Skoči na vsebino

Podpora staršev pri nakupu motcikla


Priporočene objave

Drug teden končam izpit A 11kw, mama bi hotla da kupim motor za po cesti ne pa kake "kobilce"(tako pravi ona) da se bom hodu furat po koronah, stari bi pa hotu endurota, seveda da bi hodu pobirat gobe v gozd.

Sej kej dnarja bosta mogla prispevat, samo ne vem kateri?? :?

Pa moja mama si ne da dopovedat da supermoto ni za se furat po njivah :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem srečo, da mam razumevajoča starša. Ko sem pri 16-ih naredil izpit za A(sta mi financirala starša), sta mi starša najprej pridigala da se naj vozim po pameti,itd.

Nato sem hotel kupit za svoj denar Yamaho TZR 125, pa mi je oče rekel, da naj ne kupujem 125-ke, da naj raje kupim "pravi" motor. Ker za kaj večjega kot 125 nisem imel denarja, sta starša priskočila na pomoč, pa smo kupili GPZ 500S. Poleg tega sta mi financirala kompletno motoristično opremo.

Zdaj po 6-letih mi mati še vedno pravi, da naj pazim nase, ko grem z motorjem ven.

V glavnem javna zahvala mojim staršem, ker mi stojijo ob strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji so bli tud za foro-fotr več kot mati!

Pomagu mi je pri nakupu vsakega motorja do sedaj(trije motorji,ne vštevši apn-ja)!

Pri prvemu finančno pri ostalih dveh pa z njegovimi izkušnjami se pravi moralno!!

Z opremo pa je tako da sem zadnja 4 leta za rojstne dneve in različne praznike dobival motoristično opremo, tako da sem letos za 21 roj. dan dobil motoristične škornje, tako da imam sedaj vse!!!

Hvala ati, mami!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni so starsi razdeljeni, oče me podpira, čeprav pravi da je to neumnost, mami pa, sej je bilo ze vse povedano, smo misll da si ze k pameti pršu, pač mami vse skrbi.

Podpora je kar fajna stvar, kar se nevarnosti tiče je že večja kot ponavadi, ampak ce razmisljaš samo o temu kaj se ti lahko zgodi, polej ti lahko tud komet na glavo pade, ko boš na vrtu travo kosil, izgine ves užitek.

Pazite se, pa z glavo. :D :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tisti,ki me malo bolje poznajo,so vsaj približno seznanjeni z mojo MOTOKARIERO!!!!!!!

Kot mulcu so mi postavili pogoj.....plačamo ti izpit za avto smo v primeru,da ga ne delaš tudi za motor!!!!!OK......pač ubogaš in vzameš tisto,kar ti je ponujeno,pač zatreš za nekaj časa tisto kar ti veleva srce.....in pograbiš materialistični pogled na svet in to s polno torbo!!!!!!!!!!

Da si kdo ne bo mislil,da je želja umrla.....nasprotno,postala je še večja....stalno sem si sposojal kakšne motorje(BTW....sej sem meu Avtomatika,pa ga ne štejem v kategorijo motorjev) in to toliko časa,da sem enega tudi krepko sesul.Kaj temu sledi,se ve....pač finance za popravilo!!!!!!!!!!!!!!!

Potem pa čas za familijo,stanovanje,kariero,................nekoč pa udarec.....KOLEGA IN NJEGOVA ŽENA NA OBISK Z NOVIM MOTORJEM!!!!!!!!!!!

Reakcija znana vsakemu vsaj približno treznemu bralcu.....naslednji dan se ata Klimbra pripelje z novim motorčkom,ki sicer ni zdržal dolgo pri hiši.....od takrat dalje pa je šlo samo še navzgor.

Kako bo šlo z mojim sinom........?????????????????

Mulc pri 12 fura avtomatika(še tistega mojega 25let starega).......drugo leto ga teram da opravi izpit za 50 ccm,pri 16 ma da takoj naredi "A"......ITD.

Je pa nekaj zelo pomembno.......vozi se z mano,poizkušam mu vcepiti v glavo svoj način razmišlanja......MOTORIZEM JE ZA UŽIVANJE IN NIKOLI SE MI TAKO NE MUDI,DA BI BIL VEDNO PRVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Verjemite,zadeva vsaj za začetek dobro deluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.

