Skoči na vsebino

Podpora staršev pri nakupu motcikla


Priporočene objave

Jest sem mel doma tudi probleme s starši, predvsem starimi starši ampak to še v času mopedov.

Zdej mi sploh noben nč več ne reče, razen to naj vozim počas, ker so dojel, da bom dosegu svoje pa če se na glavo postavijo...

Mislm pa da mi bo v kratkem uspel še mami naštimat, da bi si motor kupila, ker je zdej še ona pokazala mal zanimanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa povedal nekaj besed o moji tašči.

Te so že po naravi zoprne, sploh pa pretirano zaščitniške do svojih hčera.

In to ne gre skupaj z motorjem. Ampak pri nama je šlo. Tašča ni niti enkrat z eno samo besedo rekla kaj proti vožnji z motorjem, pa sva se res veliko prevozila, vse dopuste, evropo, Maroko...Tudi tistih klasičnih ni imela, pa merkita, pazita kako vozita, pa ne prehitro... Ne da je nebi skrbelo, ali da ji ni mar. Ravno nasprotno, zelo je navezana na mojo ženo, sta pravi prijateljici, vendar je dovolj modra da ve kaj je nepotrebno teženje.

Tako, da se nekdo enkrat postavi taščam v bran.

Moja tašča - svaka ji čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, meni pa so starši vedno pomagali pa kaki tolar primaknili in še več ugodno posodli, da sem imel od 12. leta naprej vedno nekaj motoriziranega -

ZDAJ PA KO NUJNO (sploh ne razumejo kak nujno bi jo mel :lol: ) RABIM 2 MIO ZA DVANAJSTKO PA ŠE 50 JURJEV MESEČNO ZA STROŠKE Z NJO, PA NIČ NOČEJO SLIŠATI O BREZOBRESTNEM KREDITU Z ZAMIKOM OBPLAČEVANJA ZA VSAJ 10 LET.

mislim moji starši me sploh ne razumejo več :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit za motor sem šla delat na pobudo moje boljše polovice. Njegovo mnenje je bilo, da mi ne bo škodilo, če se znam z motorjem peljat in nikoli ne veš kdaj ti prav pride (izpit za avto pa sva že oba imela). In seveda mi nikoli ni bilo žal za to odločitev. Izpit sem si plačala sama, ker sem takrat imela štipendijo, preko študenta pa sem si vsake toliko časa tudi kaj našla.

Če bi si takrat hotela kupit svoj motor, pa bi verjetno mama zagotovo imela kaj proti. Namreč, ko z mojim rečeva, da če se bo kdaj najina sedaj komaj 3 letna punčka želela vozit z motorjem, se pač bo, babica takoj vskoči v besedo češ, da njena vnukinja se pa že ne bo vozila z motorjem (pa še kakšno razpredanje o nesrečah...).

Edini pogoj za najinega otroka bo, da se pri opremi za varnost ne špara, pa bog ne daj, da ga vidiva se vozit naokoli brez čelade in ati si pridržuje pravico, da bo znjim imel šolo vožnje.

Strinjam se z moževim mnenjem, ki pravi, da je bolje otroka glede vožnje kaj naučiti oz. mu to omogočiti, mu vcepiti kolikor pač gre vse glede varnosti, kot pa mu totalno prepovedati vožnjo z motorjem, ki si ga potem, ko je dovolj star in pride do denarja tako lahko kupi ne glede na prigovarjanja in negodovanja drugih. In potem tako ne veš kakšen bo njegov odnos do vožnje, varnosti,..., zagotovo pa veš, da mu nisi niti poskusil omogočiti/dati nekih osnov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!