Skoči na vsebino

cross motorji-kopije


peter454

Priporočene objave

živjo. ravnokar kupujem nov cross motor. za motor ne mislim dati več kot 1500 evrov. pa sem na netu najdel kopije, pa ne vem če so ti motorji kvalitetni in če je kaj težav z njimi. če ima kdo izkušnje s temi motorji naj mi prosim pove in mi priporoča. kupiti mislim 125 ali 150 kubičen motor. l.p. pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja napaka kar jo lahko nardiš je da kupš en kitajski ponaerdk motorja... v najbolsem primeru jo bos odnesu s stroski raznih popravil zarad nekvalitetnih delov. sem slišal od ogromno ljudi ki so tako zadevo kupl. in ne morš varjet... niti eden ni mel dobre besede za rečt o kitajcu... 2 primera sta celo ko jim je med vožno zadna nihajka odpadla... to zna bit nevarn... tko da bols kupt 10let star kros motor priznane znamke in boš mel z nim mn problemov...

sej se bo sigurn se kaksn tle oglasu k je kej takga mev pa je v prvem letu uporabe plačav za popravila več kot je bla nabavna cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja napaka kar jo lahko nardiš je da kupš en kitajski ponaerdk motorja... v najbolsem primeru jo bos odnesu s stroski raznih popravil zarad nekvalitetnih delov. sem slišal od ogromno ljudi ki so tako zadevo kupl. in ne morš varjet... niti eden ni mel dobre besede za rečt o kitajcu... 2 primera sta celo ko jim je med vožno zadna nihajka odpadla... to zna bit nevarn... tko da bols kupt 10let star kros motor priznane znamke in boš mel z nim mn problemov...

sej se bo sigurn se kaksn tle oglasu k je kej takga mev pa je v prvem letu uporabe plačav za popravila več kot je bla nabavna cena...

Kaj pa če ga kupiš v TCju recimo, tam bi mogu dobit garancijo kkšno zravn (ali pač ne za tak motor) ???

tud jst misilm da si z 10 let starim precej na boljšem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če ga kupiš v TCju recimo, tam bi mogu dobit garancijo kkšno zravn (ali pač ne za tak motor) ???

kaj v TC-ju majo kitajce :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1500€ ne boš dobil nič novega razen kitajcev. Kvečjemu za tak denar dobiš 10 let star pravi cross

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so to ene super zadeve ja...raje zberi mal več cvenka in kupi kej konkretnega. Prjatlu so se zadnje nihajke UTRGALE, ampak ne zadadi moči ampak zaradi teh alu mešanc njihovih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 1500EVR dobis yamaho YZ letnik 1999 ....generalno obnovljeno to itq. Sicer 125ccm. Motor gre u drugi na zadnje brez problema. Ucer sm ga lih eno celo urco ogreval. Sicer so nove gume pa drug disk pa je ocitno serviser prebliz dau ploscice na disku in mi disk vedno bremza in se zelo greje. Tako da se nism mogu predolgo pelat.

Sicer pa

Honda CR

Kawasaki KX

Yamaha YZ

japonske firme so najjace glede kros zadev. Pa tut s ksnihm KTMom nebos falil.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo. ravnokar kupujem nov cross motor. za motor ne mislim dati več kot 1500 evrov. pa sem na netu najdel kopije, pa ne vem če so ti motorji kvalitetni in če je kaj težav z njimi. če ima kdo izkušnje s temi motorji naj mi prosim pove in mi priporoča. kupiti mislim 125 ali 150 kubičen motor. l.p. pero

Pozdravljeni!

Ja peter454, če te zanima jst prodajam eno kroslo 125ccm 4T Yamaha TT-R LW. Če te zanima kej več mi piši na pm. KLIK

Lep pozdrav,JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so trije kupli kitajce pa lahko rečem samo: bičeska - traktor.

Kvaliteta:

najprej so mogli zvrtat skozi pesto šrawfe ker je enmu odtrgalo. Feltne so s pleha! Ležaji plastični, postrani pobrušeni, gumo so skurli jaz 20% oni celo v pol leta!

Kontrukcija:

Motor je namenjen za offroad, ampak fedre ima slabše kot APN! prvi imajo 10 cm hoda, zadnji so trdi!

Motor ima zračno hlajenje, spredaj te greje .. lahko fukneš čevapčiče pečt.

Vožnja:

Ravno to me je potrlo. Motor ima max 5000 obratov, 1 brzina isto dolga kot 5-a! Po vasi ga slišiš samo: br, br , br , br ,br menjava..

Nobenga užitka, kot da bi vozil traktor u pomožni brzini.

+

motor ima navor, u 5. brzini gre v usak hrib

pije zelo malo

močan glas, misliš da je več ccm

je letnik 2007 za male pare + garancija

Popravljeno . Popravil zuzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed ga ma, pa mu je po kakih 2 tednih skurlo prvo svečko, pol mu je nosilec od mašine(šravf) vtrgalo, zaj še neka elektronika šla po gobe... nevem no, slaba izdelava, za pelet je ta kr vredu(sicer 250), drugač pa ful crkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je za začetnike, pa še to za une, ki se ne mislijo s tem kaj dosti vozit in ga kaj preveč gonit. Pri nas je enemu kar špice na feltnah potrgalo al zvilo. Skratka je bolje pomojem kupiti za malo več denarja Japonca kot pa ze tega potem dati več za popravilo.

Ampak to je seveda stvar okusa .) :winkiss:

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolega si je kupo neki X-moto al kaj so to neke arnce, no vglavnem motor pohojen čisto. Vsako nedeljo je šel čez tedn pa se popravljal. Na koncu smo ugotovili da je komplet štrom inštalacija v pizdi in da ko jo zamenjajo jo nekaj prekuri ceprav še sami nevedo kaj. Poleg tega je to "kao" neki krosar???? pa ma akomolator xDDDDD

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!