Jaz sem sinu ( 16 let ) lani obljubil APN6 zaradi dobrega uspeha v šoli. Ker takrat nisem imel keša, je to prišlo na vrsto šele letos. Po temeljitem razmisleku, pa sem uvidel, da je najbolje, da ima ta pravi izpit za 125ccm, ker šelu tukaj dobi nekaj vpogleda v dogajanje na cesti. Pol pa sem kot foter, še jaz preštudiral in uvidel, da meni pa 125ccm ne paše. Skupaj sva prišla do zaključka, da je bolje kupiti nekaj boljšega, primerno za oba ( kljub prekršku pri občasnih vožnjah ). Kupil sem Hondo TA, do 18 leta bo pa nabiral izkušnje in še malo poslušal kak se vozi.

Aja, žena me je mesec dni masirala, ker sem sina navdušil za motor in plačujem za izpit. Ko sva pa motor domov pripeljala....drugi dan se je vsedla gor, malo popeljala ( sama ) in izjavila " veš jaz grem tud izpit delat ". Tak je moj motor postal družinska stvar!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Ko sva pa motor domov pripeljala....drugi dan se je vsedla gor, malo popeljala ( sama ) in izjavila " veš jaz grem tud izpit delat ". Tak je moj motor postal družinska stvar!!

LP

Tole pa zna postati družinski hobi............precej draga razvada se obeta. :shock: :D :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nakupu bandita sta mi,kljub velikim pomislekom,financno priskocila na pomoc (sta v parih mesecih vse nazaj dobila).mojo moto-zasvojenost pa jemljeta zelo skepticno,predvsem v luci raznih "akrobatskih podvigov".

No ja pr men so pa s prva misnli da kupujem 1.2 svifta no domov sm se pa z banditom 1200 prpelu... Mati me je grdo gledala in rekla samo "Kakor hočeš...", ata pa je biu čist za, sam sej veste starševstvo in izjavil: "Pa s pametjo sine."... ampak to še ni use!!!! Bratce malo starejši pa polcaj.. ta, ta je bi pa total proti tako da sem jo za las odnesu s celo kožo... mogu poslušat od tega da sm kamikaza in da on pa že ne bo hodu za pogrebom in bal bla bla...... Skratka za tiste ki sm mislil da bodo najbolj proti so me najbolj presenetili v pozitivno in kar velja tudi obrato....

