Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

pred 7 urami, StaraFeltna pravi:

Je to res zakej ali je top šop roba? Se ga da skrit na motor?

Top šop denarja.....pa ne rabišga pri nas skrivat ker ni motilec in je dovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da je pri nas ampak se vozim na šiht prek italije kjer je strogo prepovedan. (800-3500€ globa + odvzem aparata + zaslišanje oz grožnja zapora).

Najbrž bi moral predelat vizuelno opozorilo da se prenese na čelado in števec (zamaskirano v shift light) s kako tečno rdečo ledico... in izklopit akustično ali pa predelat v vibro. Ok vibra odpade na motrorju. :D

Še vedno ne vem kam bi to skril na nakedu. :doze: Teh pobiralcev neprostovoljnih prispevkov ne srečam dosti, kazni še ni bilo naj tako tudi ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem imal na avtu detektor z motilcem. Dobil sem ga na rabljenem avtu in prejšnji lastnik me je poučil kako in kaj. Bil je dobro skrit spredaj pod masko, v pepelniku pa je bil gumbek, kjer si ga izklopil v primeru, da te ustavi policija. Policaji so, ko so te ustavili med pogovorom pritiskali na ročni radar, da bi sprožili alarm. Meni je zadeva nekajkrat rešila denarnico, predvsem v Italiji. Stvar deluje tako, da radaristu izpiše napako, tebe pa opozori na radar. Velikokrat me je policaj samo gledal, kako se peljem mimo, parkrat so me ustavili, samo niso nič mogli. Z avtom večinma vozim po omejitvah, samo pri kilometrini, ki sem jo delal službeno se kdaj tudi zgodi, da kak znak spregledaš ali kaj podobnega.

Isti, a izboljšani model še vedno montira znana firma iz Trzina, poznam nekaj ljudi s hitrimi avtomobili, ki ga ima vgrajenega. Na motorju bi ga najbrž težko montiral, da bi bil zamaskiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, dobil sem ga v avtu. Prodajalec mi ga je pokazal in razložil šele, ko je bil siguren, da bom avto vzel.

Verjetno je cenejši od kazni in pik, če se misliš voziti prehitro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, StaraFeltna pravi:

Sej vem da je pri nas ampak se vozim na šiht prek italije kjer je strogo prepovedan. (800-3500€ globa + odvzem aparata + zaslišanje oz grožnja zapora).

Najbrž bi moral predelat vizuelno opozorilo da se prenese na čelado in števec (zamaskirano v shift light) s kako tečno rdečo ledico... in izklopit akustično ali pa predelat v vibro. Ok vibra odpade na motrorju. :D

Še vedno ne vem kam bi to skril na nakedu. :doze: Teh pobiralcev neprostovoljnih prispevkov ne srečam dosti, kazni še ni bilo naj tako tudi ostane...

Preko modrega zoba je uparjen z Xlite1003 B)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Preko modrega zoba je uparjen z Xlite1003 B)

No pa je rešeno. Semo stlačit ga je treba na nejkeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

Pred leti sem imal na avtu detektor z motilcem. Dobil sem ga na rabljenem avtu in prejšnji lastnik me je poučil kako in kaj. Bil je dobro skrit spredaj pod masko, v pepelniku pa je bil gumbek, kjer si ga izklopil v primeru, da te ustavi policija. Policaji so, ko so te ustavili med pogovorom pritiskali na ročni radar, da bi sprožili alarm. Meni je zadeva nekajkrat rešila denarnico, predvsem v Italiji. Stvar deluje tako, da radaristu izpiše napako, tebe pa opozori na radar. Velikokrat me je policaj samo gledal, kako se peljem mimo, parkrat so me ustavili, samo niso nič mogli. Z avtom večinma vozim po omejitvah, samo pri kilometrini, ki sem jo delal službeno se kdaj tudi zgodi, da kak znak spregledaš ali kaj podobnega.

Isti, a izboljšani model še vedno montira znana firma iz Trzina, poznam nekaj ljudi s hitrimi avtomobili, ki ga ima vgrajenega. Na motorju bi ga najbrž težko montiral, da bi bil zamaskiran.

O kakšnem alarmu pišeš ? Na laserju se izpiše številka napake in besedilo med meritvijo hitrosti. Da ne boš mislil, da ti nihče nič ne more. Spodaj imaš člen. 

jenoptik-e14.jpgtraffipatrol_xr_e14.jpg

36. člen

(prepoved uporabe sredstev in naprav, namenjenih onemogočanju delovanja merilnih naprav)

(1) Udeleženci cestnega prometa ne smejo uporabljati in tudi ne imeti pri sebi ali v vozilu ali na njem naprav, s katerimi bi lahko otežili, motili ali preprečili delovanje merilnih ali drugih naprav ali tehničnih sredstev (npr. motilec radijskega signala …), ki jih uporabljajo pooblaščeni organi pri nadzoru cestnega prometa.

(2) Naprav, s katerimi bi lahko otežili, motili ali preprečili delovanje merilnih ali drugih naprav ali tehničnih sredstev, ki jih uporabljajo pooblaščeni organi pri nadzoru cestnega prometa, ni dovoljeno vgraditi oziroma namestiti v ali na vozilo.

