Skoči na vsebino

blagoslov,blagoslov, ,,,,,,,


president

Priporočene objave

zadnje čase ,ko se spravim na ogled "moto dogodki" ugotovim,da je lahko tudi po 5 blagoslovov na en dan,pa žegnanje,motozbor z blagoslovom,velikonočni moto zbor z žegnanjem itd.sam vem kaj to pomeni.včasih sem tud šel kdaj v cerkev.drgač sem bil doma tepen če nisem šel.ne vem pa zdaj to čemu to služi??'? kaj se zgodi pol , če se non stop žegnajo motorji in ljudje (verjetno zunaj in znotraj ??)

a to kaj pomaga in kako.za koliko časa velja enkratno žegnanje ?ali moraš iti večkrat na blagoslov,oziroma koliko časa velja blagoslov itd.

ali to velja samo za vernike? oziroma,če se to prime tudi nevernikom in kaj se prime itd.

POJDITE V MIRU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je malo gužva ratala s temi blagoslovi. Poskus uveljavitve krščanstva med zlobnimi, divjimi bajkerji, ki so svojo dušo prodali bog ve komu? :naughty: Poskus zajezitve nespodobnega obnašanja in golote na moto zborih? :evilgrin: Mogoče poskus približevanja moto kulture širšim množicam? Mogoče je denar v igri? Ali pa samo še ena priložnost za vaško veselico in dejmo se ga? :drunk: :SS Prime pa vsakega dear mr. president! :D (alko...)

Popravljeno . Popravil jerryspringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se izogibam, v velikim loku vseh stvari, ki so v povezavi s kakršnokoli religijo..... :krneki:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je malo gužva ratala s temi blagoslovi. Poskus uveljavitve krščanstva med zlobnimi, divjimi bajkerji, ki so svojo dušo prodali bog ve komu? :naughty: Poskus zajezitve nespodobnega obnašanja in golote na moto zborih? :evilgrin: Mogoče poskus približevanja moto kulture širšim množicam? Mogoče je denar v igri? Ali pa samo še ena priložnost za vaško veselico in dejmo se ga? :drunk: :SS Prime pa vsakega dear mr. president! :D (alko...)

na katerem zboru si pa ti vidu nespodobno obnašanje? :kva1: vedno vse zamudim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

El president imaš prav :OK: to je ratala že komercijala (beri zaslužek)

...če bi hodil tok na post-1242-1208547382.gif bi mi še zarjevel motor od svete vodice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh draga sončy že marsikaj smo videli... :naughty:

videl že, videl, sam nč nespodobnga O:-)

no ja, župnik se glih neb strinjal z mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomoje je število povsem pričakovano. V zadnjih letih se je motociklizem precej povečal posledično tudi absolitno število nesreč z udeležbo motorista, število motoklubov, število trgovin, salonov, servisov in tako kot tudi število motoristk, tudi število motoristov fajmoštrov, kateri pa so povsem normalno radi aktivni pri svojem hobiju in verjetno predlagajo, da bi tudi sami kaj naredil in če je odziv in volja je pač žegen.

Zdej tako si to jaz pojasnjujem in v tem ne vidim čisto nič slabega, kdor pač noče naj ne gre, saj ga noben ne sili. Pa tudi pomoje ni toliko fora v samem žegnu, ampak je kjučen dogodek, če pa je zraven še skupinska vožnja in piknik pa toliko bolje. Upam da jutri ne bo dežja in preveč mokrih cest in germ mogoče še sam na enega v "sosednjo" vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men osebno se to zdi bl "modna muha" al kako bi se drgač izrazil...vsak klub oz. skupina motoristov bi se radi na nek način izpostavili, pokazali, predstavili širši motoristični javnosti na nek način (prejšnja leta so blie v modi varne vožnje v vsakem selu) in kot nalašč je v začetku sezone to najboljš naredit tako, da greš do bližnjega župnika in ga vprašaš če bi mal motorje pošprical :rolleyes: seveda, ni problema otroci moji, ovčice...izkoristit je treba vsakršno možnost prilastitve novih ovčic :evilgrin:

mogoče še clo največ ironija je da večina teh ki pridejo na tak dogodek so neverniki oz. verniki, ki cerkve že dolgo niso videli od blizu...

v glavnem dejstvo je, da je teh dogodkov ratalo preveč, da ne govorim o poplavi novih klubov, pa zlo dobro spremljam klubsko sceno že nekaj let, ampak zadnje dve leti ne sledim več... :wacko: pa ne me narobe zastopit, sem zagovornik da ima vsak pravico ustanovit svoj moto klub, samo naj pol tud "aktivno" sodeluje na tej sceni ;) pa ne tko, da kr kuj taprvi mesec obstoja kluba je treba žegn narest, pa čez par mescev zbor,...počasi se daleč pride B)

moje mišljenje je, da bi bilo povsem dovolj en blagoslov na vikend in max. 2 motozbora na vikend in naj se vsak klub drži svojega tradicionalnega, ne pa da ima en klub po 5 dogodkov letno, ki se prekrivajo datumsko z drugimi...

no ja žegnanje gor al dol...lahko imaš 10x požegnan motor pa sebe tud lahko, pa tri marijine nalepke na motorju, če v svoji glavi nimaš pošlihtan, potem ti tud tista kaplca vode in "božja beseda" ne pomagata kej dost :trance_33_sleep:

pa srečno vožnjo vsem!