Krokar

18 mescev kasneje.... Sedaj dobivam pa sam še ..."lepo se imej na vožnji in bodi previden".. in podobne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv topic moram rect in tudi vase izkusnje so kar pricakovane :) No naj povem se mojo stran zgodbe.....12 let star sem bil sam v sebi ze trdni odlocen da bom jaz motor mel in tukaj ni bilo debate kako in na kaksen nacin....14 let, seveda opravim izpit za H kategorijo in z mamo smo se pogodili da nabavim enga tomosa, npr. apn 6! Fotr ima ze kar pestro svojo motociklisticno zgodovino, Jawa, Puch itd..., tako da z njim posebnih problemov pri mopedu ni bilo! No vredu, Tomos je Tomos, jaz sem pa tudi vedel kaj se mi mota po glavi... in tako pripeljem domov Malaguti Fifty (no ja bil je Seventy :)), ok fotr je vedu da ta stvar gre, za mamo pa je bilo vse itak isto (sam barva drugacna :)), moram pa tudi povedat da sem denar varceval ze od 12 leta za motor in za en moped se ga je nabralo tako da sem ga kupil povsem sam! No tako sta minili 2 leti, seveda pa sem bil trdno odlocen da grem delat tudi izpit za 125ccm, no z izpitom z starsi nisem imel problemov, mal sem jim pac govoru da je boljs da imam izpit, pa ce mogoce kupim motor da mi ga ne bo treba takrad delat itd.....nakladanje se pravi......In seveda opravim jaz izpit za 125ccm takoj po 16 letu starosti......No povedat moram da fotr dela v firmi kjer proizvajajo vzige in elektroniko za kar nekaj firm (Tomos, Beta, Aprilia, MuZ...) in tako sem prek tega dobil na preizkusnjo precej motorjev, od scooterjev, trialov, offroadov do naked! Tako se seveda stopnjujejo pocasi tudi izkusnje in vedno bolj zacnes razmisljati da ti mora motor ustrezati v voznji ne pa le po zunanjosti in modnih trendih, kot sem mislil pri 14-tih! Seveda sem bil sam pri sebi trdno odlocen da bo k hisi prisla 125ccm masina, a kar naenkrat booom....novi zakon o cestnih predpisih...ok trezno sem premislil in prisel do zakljucka da bi bila prava polomija da bi kupil 125ccm motor, nato pa ga drugo leto prodal za manjsi znesek, pa seveda se nic ne bi prisparal med tem (gorivo, registracija)....Tako sem ves svoj denar lepo dal na banko, kjer caka boljse case (beri drugo leto)...Imel sem sreco da so ravno letos dobili na preizkusnjo v firmi MuZ RT 125, tako da ga lahko uporabljam kar precej, res da nima nobene moci ampak glede na to da go dobim free in samo bencin tocim je to odlicna zadeva! Seveda mama ni hotela niti slisati o kaki 125ccm masini in tako mi je ponudila moznost da mi placa izpit za avto, ce se ne odlocim za nabavo 125ccm motorja! Novega zakona ni poznala zato je mislila da bom se vedno kupil 125ccm in tako sem ubil dve muhi na en mah! Naslednja stopnja....ok da se bo iz mojega dolgo varcevanega denarja izlegel motor in ne avto mi je znano ze kar nekaj casa! Oce je sedaj tudi brez motorja in ze lani je jamral da bi on kupu nekaj ce bi jaz imel izpit za neomejeno in ne do 125cmm.....tralala....in evo, vse se kolkr tolk izide! Ker stare sare ne mislim kupovat, za kaj novejsega in boljsega pa sem z $$$ sam prekratek zacneva pogovore o tem kaj bi rada imela! Sam sem seveda bil takoj za sportno varianto (CBR, R6...) on pa za easy enduro varianto....in evo ga......zagledava ga oba hkrat.....FAZER 600! To bi odgovarjalo obema, seveda se mami nic ne sanja, pocasi pa jo pripravljava na motor (sedaj je ze opazila da zivim za to in mislim da se je ze zelo sprijaznila s tem, jo pa se vedno zelo zvije ko slisi o nesrecah motoristov, ceprav ji dopovedujem da je tudi motoristov vedno vec na cestah in je pac to tako)! No do naslednjega leta sledi spremljanje cen in modelov motociklov, potem pa upam da se mi bodo sanje uresnicile in bom tudi sam v garazi imel parkiran PRAVI motocikel.....do takrat pa denar se na kup zlagat in kaj delat med solo, ker za motor sem pripravljen narediti marsikaj in vem, da bom to tudi dosegel!!!! Lepo se imejte, vas Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo šlo z mojim sinom........?????????????????

Mulc pri 12 fura avtomatika(še tistega mojega 25let starega).......drugo leto ga teram da opravi izpit za 50 ccm,pri 16 ma da takoj naredi "A"......ITD.

Je pa nekaj zelo pomembno.......vozi se z mano,poizkušam mu vcepiti v glavo svoj način razmišlanja......MOTORIZEM JE ZA UŽIVANJE IN NIKOLI SE MI TAKO NE MUDI,DA BI BIL VEDNO PRVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Verjemite,zadeva vsaj za začetek dobro deluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A bi biu ti moj ata? :lol: :lol: Mislm ce bi moji tko razmislal pol bi sla jz prec v nune kr bi me prevec sokiralo.. Res ne kapiram zakaj ne zastopijo da smo pac za to stvar zagreti in da ne mislimo nobene neumnosti pocet... In tko ko gledam znance, frende ki so se uprli starsem in so sami nabavli opremo itd... Res svaka jim cast sam mam pa obcutek (glede financijskega dela) da bi blo boljs ce bi se starsi glede tega z nami strinjal pa tud verjetno bi nekateri kupil boljso opremo ceprav je mal vec $ kr tamladi zihr gremo na najcenej torej je tud zascita bl svoh... Tko da bi pomojem starsi le moral mal pomagat financirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Racing, ti bom jaz pa še prihodnjost napisal:

No potlej je pa fotr vidu, da se pač oba ne morva vozit z enim motorjem. Ga je pa tista občasna vožnja s Fazerjem tolk zrjcala, da je en dan kar svojga novga fazerja domov prpelal. mat je sicer neki vpila, pa po dvorišč letala, pa se je fotr sam mal smejal. In tako sta zdej pr bajt dva mopeda. En zame pa en za fotra. Pa še včas se skup kam zapeleva, pa dam fotru za en pir, on pa za benz plača, ko se na pump ustaviva.

