Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

V Planini so izredne razmere zaradi poplave. Policija je tam zaradi nudenja pomoči, takšne in drugačne, ter lovljenja morebitnih zmikavtov. Če se bo kdo pozanimal, bo ugotovil, da ne ustavljajo nobenega prometa, razen tolovajev. 

Sej to sm mislil. Kar je polomljeno al pa uničeno od poplav je potrebno pospravit. Pol se pa najdejo tut taki, ki pospravijo drugim.

 

Pa mal sm se šalil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, spet smo ga najdli!!!

Tale je danes meril na Črnem Kalu :(

 

1622760_634677056601850_1797511917_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radarji in kontrole na relaciji Koper-Izola-Portorož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mene sneu :O ... itak sm po omejitvah vozu :D

Tebe ne rabijo snemat. Ti si v bazi zabeležen kot " ne snemaj" :P, ninđa po pravilih!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Planini kar dva, modri z laserjem in potem še clio z fotoaparatom v avtu (domnevam, da mestno redarstvo).

Kaj če te oba obtavčlata, dobiš dvojne pike in nagrado od obeh???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V soboto so jagali na označenem mestu pred Kozino. Z dokaj velikodušno toleranco so merili v smeri proti morju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebenti priponko.

 

post-1354-0-53943300-1397639793_thumb.jpg

 

Nisem več čist prepričan da je bil na označenem placu, morda pa je bil še nekaj metrov naprej na makadamskem dovozu z gmajne. Ustavljali so na ravnini preko mosta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebenti priponko.

 

attachicon.gifradar.jpg

 

Nisem več čist prepričan da je bil na označenem placu, morda pa je bil še nekaj metrov naprej na makadamskem dovozu z gmajne. Ustavljali so na ravnini preko mosta. 

 

So tebe in še dva tam ustavli? Jaz sem šel kontra do Postoje in niti enega motorista nisem več nikjer srečal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So tebe in še dva tam ustavli? Jaz sem šel kontra do Postoje in niti enega motorista nisem več nikjer srečal ;)

 

Še Žiunorc in JValant sta bla tam ja.  :(

 

BTW, če gremo s streetviewom od tu kakih 300m proti Divači so poslikali srebrno VFR800 z dvema gor. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je bla kazen? Jaz radarja do zadnjega momenta nisem vido, pa sem šel dol po klancu.

 

 

Mene so tam opekli ene 12 let nazaj, in kačiški klanc še vedno prevozim  previdno. Caddya sm si med vožnjo dokaj dobro ogledal, in se oddahnil ker je bil not civilist v zeleni srajci. No, ni bil civilist. Med opazovanjem sem še mal spustil gas, in zato naju z norcem, ki je vozil za mano, niso štrafali, Janez pa je bil malo prehiter. ne vem kazni. mislim da točk ni blo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iskanje po temi ni našlo Jezera, tako da obveščam: dobil sem pozdrave od konca aprila v Jezeru pri Podpeči. Fani Rakitne, beware :)

 

Edit: med prvomajskimi sem policijski radar prvič videl tudi v Predgrižah pred Črnim vrhom - tam, kjer je na par 100m kakšna hiša, omejitev pa 60.

Popravljeno . Popravil yan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj ni blo tud enega radara na relaciji Lj-Viki,ne vem kaj so mogoče meli kakšen policijski praznik :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh jejhata, groza, 70 na uro?

Takoj za zapahe s takimi objestneži, grozen si, sram naj te bo.

 

Jep se popolnoma strinjam s tabo saj sem z prekoračitvijo omejitve v naselju  postal public enemy No1 :)

 

V glavnem moj namen ni bil, da se šopiram koliko prehitro se vozim čez naselje, to prepuščam tisitm, ki imajo preveč € na zalogi za kazni plačevat in navdušenim zbirateljem kazenskih točk..ampak, da vas opozorim, da vas zna pred ridami čakati fotograf po imenu Radar.  .)

Popravljeno . Popravil deki28
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!