Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Ne gre se za primerjavo ampak govorim o nevarnosti, ki preži na motorista, tako do table, kot naprej od table. Če karikiram, tudi od table naprej so otroci, kolesarji, in vsemožne druge ovire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazni so do table in od table naprej močno različne..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona sem pa sprožil debato ja zgleda imam napačne informacije glede table in meritve, samo da na koncu naselja velja 0km pa verjamem na začetku pa ne vrjamem... :grrr

 

P.S. sem ga tudi jzt na planini letos nažgal, ni blo druge kot nč drkat pa plačat tako je najbolje sem že imel primer, ko sem plačal sodne stroške, izvedenca (ki ni ugotovil nič kljub temu da so krožnega brusili,...) pa še moj polo je imel hud motor (1.4 60km) od vstopa rondoja do izhoda sem ga natišal baje 85km pa še sledi bremzanja je puščal kljub temu, da je imel ABS,... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodna praksa paravi, da je omejitev 50 tam kjer je znak in tudi pozidano naselje - če je samo znak in ni naselja, zadeva izgleda pade, se pravi da znak ni postavljen tam, kjer bi moral biti, ker ne izpolnjuje vseh zahtev za postavitev :

 

http://sodnapraksa.si/?q=id:2012032113064245&database%5BSOVS%5D=SOVS&database%5BIESP%5D=IESP&database%5BVDSS%5D=VDSS&database%5BUPRS%5D=UPRS&_submit=i%C5%A1%C4%8Di&page=0&id=2012032113064245

 

 

slabo si tole prebral - poglej jedro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pismen ali ne zanimiva mi je temperatura pod katerimi naj bi radarji delovali... ( sepravi kadarkoli je minus zunaj naj me nebi strelal z radarjem?? )

 

7. člen

 

Merilniki hitrosti morajo delovati pod naslednjimi pogoji:

1. Referenčni pogoji:
– okoliška temperatura 23 °C + / - 2 °C,
– relativna vlažnost 60 % + / - 15%,
– napajalna napetost nazivna vrednost + / - 2%.
2. Delovni pogoji:
– okoliška temperatura od 0 °C do +50 °C.
3. Pogoji skladiščenja:
– temperatura skladiščenja od –25 °C do +70 °C.

 

http://www.uradni-list.si/1/content?id=25215

 

Sicer mi je pa vseeno nisem človek, ki bi iskal izgovore... Če sem vozil prehitro sem pač KRIV kakorkoli obrneš...

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes se peljem proti obali.Na križišču za Divačo srebrna Vectra pa dva motorista ustavljena. Na poti nazaj proti Lj. v Senožečah pri gostilni spet ista situacija....

Popravljeno . Popravil GTR 1400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V postojni videl zbor, vectre pasata in mondeota verjetno so se menli kdo bo koga lovil XD ko pa se vracal z rid videl na koncu postojne proti tam pri cvetlicarni al kaj je ustavljeno vectro pa eni 5 motorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah je Vestra v hudem stilu lovila 3 motoriste po ovinkih mim Vikija... Nazaj grede fantje niso zgledal kej posebej zadovoljni... Pa na Ridah sem slišal, da so eno skupino v PO ustavili in državi prisilno podarili cca 400€ vsak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceu vikend nism skor nč organov vidu :O

 

kje ste se pa vi vozili :?

 

 

itak vozim po predpisih, pa se jih ne bojim

 

:krneki:

 

 

p.s. Jakob ... kako po Ridah mim Vikija ... neki ne štima :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Radar na stojalu , ki meri v obe smeri , vas čaka skrit ob cesti med Postojno in Pivko .

Lahko je v Rakitniku , Prestranku ... , najbolj verjetno pa bo hitrost meril v Matenji vasi pred policajkino hišo.

 

Dario hvala za fotko. :OK:

radar-matenja-vas.jpg

 

LP in vesele praznike  !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima nobn jajc izvest eno hitro akcijo in ga spizdit in fuknt u reko )

Ne v reko; v mešalc z njim!! Ali pa da beton majster z lopato gor užge ene dvakrat!!! Bodo fotke za National Geographic :-)

Popravljeno . Popravil Robson
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes laserski radar, na poti v Bohinj, po naselju Nomenj, ko si na ravnini nabereš brzino.

Ker sem peljal prepočasi, za kazen kontrola dokumentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!