanju.

Hvala za kopi pejst, ob priliki dobiš za kufe @Nearrain

Espresso brez vsega Bom :smoke:

za pivo dam jaz ;)

1 hour ago, izibajker said:

 

100% bo folk osredotočen na vožnjo šele takrat, ko bo Veliki brat satelitsko nadziral vsa vozila v prometu in vse prekoračitve izven meja tolerance avtomatsko beležil in ustrezno kaznoval...

Tole z Big Brotherjem na veliko zalost postaja resnincnost, oz. je ze, mahas naokoli s kreditno kartico, mobitelom in saris po internetu.

tko da

NOBODY GONNA CHIP MY ASS ! ! !

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, HD-Dyna pravi:

 

Pa mislil, da je smisel Policije, umirjanje prometa...  

Naivčina jest :slap:

sj je ... 1000 x plačaš, in če se še ne umiriš, plačaš vsaj še 1000 x ... štekaš :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

sj je ... 1000 x plačaš, in če se še ne umiriš, plačaš vsaj še 1000 x ... štekaš :jezik: 

kaj bi jest brez tebe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, HD-Dyna pravi:

kaj bi jest brez tebe :blush:

pomoje bi taval nekje po afriških savanah in tulu ... mausiiiiiiii ... base mam zate :jezik: 

 še tm bi te radar sneu :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, izibajker pravi:

Sej to me zanima. Koliko voznikov je ravno pravi čas poslušalo ravno tisto radijsko postajo in uletelo ravno v tisto področje, kjer "naj" bi bil radar? Tvegam oceno da zeloooo malo. Ima kdo svojo, konkretno, izkušnjo?

Fake prijave so pa tudi ena od opcij, če se komu da s tem ubadat...

Večkrat, včasih je bil, včasih je bila pa stara informacija, še najbolj so mi pa koristile informacije ko so mel nabirko na cestninskih al pa na kakih nadvozih. V naseljih, če se le da se držim omejitev.

Poleg tega, kje so radarji so zelo koristne informacije še o zastojih, ko darsovci delajo (najraje delajo poleti), o prometnih nezgodah itditd

Vse to poslušam na radio1 in moram povedat, da v kolikor so ažurne informacije so tudi zelo koristne, saj lahko prilagajam vožnjo in dostave sami situaciji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

 

Poleg tega, kje so radarji so zelo koristne informacije še o zastojih, ko darsovci delajo (najraje delajo poleti), o prometnih nezgodah itditd

 

seveda poleti .. kdaj pa .. takrat. ko je največ ljudi na cestah, da vidijo, da se dela ... itak skoz govorijo, da nč ne delamo ... štekaš :ras:

na motorju je res mau težko poslušat radijska obvestila o radarjih ... štekate :huh:

a čm neki pametnega povedat :?

ok pa bom ... treba se je vozt po omejitvah ... štekate :mad:

men v homologaciji piše, da je navišja dovoljena hitrost 295 km/h .... a bi prošlo pri policaju, če mu pokažem homologacijo, kjer črno na belem to piše ... :?

:jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

seveda poleti .. kdaj pa .. takrat. ko je največ ljudi na cestah, da vidijo, da se dela ... itak skoz govorijo, da nč ne delamo ... štekaš :ras:

na motorju je res mau težko poslušat radijska obvestila o radarjih ... štekate :huh:

a čm neki pametnega povedat :?

ok pa bom ... treba se je vozt po omejitvah ... štekate :mad:

men v homologaciji piše, da je navišja dovoljena hitrost 295 km/h .... a bi prošlo pri policaju, če mu pokažem homologacijo, kjer črno na belem to piše ... :?

:jezik: 

To vi načrtno aaa ?:P

13528853_1156810267717355_84993382709626

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

To vi načrtno aaa ?:P

Hmmm, DARS pa načrtno... Ta je dobra ....:lol1:

Za to moraš kaj mislit v naprej :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start iz Kranja malo po 6-i uri, AC do Novega Mesta, potem Metlika , Karlovac, licka magistrala. Cesta v zelo dobrem stanju, malo prometa, skoraj nic policajev, skratka idilicno. Preko Knina in Sinja do  Splita in naprej do Omisa. V Omis sva prisoela okoli pol enih.  Vreme krasno, morje toplo, skratka idealno za sluzbeno pot.

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes in včeraj naredil kar nakaj km po Sloveniji pa nisem srečal radarja niti patrulje (govorim o mobilnih) tistih stacionarnih pa niti ne vem kje vse so ,tako da pozdravi sledijo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Danes in včeraj naredil kar nakaj km po Sloveniji pa nisem srečal radarja niti patrulje (govorim o mobilnih) tistih stacionarnih pa niti ne vem kje vse so ,tako da pozdravi sledijo :P

če si dijou, boš selfije dubu :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je včeraj en policaj po AC preganjau...pol sm ga pa na izvozu počakau...in vse sm mu povedu, on pa men...selfija pa nisva nardila :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Mene je včeraj en policaj po AC preganjau...pol sm ga pa na izvozu počakau...in vse sm mu povedu, on pa men...selfija pa nisva nardila :P

A na Rakitno pa ni smel ? Ni šef pustil :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

A na Rakitno pa ni smel ? Ni šef pustil :P

mu nism hotu povedat, pol bi še tam diujau za mano

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni dons miljon radarjeu po cestah :?

ceu dopoudan poslušam o prometnih nesrečah ... a se vsi tok počas vozjo, da se zaletavajo :O

nč več ne razumem :huh:

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdele v Velenje, me prou zanima kok radarjev in policajev bom videl. Po moje nobenga.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!