Ne verjameš?? Počak mal!

LP HHV :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Racing, ti bom jaz pa še prihodnjost napisal:

No potlej je pa fotr vidu, da se pač oba ne morva vozit z enim motorjem. Ga je pa tista občasna vožnja s Fazerjem tolk zrjcala, da je en dan kar svojga novga fazerja domov prpelal. mat je sicer neki vpila, pa po dvorišč letala, pa se je fotr sam mal smejal. In tako sta zdej pr bajt dva mopeda. En zame pa en za fotra. Pa še včas se skup kam zapeleva, pa dam fotru za en pir, on pa za benz plača, ko se na pump ustaviva.

Ne verjameš?? Počak mal!

LP HHV :wink: :D

Hmmm...nc narobe bi jst reku :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se moja zgodba.

Glede na to da sem od 18. leta na svojem in zaposlen, sem si moral sam placati izpit, kupiti najprej Viragota 250 (mopedov ne bom nasteval razen tega) nato Custom Build GPZja 750 (narejen v chopperja), ki bo sel v kakem tednu v prodajo in malce vec kot dva meseca nazaj se Vmaxa :)

Jebiga, mam vec denarja kot moji starci :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, po dolgih pogovorih sva z Lady ugotovila sledeče:

bolje , da naša mulca sama krmarita skuter/motocikel, kot da kot pasivni vreči krompirja sedita za hrbti raznoraznih norcev, ki bi radi dokazali kako znajo/neznajo voziti. Saj veš, vedno je v družbi vsaj eden, ki tako reč ima, vprašanje pa je, kako je z njegovim ladijskim podom v glavi.

Poleg tega, prej ali slej bomo naše mulce vrgli v promet, če ne drugače, kot avtomobiliste. Obema se je zdelo primerno, da mulca promet spoznata iz malih zadev (skuter => motorček 125 => motor/avto) postopoma, ne pa neposredno iz mrcine z 200+ km/h v obliki avtomobila ali motocikla, je čisto vseeno.

Oba pa se zavedava, da se lahko zgodi nesreča. Upava v srečo.

Zelo tehtno povedano.

Ni kaj dodati. Edini pogoj, da sta oba na isti valovni dolžini pa gre.

V primeru da temu ni tako, je pa najbrž moj primer.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica!

Ti bom jaz odgovorila, zakaj nekateri starši ne podpirajo svojih otrok pri motorističnih željah. To vem šele sedaj, ko imam sama dva otroka, ki sta malo starejša od tebe in končno razumem svoje starše. Strah jih je, neskončno strah, da bi se njihovim mladičkom kaj zgodilo. To ni egoizem ali žlehtnoba ampak preprost nagon, da hočeš svojega otroka zaščititi pred nečem hudim. Tudi moji starši so ravnali tako in so zatrli moje sanje, kar ni pravilno, saj je bila moja želja po motorjih veliko močnejša, kot pa strah pred njihovo avtoriteto. Zato sem se vozila pomanjkljivo oblečena in sem bila v večji nevarnosti, kot pa če bi se vozila legalno, kot se spodobi. Še vedno jim ne dam prav za njihovo početje, vendar jih razumem, zakaj so tako ravnali.

Če bi moj otrok izrazil željo, da želi imeti motor, bi mu ga pomagala kupiti, ker sem sama šla po tej poti in bi raje videla, da ima izpraven motor in dobro opremo, kot pa da se nezaščiten vozi s kakšnim tujim, morda ne preveč izpravnim motorjem. Ampak veš, srečna sem, neskončno srečna, ker zaenkrat še nobeden od njiju ne kaže želje po motorizmu. Eno je namreč, ko se midva z možem usedeva na motor, drugo pa je, ko se odpelje otrok, ti pa doma čakaš ali bo prišel varno domov. Če pa si bo kdaj zaželel, mu svojega strahu ne bom pokazala, ker ima pravico, da uživa nemoteno. Ampak to lahko storimo samo tisti starši, ki željo po motorizmu poznamo, tisti ki je ne, pa jih strah preprosto premaga.

