Skoči na vsebino

Razprodaja


Ice

Priporočene objave

katere znamke opreme pa imajo? a se splaca po kake skornje in kombinezon it?

motorradklinik ima razprodajo opreme do 70% ampak vse kar je znizano je obupne barve. beli kombinezoni, roza-vijolcni skornji itd. vglavnem tisto kar je se za avstrijce pregrdo da bi nosili pa vemo kaksen okus imajo :roll:

tisto kar bi mel pa seveda ni znizano :x

bo sel kdo pogledat oz. kje sploh je ta trgovina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgovina je ob donavi,med linzom in dunajem.roba je letosnja z "napakami" (trgovina je bila vsaj 80% pod vodo!); ce koga ne moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: ...................fa.(kratica za firma) Eckl (ime podjetja) v Ybbs-u (kraj) na Donavi (reka). :scrambleup:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pazite! Takih čelad ni za kupovat! Če čelado enkrat zalije voda, pa če tudi jo posušijo ne bo nikoli več ok - zato previdnost ni odveč..

Se pa ziher splača oblačila, škornje, kombinizone..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma splaca se nova R1 ali podobno........razstavis,operes,posusis,sestavis,imas.za do 50% ceneje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice : tak motor NE bo nikoli več delal! Dam roko v ogenj! Veš kak so krosi vzdržljivi..prijatlu je croska v enem takem jarku s tekočo vodo (ene pol metra visoko) not padla pa je ni mogu ven dobit...in je bla pod vodo cca. 1h pa ni več delal dokler ni vsega menjal! Od motorja, do elektronike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorossi prinesem ogenj,ti das pa roko - KTM LC 4 620 je delal po dvournem potapljanju v luzi (tip je omagal in ga sam ni spravil vec ven).pa so fergazer razdrl,filter spucal itd. (dela za ene 3-4 ure) in je delal.ne me pa vprasat kako in zakaj. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe :D

Noja, sej čist možno..

KTM le ni 'rižotar' :wink: kot je bla ta Yamahca :) zato je pa tut zdržal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k nisi gledal motobika na DSF-u. so se pelal po eni reki dokler je šlo, pol so pa plaval, z motorji vred. :shock: pol ga je pa en zgubu :twisted: . so ga ene pol ure iskal, zvlekl na kopno, mal počakal, pa se odpelal. uglavnem so bli pa ktm-i... hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej včasih vidim na DSFu neke take dirke, k folk kr spustijo po zapuščenih cestah, gozdovih, pa se kr prek rek pelejo, pol pa ludi (domačini pa to) pomagajo folku, k jim motor v blatu ostane, itd..

Čist huudoo je tist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice : tak motor NE bo nikoli več delal! Dam roko v ogenj! Veš kak so krosi vzdržljivi..prijatlu je croska v enem takem jarku s tekočo vodo (ene pol metra visoko) not padla pa je ni mogu ven dobit...in je bla pod vodo cca. 1h pa ni več delal dokler ni vsega menjal! Od motorja, do elektronike...

MotoRossi, to ne bo držalo! Vitalni deli motorja - mašine se rastavijo in očistijo. Edini problem je lahko samo elektronika in nič drugega.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se pa pri nas (Nolan) začnejo razprodaje? Ice, če boš slučajno kdaj v Avstriji videl Nolan 93 - Joker čelado, poglej prosim ceno (pa ne tiste potopljene). Če odštejem popust in ddv je verjetno v A cenejša?

Thank's

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hector,z popustom in odbitkom DDV te pride cca.€ 200.- (se mi zdi,sem jo letos maja probaval).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bova preveč "smetila" foruma, mi odgovori kr na mail. Pri nas je cca 65K, torej je v A cenejša. A mi lahko še poveš kje jo lahko kupim za tako ceno? Mogoče kak tel. številka? Zdaj sem pa že zahteven! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hector,z popustom in odbitkom DDV te pride cca.€ 200.- (se mi zdi,sem jo letos maja probaval).

Tudi pri Auner-u so jo v soboto meli za podobno ceno. Kjer ze imajo nekaj znizanj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mogoce kdo kaj rabi :arrow: pri http://www.bikestop127.at bi se naj zacela razprodaja konkursne mase (do -70%,na motorje do -30%).vse skupaj se zacne 29.01.03 in traja do 28.02.03.

original tekst:

Bei Bikestop127 - Dem Motorradspezialisten ist frisch für die Saison 2003 aktuelle Konkursware eingetroffen. Gebrauchtmotorräder, tolle Spidi Kombis um 590 Euro, Regenkombi um 49 Euro, Lederjacken, Motocross Stiefeln,Pflegeprodukte fürs Bike wie zB. Kettenspray um 2 Euro warten auf strenge Rechner. Die Auswahl ist NOCH groß. Start am 29.01.03 bis 28.02.03 es gibt da wirklich jede Menge zu kaufen auch Ersatzteile wie Bremsbeläge,Kettensätze etc (Tausende Artikel zu wirklich konkurrenzlosen preisen) bis -70% bei Motorrädern bis minus 30 %. Also entweder warm anziehen und mit dem Bike zum Bikestop127 fahren oder ausnahmsweise mit dem Bürgerkäfig anreisen.

kleinzell je 34 km SZ od linz-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

glanc frisno iz maila priletelo (seveda ce koga zanima):

"Auner Flohmarkt in Graz!

Beim Auner Shop in Graz (Kaerntner Strasse 141) gibt es eine Woche lang den bekannten Auner Flohmarkt Montag 8.Dez 2003 (10-16 Uhr) - Maria Empfaengnis Dienstag 9.Dez 2003 (10-18 Uhr) Mittwoch 10.Dez 2003 (10-18 Uhr) Donnerstag 11.Dez 2003 (10-18 Uhr) Freitag 12.Dez 2003 (10-18 Uhr) Samstag 13.Dez 2003 (9-14 Uhr)

Motorradbekleidung, Helme, Zubehoer für MX, Enduro, Straßen und Mopedfahrer. Sowohl für Damen, Herren wie auch in Kindergroessen. Beim Flohmarkt gibt es wie immer ganz riesige Auswahl und erbaermlich niedrige Preise."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!