Skoči na vsebino

Problem z HDD


Priporočene objave

No a je kermu tole kej znano :?:

Imam od kolega računalnik ki nekako zablokira že pri samem nalaganju (win98se slo)

Sm ga probu z boot sceno na nov naložit pa mi scandisk pride samo do 14% pa zamrzne.

Sm ga probu formaterat (format c: ) pa mi je neki od enih gruč pisal da ji popravlja sam se ni nič premaknilo v pol ure.

Mal sumim da je disk crknu.

Če kdo ve še za kakšen trik naj mi pove je pa računalnik predpotopen in že kar sam kliče po novem.

Problem pa je ker možakar ne rabi močnejšega od tega kar ima.

200mhz

32Mb ram

1.5 Hdd…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No a je kermu tole kej znano :?:  

Imam od kolega računalnik ki nekako zablokira že pri samem nalaganju (win98se slo)

Sm ga probu z boot sceno na nov naložit pa mi scandisk pride samo do 14% pa zamrzne.

Sm ga probu formaterat (format c: ) pa mi je neki od enih gruč pisal da ji popravlja sam se ni nič premaknilo v pol ure.

Mal sumim da je disk crknu.

Če kdo ve še za kakšen trik naj mi pove je pa računalnik predpotopen in že kar sam kliče po novem.

Problem pa je ker možakar ne rabi močnejšega od tega kar ima.

200mhz

32Mb ram

1.5 Hdd…

Ker win je pa prej uporablu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk crknu. :( :angel:

Lohk ga sicer formatiraš, zna pa trajat več ur (poskus obnove gruče xxxx), pa ni nujno da bo sploh šlo. Gor bo pol n slabih sektorjev. Tak disk je sicer še pogojno uporaben, ampak ne se preveč zanašat nanj. Jaz bi ga vrgu v smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi programcic za formatiranje, tovarniski, ki si ga po vsej verjetnosti dobil zraven diska - ce ne pa poisci na internetu. In ce se s tistim ne sformatira OK, vrzi stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi s programom Poweqest Particion Magich mislim, da je tako nekako ime temu programu, ker lahko lepo urejaš particije in popravljaš diske v dreuge datotečne sisteme, drugače pa kupi kaki oglasnik in dobiš za 5 jurjev kaki stari disk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk je 100% ZANIČ.

Pogojno bi se ga še dalo uporabljati, ampak verjetnost, da se BAD sectorji razširijo je v teh primerih velika ...

Če imaš možnost zamenjaj ... kupi rabljen disk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm probov nekej stvari pa brez uspeha :evil:

Vrgu vse skup nazaj pa predlagov da si kupijo nov računalnik sej je v tej škatli vse že precej zastarelo(grafika 1MB pa take fore)

hvala za pomoč.

Tole pa lahko zdej zaklenete ali pa zbrišete :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!