Skoči na vsebino

Podpora staršev pri nakupu motcikla


Priporočene objave

Meni niso nikoli težili zaradi motorja,to pa zato ker sem z 10leti začela voziti avtomatika in potem se je to počasi stopnjevalo,s 15leti sva s fantom kupila 125 čist sama brez kakšne pomoči staršev,zanjo sva dala pred 8let 1.300dem no drugo leto pa je bila doma že viraga 535 od Jonasa zanjo sva komaj našparala 8.300dem,fant je naredu ispit se pravi je bil star 18 jaz pa16in tako sem že s 16leti furala po Planinskih ridah 535,no čez 2 leti sva našparala za 800classica in ga po 4 letih prodala za isti denar no dobro leto je pa doma že 1500ccm,želje pa so že za 1800kaj drugega kot GoldWing.In ko bo enkrat denar zanjo,brez denarne pomoči staršev,bo morda v garaži.Jaz osebno nočem tud tolarja od staršev ker potem se zadeve ne ceni tako kot če si jo kupiš s svojimi žulji.Po dolgi moto karieri pa mi je uspelo, pri46letih spravit fotra delat ispit za A in tako še ta stara dva uživata motoristične užitke,jupi.Fotr ma 46 da ne bo pomote :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sm ti ze povedala da se tud jz kdaj lohko z njo usedem pa jo mal prepricam sej ves zenska-zenski ;)

Uh, ne vem če bi ona enako na tole gledala... :wink:

Probat ni greh! :wink:

prijateljski nasvet...........ne počni tega...........naj cyc sam razčisti,ti mu samo stoj ob strani in pridno prikimavaj.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa čas za familijo,stanovanje,kariero,................nekoč pa udarec.....KOLEGA IN NJEGOVA ŽENA NA OBISK Z NOVIM MOTORJEM!!!!!!!!!!!

Reakcija znana vsakemu vsaj približno treznemu bralcu.....naslednji dan se ata Klimbra pripelje z novim motorčkom,ki sicer ni zdržal dolgo pri hiši.....od takrat dalje pa je šlo samo še navzgor.

Kako bo šlo z mojim sinom........?????????????????

Mulc pri 12 fura avtomatika(še tistega mojega 25let starega).......drugo leto ga teram da opravi izpit za 50 ccm,pri 16 ma da takoj naredi "A"......ITD.

Je pa nekaj zelo pomembno.......vozi se z mano,poizkušam mu vcepiti v glavo svoj način razmišlanja......MOTORIZEM JE ZA UŽIVANJE IN NIKOLI SE MI TAKO NE MUDI,DA BI BIL VEDNO PRVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Verjemite,zadeva vsaj za začetek dobro deluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

............besede izkušenega in modrega motorista.......bravo klimbra.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le mene kdo "silil", da naredim izpit A-125...

Tko pa ne vem, kdaj se bodo uresničile moje sanje... 120k SIT za dijaka ni kačji mašelj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, nekaj me pa res zanima...

Ali ima skuterček, s katerim se vozita tvoja sineta, noter blokade in gre (zame nevarnih) 50 km/h ali kako ste zmenjeni?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, nekaj me pa res zanima...

Ali ima skuterček, s katerim se vozita tvoja sineta, noter blokade in gre (zame nevarnih) 50 km/h ali kako ste zmenjeni?

Lep pozdrav, Anže

Brrrm je PREPRIČAN, da so še not, pa jih že dolgo ni več !! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljski nasvet...........ne počni tega...........naj cyc sam razčisti,ti mu samo stoj ob strani in pridno prikimavaj.........

Jap to sm tud ugotovila da bi blo najbuls...

PS: Vseeno hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap to sm tud ugotovila da bi blo najbuls...  

PS: Vseeno hvala za nasvet

Jap ... bmw ima kar prav ... saj pocasi se bo sprijaznila, niha pa to sinusno, tko da kdaj ze mislim da ne bo problemov pa jo drugic spet zvije :shock: :? Tko da postopna sok terapija pa to ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja, to pa res.

Se pa strinjam, da bo glede tega vseeno kar precej lažje čez par let naštimat tastare za motor... Sam toliko moram pazit, da se mi do takrat ne zgodi kaj resnega, pa mislim da bo šlo...