Upam, da me razumeš, če pa me ne, me boš prav gotovo, ko boš sama na mojem mestu oz. mestu svojih staršev.

LP Dada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ja... sej sem že dostkrat napisal, pa dejmo še enkrat, pa vse pa tko naprej....

Ko sem dosegel do tal na apn4 od bratranca, sem se malo vozil po vaških cestah v okolici SG, kjer je foter doma, pa imamo zdaj tam vikend.

No ja, padca nobenega, blo je fajn pa scary... :D

Pa sem začel čebljati o motorjih pa tko naprej, foter je reku ni panike, naredi izpit ko boš 14 pa si kupi moped... hja, kje nej pa dnar dobim... finančne podpore ni bilo nič, tako da sem samo žalostno gledal oglase za viragote 250 v oglasniku...

No ja, zadeve so šle svojo pot, in v tej smeri se ni zgodilo nič dokler nisem delal že nekaj časa prek študenta in sva se razšla s takratno punco, ki ni kazala znakov zanimanja...

Potem sem peljal od kolega virago 250 en krogec po garaži... pozimi, zunaj sneg... pa sem si rekel: uf, tole pa potegne... pa ni moped...

Pa sem sklenil da je skrajni čas da nekaj kupim.

Sem se pozanimal za izpit, pa ker nisem imel nobene finančne podpore staršev, je to trajalo par mesecev. Foter je rekel, prov, odlično, kar naredi izpit, primaknil ni pa nič. Mama pa kot mama... je upala da ne bom zbral zadosti denarja za motor.

Pa kaj, ko sem kupil MZ 250 ETZ, pa se vozil cca pol leta brez registracije pa izpita... še celo polcajem je bil tolk všeč, so si ga hotl na vsak način od bliz ogledat. :D

No ja, MZja sem šraufu, izpit naredu, do 350 sicer, ampak OK.

Ker sem imel poln kufer MZja, sem kupil MG V35. Sem vprašal očeta za posojilo, pa ni bil za stvar. No ja, dobro da imam dobre prijatelje. Nekaj časa je bil celo registriran :D Edinega pol leta, da sem se legalno vozil. Ker je imel samo en zic, je bil seveda to za mojo boljšo polovico najgrši motor sploh. No ja, jest sem užival, starši so se pritoževali da je preglasen, tako kot že prej MZ. Foter se je pritoževal ker sta bila dva motorja v garaži, elektrika ni bila najboljša na guzziju, skoraj vsak teden sem peljal do kolega da mi je porihtal zadevo... ampak kar se mašine tiče, svaka čast.

No ja, ker sem imel nekaj težav z odplačevanjem dolga, je šla zadeva v oglasnik, pa se prodala.

Boljša polovica je vmes zamenjala službo in njen sodelavec je imel kawasakija GPZ600R. Nobel... dva zica... nekaj je omenjal da bi ga spomladi prodal, pa sem ga prepričal, da je to storil že jeseni, za guzzija sem pa dobil ravno dovolj denarja. Ko sem pripeljal zadevo domov pa seveda vsi... ja, nobel, lepši kot prejšen... edino fotru je bil MZ bolj všeč, nakar je sledila zgodovinska izjava mojega očeta: 300 kubikov je več kot dovolj za motor! Hehe... prav, jest jih imam 600. Za dva :D

Pa so bili spet problemi z mašino, sem rabil spet kar dosti časa da je zadeva zalaufala, pa sem se spet naveličal zadeve. Prodal in šel takoj po naslednjega. Yamaha XS1100. V škatlah. Oče je bil spet slabe volje: delavnica bo neuporabna naslednjega pol leta. No ja, pa je bila zadeva v dobrih dveh mesecih skupaj, manjkajo mi še pick-upi, in ima da laufa. Čez zimo dobi še novo barvo pa druge engine guarde, če bo sreča stranske kovčke in masko, pa seveda najprej gume. Mami je čisto všeč da se ne vozim, pa je ne skrbi toliko, oče kolne zaradi delavnice, vendar bolj ko je bil motor sestavljen, večji nasmešek je imel ko ga je videl.