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se čist strinjam z kađivo :grim

župniki so pa itak k šakali, kjer zavohajo ljudi in denar, so takoj zdravn. :SS saj žegnajo že čist vse kar leze in kar miruje :wacko:

tolk blagoslovljenih ljudi k je v naši državici, res nevem če je še kje. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se čist strinjam z kađivo :grim

župniki so pa itak k šakali, kjer zavohajo ljudi in denar, so takoj zdravn. :SS saj žegnajo že čist vse kar leze in kar miruje :wacko:

tolk blagoslovljenih ljudi k je v naši državici, res nevem če je še kje. :lol:

Tud jaz se strinjam z obema. Biznis je biznis pa tud če je slab.

Sicer pa nimam nič proti, če se imajo ljudje fajn. Ni pa mi všeč, če nekdo takoj pristavi piskrček (ali župnik ali policaj :alien1: ), zato se raje "počasi odpeljem dalje".

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da dodam. Danes bil sploh prvič na blagoslovu in to v Loškem potoku. Zaradi slabega vremena nisem bil na "uradnem" delu. Sem pa se imel kakšno urco super. Pleskavica v lepinji je bila mnogo dobra (mazno sn 2 kosa :whistle: ) + eno pivce (in drugega pol). Z motoristi, dečki iz Ribnice (Kymco?) in enim domačinom je bil v trenutku sam smeh in heci :worship: . Ko pa so mi pokazali župnika, sem pa dol pado. Kot da je iz American choperja :yea2: .

Še m šou, ker je tudi pokrajina lepa ko roža :rolleyes: . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji otroci............da se vam ne bo potrebno voziti na vsa ta žegnanja......vas..........vse ki boste to prebrali.........

V imenu očeta in sina in zadnje ovčke.........vas blagoslavljam!!!!!!

Vsak bralec......naj mi nakaže na TR 5 eurov!!!!!!!!!.....številko vam sporočim na PM!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če bi bilo toliko delavnic varnih voženj kot je blagoslovov, bi gotovo komu kaj pomagalo, da bi preživel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko en BLAGI SLOW preko neta...? baje tud deluje. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji otroci............da se vam ne bo potrebno voziti na vsa ta žegnanja......vas..........vse ki boste to prebrali.........

V imenu očeta in sina in zadnje ovčke.........vas blagoslavljam!!!!!!

Vsak bralec......naj mi nakaže na TR 5 eurov!!!!!!!!!.....številko vam sporočim na PM!!!!!

ja vežda, tkole pa ne gre :evilgrin:

nas moraš še poškropit z blagoslovljeno vodo :lol:

tud pir bo ok :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni striptizov na blagoslovih ????????????????????????'''

Ker nimaš nobene Marije na zalogi! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni striptizov na blagoslovih ????????????????????????'''

Sej so - Vaski majo to porihtan... sam kaj k je blagoslov, pa ne steje kot pametno dogajanje...

biblewarning.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagoslovi in ostala škropljenja mopedov s "sveto" H20 so smrtno nevarni in povečujejo število poškodovanih ali mrtvih motoristov!

Recimo, gre en naivnež na tako cemeronijo, dobi "blagoslov" in potem misli, da bo prav in (p)osebno njega, zato ker je bil pošprican z vodo, na cesti pred vsem hudim varoval neki bog in se zato bolj kot na svoje sposobnosti vožnje zanaša na neko nevidno moč, ki ga bo varovala.

Koliko od vas se vozi po cesti v prepričanju, da vas bo pred padcem ali kako drugo pizdarijo obvarovala Rdeča kapica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko od vas se vozi po cesti v prepričanju, da vas bo pred padcem ali kako drugo pizdarijo obvarovala Rdeča kapica?

ne diray mi moyu Rdeću kapicu :grrr ..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da je vsesupaj ena velika modna muha in seveda poskus zaslužka kakšnega dodatnega ojra za določene osebke.

Ko pa so mi pokazali župnika, sem pa dol pado. Kot da je iz American choperja :yea2: .

A vas je pravoslavni pop požegnal?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!