Skoči na vsebino

Črna statistika


Fritz

Priporočene objave

Pet mrtvih v dvajsetih dneh (01-20 Apr 2008).

Ker nihče ne podaja podatkov o modelu in kategoriji motociklov udeleženih v nesrečah s smrtnim izidom, bi lahko to počeli sami. Morda na koncu sezone kaj ugotovimo.

V temi gre samo za statistiko. Kako je prišlo do nesreče, kdo je bil kriv itn. ni pomembno. Nesreče mopedov in skuterjev ne spadajo v to statistiko.

Statistika:

01. april - Britof pri Kranju (3 mrtvi - 2 na motorju, voznik in sopotnik) - Suzuki GSX-R 1000 / SS

19. april - Latkova vas-Šempeter (1 mrtev) - Kawasaki ZX-6/ZX-10 ali Honda CBR600/CBR1000 / SS (po fotografijah, nenatančni podatki)

20. april - Dekani (2 mrtva, voznik in sopotnica) - Honda / ST (po fotografijah, nenatančni podatki)

V kolikor ima kdo natančnejše podatke, naj popravi prejšnje vnose. Statistiko kopirajte v svoj post ob vsaki novi objavi oz. vsakem popravljanju vnosa. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistika:

01. april - Britof pri Kranju (3 mrtvi - 2 na motorju, voznik in sopotnik) - Honda CBR 600RR

19. april - Latkova vas-Šempeter (1 mrtev) - Kawasaki ZX-6/ZX-10 ali Honda CBR600/CBR1000 / SS (po fotografijah, nenatančni podatki)

20. april - Dekani (2 mrtva, voznik in sopotnica) - Honda / ST (po fotografijah, nenatančni podatki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih zdj sm pršu iz Portoroža v Ljubljano in to po stari cesti.Prvič po 10 letih sem spet se peljal z motorjem in vam povem,da so motoristi,kar zelo prehitri in nekulturni.Prehitevanje v štric,po desni,levi,brez kakršnegakoli znaka.Parkrat so me kr prestrašili, pa zelo veliko gledam v ogledala(sem učitelj vožnje in voznik avtobusa).Na poti pri Kozini,Črni kal sm vidu veliko policajev,ki drvijo nekam nazaj proti obali.Na bencinski pumpi od policajev zvem,da st bili dve smrtni žrtvi,oba motorista.Baje je en prehiteval drugega!To je kar jaz vem,pomoje bo danes na poročilih. RIP!

Popravljeno . Popravil Dinotti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg vrste motorja bi lahko napisali tudi starost voznika. Tudi ta statistika bi mogoče bila komu v pomoč pri izbiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!