Skoči na vsebino

Spopadi na vožnjah po gozdu


HHV

Priporočene objave

zanimivo bo brati sodni epilog. :whistle:

pa upam da bo nakoncu pisal koko so gospoda zaprl zaradi poskusa umora .)

neglede na to kolk sta bla nesramna in kok je biv on razburjen zarad vseh ki se mu vozjo po zemlji nebi smu niti pištole izza pasu potegnt kaj šele sprožit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa prilimali:

Pištole & kolesa: Zgodba kolesarjev

18.04.2008 12:13

mtb.si

Zgodba enega od dveh kolesarjev, ki sta se v ponedeljek na Pohorju kot stripovska partizana Mirko in Slavko izmikala strelom iz pištole, nato pa v istem slogu goloroka napadla.

del citata sem brisal zaradi dolžine! Pripomniti sem hotel samo , da se je popolnoma točna izkazala moja domneva od vsega začetka in konca!Vemo namreč kdo oborožen postavčlja zasede v gozdu in kdo komu grozi-z OROŽJEM !!!!! In sta se mladca branila.

In ko sem omenjal nadure-mogoče bom tudi sam kdaj tako star, če bog da, sigurno pa ne bi imel namena končati življenja dveh mladcev , ki imata še vse pred sabo !In ko mi pravite da sem nestrpen / kako modna beseda/- do takšnih ljudi VEDNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

pa upam da bo nakoncu pisal koko so gospoda zaprl zaradi poskusa umora .)

neglede na to kolk sta bla nesramna in kok je biv on razburjen zarad vseh ki se mu vozjo po zemlji nebi smu niti pištole izza pasu potegnt kaj šele sprožit...

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa upam da bo nakoncu pisal koko so gospoda zaprl zaradi poskusa umora .)

neglede na to kolk sta bla nesramna in kok je biv on razburjen zarad vseh ki se mu vozjo po zemlji nebi smu niti pištole izza pasu potegnt kaj šele sprožit...

Butasta junca in njune občudovalce, ki se ne zavedajo, da bi onadva sedaj že gnila v zemlji, če bi stari tako hotel, pa je seveda za postaviti na piedestal slave.

Priporočam podobno ravnanje še ostalim oboževalcem! :evilgrin:

Kokice in pivo sem nabavil v soboto in jih je še dovolj ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa upam da bo nakoncu pisal koko so gospoda zaprl zaradi poskusa umora .)

neglede na to kolk sta bla nesramna in kok je biv on razburjen zarad vseh ki se mu vozjo po zemlji nebi smu niti pištole izza pasu potegnt kaj šele sprožit...

Doktorat iz prava? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasta junca in njune občudovalce, ki se ne zavedajo, da bi onadva sedaj že gnila v zemlji, če bi stari tako hotel, pa je seveda za postaviti na piedestal slave.

Verjetno so k njunemu preživetju več pripomogle starčeve tresoče roke kot pa njegova dobrota in milina... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doktorat iz prava? :naughty:

jest bliži temu kot ti zaklučku osnovne šole sodeč po tvojmu razmislanju in razsoji o tem kaj je prav in kaj narobe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasta junca.........

In na drugi strani ostareli revolveraši v zelenem in njihovi občudovalci, ki očitno gledajo filme o Dirty Harryju kot dokumentarce...... ko se pa te dve grupi srečata v živo pa dobimo gun&fist fight.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za "kreg" morata vedno biti dva (najmanj). Resnica pa je verjetno nekje vmes.

lp

Franc

Saj sta bla. Dva junca. Hrabra in iberbrihtna. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so k njunemu preživetju več pripomogle starčeve tresoče roke kot pa njegova dobrota in milina... :rolleyes:

D.

Se strinjam. Tresoče iz strahu, da če prekorači silobran, bo preživel ostanek življenja v arestu.

A kaj kmalu se bo zgodilo, da bo z istim odnosom, ko sta ga pokazala junca, nekdo na ta strah pozabil in pomislil, kje je najbližje krmišče za divje prašiče. V pol ure dokazi izginejo!

Me zanima do kje bodo potem šla izsiljevanja in zlorabe tistega, česar se po zakonu zapovedano ne sme zlorabljati.

Še vedno kokice in pivo, sprićevalo o končani osemletki pa tudi pospešeno iščem.

Jerry, katerega boš pa ti poiskal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Tresoče iz strahu, da če prekorači silobran, bo preživel ostanek življenja v arestu.

:grrr Tresoče zaradi strica Alzheimerja in podobnih zadev.

A kaj kmalu se bo zgodilo, da bo z istim odnosom, ko sta ga pokazala junca, nekdo na ta strah pozabil in pomislil, kje je najbližje krmišče za divje prašiče. V pol ure dokazi izginejo!

Pa ti res nisi normalen...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALO!!!!!

Vožnjo in razgrajanje po gozdu in še tako nesramnost enostavno NE MOREŠ NIKOLI IN NIKDAR DAT V ISTI KOŠ Z UMOROM. Se strinjam z dančijem..

Že. da ti kaj takega sploh na pamet pade da tu napišeš, pomeni, da je v tvoji podzavesti in se mi zdi to dovolj dober razlog za odvzem orožnega lista in orožja. Pa mislim, da je še veliko jagrov zrelih za to.