(3) Določbe prvega in drugega odstavka tega člena se ne uporabljajo za vojaška vozila.

(4) Naprava iz prvega odstavka, ki jo udeleženec cestnega prometa uporablja ali jo ima pri sebi ali v vozilu ali na njem, se odvzame. Če voznik ne odstrani naprave z vozila ali iz njega, se jo odstrani z neposredno fizično prisilitvijo na njegove stroške.

(5) Z globo 400 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z določbo prvega odstavka tega člena.

(6) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekršek pravna oseba ali samostojni podjetnik posameznik ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju z določbo drugega odstavka tega člena, njihova odgovorna oseba ter druga fizična oseba pa z globo 120 eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda se spiše napaka če nimate opravljenih tečajev pa sam nekaj stiskate ,sej vem kolikokrat sem plačal pa sploh nisem šel prehitro :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

O kakšnem alarmu pišeš ? Na laserju se izpiše številka napake in besedilo med meritvijo hitrosti. Da ne boš mislil, da ti nihče nič ne more. Spodaj imaš člen. 

jenoptik-e14.jpgtraffipatrol_xr_e14.jpg

36. člen

(prepoved uporabe sredstev in naprav, namenjenih onemogočanju delovanja merilnih naprav)

(1) Udeleženci cestnega prometa ne smejo uporabljati in tudi ne imeti pri sebi ali v vozilu ali na njem naprav, s katerimi bi lahko otežili, motili ali preprečili delovanje merilnih ali drugih naprav ali tehničnih sredstev (npr. motilec radijskega signala …), ki jih uporabljajo pooblaščeni organi pri nadzoru cestnega prometa.

(2) Naprav, s katerimi bi lahko otežili, motili ali preprečili delovanje merilnih ali drugih naprav ali tehničnih sredstev, ki jih uporabljajo pooblaščeni organi pri nadzoru cestnega prometa, ni dovoljeno vgraditi oziroma namestiti v ali na vozilo.

(3) Določbe prvega in drugega odstavka tega člena se ne uporabljajo za vojaška vozila.

(4) Naprava iz prvega odstavka, ki jo udeleženec cestnega prometa uporablja ali jo ima pri sebi ali v vozilu ali na njem, se odvzame. Če voznik ne odstrani naprave z vozila ali iz njega, se jo odstrani z neposredno fizično prisilitvijo na njegove stroške.

(5) Z globo 400 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z določbo prvega odstavka tega člena.

(6) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekršek pravna oseba ali samostojni podjetnik posameznik ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju z določbo drugega odstavka tega člena, njihova odgovorna oseba ter druga fizična oseba pa z globo 120 eurov.

Ravbar je vedno korak pred policajem, tudi oprema lumpov napreduje, ne samo vaša. :)

Dotični avto sem prodal leta 2012. Od takrat to ni več moj problem..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadušit bi trebalo to golazen ,če bi toliko denarja vlagali v iskanje ukradenih motorjev ,korupcije v politiki ,zdravstvu itd  bi bili res Švica ,zdej pa sam švicamo ,sam se skoraj ne peljem več po Slo ,katastrofalne ceste,redarji ,policijske zasede kot da čakajo Bin Ladna in ostale nebuloze :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Haki pravi:

haa to je že res ma tevi radarji nej bi merili med 30-250km/h se pravi če ga prtisneš do konca si že izven tolerance naprave :jezik:

ni problema, GT gre komot čez :D 250km/h

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Zadušit bi trebalo to golazen ,če bi toliko denarja vlagali v iskanje ukradenih motorjev ,korupcije v politiki ,zdravstvu itd  bi bili res Švica ,zdej pa sam švicamo ,sam se skoraj ne peljem več po Slo ,katastrofalne ceste,redarji ,policijske zasede kot da čakajo Bin Ladna in ostale nebuloze :SS

lajkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Haki pravi:

Ja ja stric oranžouc sj vem, da si umirjen voznik ne objestnež :ras:

po predpisih sevede, no ja al pa mal bolj razigrano :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Komaj sem čakal , spet bo varno in v imenu zaščite ljudstva , življenj in premoženja......:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, sayo pravi:

PAZITE, JUTRI SE ZAČNE AKCIJA !!!

LOKACIJE: http://www.policija.si/apps/lokacije_meritev/

a sam YU3 moram pazit? A dan pa nč? Kaj pa če je lokacija radarjev "taktička varka", pa pol padeš na "mino presenečenja"?

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen provid bodo meritve na avtocesti izvajali PPP LJ, PPP Maribor in PPP KR.

KR itak zmagajo, ker edini izvajajo meritve iz nadvozov, poseben bombonček pa so hkratne meritve na dveh zaporednih lokacijah, ves dan. Divjake je treba 2x opalit, da si zapomnijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, motom said:

Razen provid bodo meritve na avtocesti izvajali PPP LJ, PPP Maribor in PPP KR.

KR itak zmagajo, ker edini izvajajo meritve iz nadvozov, poseben bombonček pa so hkratne meritve na dveh zaporednih lokacijah, ves dan. Divjake je treba 2x opalit, da si zapomnijo!

pa PPP KP in SENP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!