Cyc, a ti prej še nisi imel nobene motorne zadeve? Ker pol je verjetno precej večji shit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, a ti prej še nisi imel nobene motorne zadeve? Ker pol je verjetno precej večji shit...

Nope, nic ... pred kratkim iz 0 naredil izpit za neomejeno .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti šmorn...

O čem pa razmišljaš, ko boš naštimal mamo?

Samo da ji ne boš domu privlekel zverine tipa Busa, R1, Ninja 12... Ker jo bo kap ob tistih 300 al kolikor koli imajo na števcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, a ti prej še nisi imel nobene motorne zadeve? Ker pol je verjetno precej večji shit...

Nope, nic ... pred kratkim iz 0 naredil izpit za neomejeno .... :lol:

Me se tega tvoja mat nc ne ve c c c c c c :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me se tega tvoja mat nc ne ve c c c c c c  :wink:

Nope, samo za opremo in voznje :lol: :lol: :lol: Dobi po porcijah ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti šmorn...

O čem pa razmišljaš, ko boš naštimal mamo?

Samo da ji ne boš domu privlekel zverine tipa Busa, R1, Ninja 12... Ker jo bo kap ob tistih 300 al kolikor koli imajo na števcu...

Razmisla o fazerju 600... (ne vem ce sm pru napisala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh jaz razmisljam o marsicem, od GPZ 500S do fazerja 600, kar je max kar bi si upal imet za prvi motor. Vmes je se kak SV 650S in Bandit 600S ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, pametno...

Že tko boš moral hudičevo pazit na začetku, da boš ti vozil motor, ne da bo on vozil tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti šmorn...

O čem pa razmišljaš, ko boš naštimal mamo?

Samo da ji ne boš domu privlekel zverine tipa Busa, R1, Ninja 12... Ker jo bo kap ob tistih 300 al kolikor koli imajo na števcu...

Razmisla o fazerju 600... (ne vem ce sm pru napisala)

Če pa o Fejzerju?????????

Sam za kolege.....ZADNJI,POPOLNOMA NOV FEJZER 600 U SLO.....TC MOTOSHOP ZA MAL MANJ KOT 1,6 MIO SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za kolege.....ZADNJI,POPOLNOMA NOV FEJZER 600 U SLO.....TC MOTOSHOP ZA MAL MANJ KOT 1,6 MIO SIT.

Ma ... letos nimam se kaj praskat, bo ko bo .... :? in bo, volje je zelo veliko :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za kolege.....ZADNJI,POPOLNOMA NOV FEJZER 600 U SLO.....TC MOTOSHOP ZA MAL MANJ KOT 1,6 MIO SIT.

Ma ... letos nimam se kaj praskat, bo ko bo .... :? in bo, volje je zelo veliko :twisted:

...............in kaj bi dal,da denarja tut aaaaaaaaaaaaaaaa????? :?: :lol: :) :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji starši sicer niso bili preveč navdušeni nad mojo odločitvijo o nakupu motorja, sam so bili na srečo zadost daleč, da mi niso mogli prav preveč težit zarad tega.

Sicer pa niso bili problem starši, pač pa kdo drug. Pa še to šele ko sem motor že imela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ker vidim da je tu dosti takih, ki imate ravno otroke na zacetku skuter-moto kariere se en nasvet ceprav se verjetno tega zavedate ampak vseeno. ce hocete otroka (mladostnika) navadit na pravilno obnasanje na cesti in podobno je pomembno, da ga malo v druzbo motoristov peljete kjer bo stvari slisal od drugih ker se morete zavedati, da "starci navadno tezijo" in mu bodo iste stvari dosti bolj v zavest prisle ce jih bo slisal od katerega drugega kot od vas :wink: .

aja pa pri izbiri opreme kot npr. celade je dobro da kupite tisto ki si jo on zeli pa magari ce je drazja ker bo "mladinec" na skuterju nosil celado samo ce je frajerska in tu funkcionalnost nima glih veze. zato rajsi kak tolar vec za dirkasko repliko kot pa za "navadno" enobarvno celado, ki jo bo nosil na komolcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!