Umor je najhujše kar lahko narediš in je skoraj ni stvari, ki bi upravičevala to dejanje! Sploh pa ne če se je nekdo po gozdu peljal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dodatek:

Se orpavičujem, ker sem malo površno prebral temo in nisem videl, da je šlo za napad s kamenjem, ampak sem mislil, da je šlo zgolj za nesramnost in grožnje. Ampak kljub kamenjanju bi bil umor prekoračen silobran in lovec kaznovan in še vedno menim, da kdor pomisli nakaj takega ni zrel za orožje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV samo eno vprašanje:

A ti razumeš kaj ti piše v podpisu ( Some people are alive only because it´s illegal to kill them. )???

Je to tvoj življenski moto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dodatek:

Se orpavičujem, ker sem malo površno prebral temo in nisem videl, da ...

Prej si odreagiral malo v afektu, kenede? Kaj bi šele bilo, če bi ti kdo kamen zadegal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je fantički? Malo fantazirate? O kakšnem umoru pa je govora?

Kolikor je meni poznano iz opisa, ki je bil podan v članku in iz opisa onih dveh juncev, je šlo za neizveden poiskus samoobrambe na eni strani in povzročitev telesne poškodbe in kršitve vsaj dveh zakonov in predpisov na drugi strani.

Seveda pa je tu potrebno simpatizirati s tistimi, s katerimi se lahko poistovetite. Dve kolesi, mladostna razposajenost in neodgovornost, nespoštovanje pravic drugih, kršenje le teh za svoj račun in na koncu še brutalnost in seveda ne smem pozabiti popolne ignorance splošno sprejetih norm.

Kako čudovita vzporednica z obnašanjem tistih, ki jih beremo v temah o ridah, dirkališčih, policajih in zakonih, ki vas zatirajo ipd.

No saj konec koncev še niste povsem izgubljeni. Na vozičkih ali posteljah, če boste imeli srečo in boste pristali le tam (in ne kje nižje) zaradi atov z Alzheimerjem, tistih, ki vam odžirajo prepotreben kisik, se boste mogoče naučili še kakšen zakon prebrati.

Do takrat pa "opusti up...".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej si odreagiral malo v afektu, kenede? Kaj bi šele bilo, če bi ti kdo kamen zadegal? :naughty:

Nisem odreagiral v afektu. Tudi po tehtnem premisleku bi odreagiral popolnoma enako! Je pa res, da sem kliknil na zadnjo stran teme in dobil napačen vtis o situaciji in pač posledično napačno reagiral, kar pa ne pomeni da bi sedaj drugače reagiral, če bi bila dejstva takšna kot sem mislil, da so. Sem pa šel potem vseeeno prebrat še nazaj in videl, da je situacija malo drugačna, zato popravek.

In če bi mi kdo vrgel kamen, ali celo naredil kaj drugega, mi umor nikoli ne bi padel na pamet, vsaj zdaj sem 100% prepričan tako, vedeli pa ne bomo, dokler se ne bo zgodilo kaj takega, kar pa upam da se ne bo. Če mi bo pa padlo kaj takega na pamet, bom pa zrel za strokovno pomoč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Some people are alive only because it´s illegal to kill them. ...

To je samo preprosta resnica. :grim

Delaš moj psihološki profil? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem odreagiral v afektu. Tudi po tehtnem premisleku bi odreagiral popolnoma enako! Je pa res, da sem kliknil na zadnjo stran teme in dobil napačen vtis o situaciji in pač posledično napačno reagiral, kar pa ne pomeni da bi sedaj drugače reagiral, če bi bila dejstva takšna kot sem mislil, da so. Sem pa šel potem vseeeno prebrat še nazaj in videl, da je situacija malo drugačna, zato popravek.

Nekje vmes imaš še link na drugo plat zgodbe, kot sta jo povedala kolesarja - s kamni sta se 'branila', potem ko je ata že malo streljal...

Do zapleta pa je prišlo, ker sta se ustavila in s poti odstranjevala (nevarno) prepreko iz vej - če bi bila na kolesih, bi se verjetno odpeljala naprej in starca popolnoma ignorirala.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če bi mi kdo vrgel kamen, ali celo naredil kaj drugega, mi umor nikoli ne bi padel na pamet, vsaj zdaj sem 100% prepričan tako, vedeli pa ne bomo, dokler se ne bo zgodilo kaj takega, kar pa upam da se ne bo.

Tudi jaz upam, da se ti ne bo.

Ker človeka zna nemarno presenetiti, kako malo velja v določenih okoliščinah pamet in kako veliko instinkti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In če bi mi kdo vrgel kamen, ali celo naredil kaj drugega, mi umor nikoli ne bi padel na pamet, vsaj zdaj sem 100% prepričan tako, vedeli pa ne bomo, dokler se ne bo zgodilo kaj takega, kar pa upam da se ne bo. Če mi bo pa padlo kaj takega na pamet, bom pa zrel za strokovno pomoč.

...

Znano je nekaj sto tisoč, da ne rečem milijone takih, ki so na koncu dobili strokovno duhovnikovo pomoč ali pa še te ne.

Ob napadu so, tako kot ti pišeš, upali na milost tistega ki je napadel in niso odreagirali z enako mero. Tudi ta ata je imel srečo, da sta se junca na koncu le usrala in odnehala. Tega on ni mogel predvidevati. V primeru, da bi namesto njega stal tam kdo drug, bi junca danes vsaj šepala tako kot stari.

Me pa zanima, kakšno bi bilo vaše mnenje, če bi stari namesto pištole zabrisal kamen in komu od juncev razčesnil pisker, drugega pa nalomil na mile rovte.

Res, prav zanima me vaša primerjava sredstev in posledic. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko grem jaz v gošo se ne bojim nobenega :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!