Mogoče ga pa prepričam da se enkrat zapelje naokrog. Samo bojim se, da ga potem ne bomo več dol spravili :D

Kar se pa tiče financ, mi je mama dala parkrat jurja za bencin, oče enkrat celo pet... čudež... :D Za izpit in motorje nista prispevala nič. Lani je bila mama dobre volje in ker je varnost pomembna, je financirala novo čelado.... wow... prva čelada dražja od treh jurjev in to še čisto nova, iz trgovine. Nobel. :D Hvala, mami!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moji starši so ravnali tako in so zatrli moje sanje, kar ni pravilno, saj je bila moja želja po motorjih veliko močnejša, kot pa strah pred njihovo avtoriteto.

Imas prav ... pri meni je podobno (tu ne mores govorit o "podpori", ker je to tocno nasprotno, ne toliko oce kot mama ... ah ja. Sam jaz se ne dam :twisted: Izpit je bil samo prvi korak ...

Aja ... ma kaksna avtoriteta neki ... sam na zivce zna pa vseen it. :? :evil: Ce bi se imel starega oceta bi zdajle ze 8 let bil motorist, tko sem se pa moral sam ukvarjat z mamo :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjana, hvala za tvoj odgovor. Vem zakaj in vse to vem kar pravis in saj jo razumem sej jz bom to verjetno tud mojim otrokom delala sam to bo pa cas pokazau ;) Ampak ves radi bi da nas mal z vrvice spustijo sej znamo pazit nase in to ampak pac nekateri ne dojamejo... Kr oni se ne bojijo da mi ne znamo vozit al pa kaj amapk drugh norcev na cesti ki te lohko zbijejo... Ampa isto je ce gres s kolesom kam te tud komot lohko zrinejo s ceste res da nisi v kaki velki hitrosti si pa napol nag! Pri motorju si pa v oklepu cist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moji starši so ravnali tako in so zatrli moje sanje, kar ni pravilno, saj je bila moja želja po motorjih veliko močnejša, kot pa strah pred njihovo avtoriteto.

Imas prav ... pri meni je podobno (tu ne mores govorit o "podpori", ker je to tocno nasprotno, ne toliko oce kot mama ... ah ja. Sam jaz se ne dam :twisted: Izpit je bil samo prvi korak ...

Aja ... ma kaksna avtoriteta neki ... sam na zivce zna pa vseen it. :? :evil: Ce bi se imel starega oceta bi zdajle ze 8 let bil motorist, tko sem se pa moral sam ukvarjat z mamo :evil: :evil: :evil:

Ah cyc no no le pomiri se sej jo bos ze se omehcal... Kakor sm ti ze povedala da se tud jz kdaj lohko z njo usedem pa jo mal prepricam sej ves zenska-zenski ;)

Drgac pr men se nism izrazila zeljo da bi mela motor al pa kaj bom vidla kaj bo cas pokazu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampa isto je ce gres s kolesom kam te tud komot lohko zrinejo s ceste res da nisi v kaki velki hitrosti si pa napol nag! Pri motorju si pa v oklepu cist...

Rinjenje s ceste - ja, sploh ni tako redko, reicmo 3x na leto se mi to zgodi. Hitrost ... hja, dobrih 80km/h imam rekord - glede obleke pa seveda drzi: napol nag, kolesarska oprema pac .... In jasno, za MTB je 80km/h kriticna hitrost kar se stabilnosti in tega tice, na motorju pa ni to nic. Oz. je motocikel miren ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah cyc no no le pomiri se sej jo bos ze se omehcal... Kakor sm ti ze povedala da se tud jz kdaj lohko z njo usedem pa jo mal prepricam sej ves zenska-zenski ;)

Sok terapija über alles :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sm ti ze povedala da se tud jz kdaj lohko z njo usedem pa jo mal prepricam sej ves zenska-zenski ;)

Uh, ne vem če bi ona enako na tole gledala... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sm ti ze povedala da se tud jz kdaj lohko z njo usedem pa jo mal prepricam sej ves zenska-zenski ;)

Uh, ne vem če bi ona enako na tole gledala... :wink:

Probat ni greh! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!