Skoči na vsebino

copate?


jam

Priporočene objave

Kaj pomeni za vas biti copata, pa to ne velja samo za moške, sej znajo biti tudi ženske copatke, jaz vam lahko povem da imate vsi "oženjeni" sigurno obut vsaj en copat, ki se vam zatika v grlu vsakič ko bi radi nekaj počeli pa vam negdo reče O TO PA NE, in tisti ki boste to zanikali, tega še vidite ne.

Dobr sej zdej boste rekli da ima vsaka zgodba tudi svojo dobro stran, malo razmislite a se splača!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...., jaz vam lahko povem da imate vsi "oženjeni" sigurno obut vsaj en copat, ki se vam zatika v grlu vsakič ko bi radi nekaj počeli pa vam negdo reče O TO PA NE, in tisti ki boste to zanikali, tega še vidite ne.

:twisted:

A ti tlele nas ta stare pa ta oženene malo podjebavaš???? :evil:

Probi, pa boš vidu!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm COPATA: to je stvar, narejena iz blaga, ki jo natakneš na noge, ko si na takem območju, kjer moraš biti bos al pa v čistih copatih. Nas grejejo v noge, ko nimamo čevljov ali nogavic. To je zame copata. Biti copata pa sopomenka za ne postaviti se zase.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam pri moji lady VEDNO zadnjo besedo.................. "da,draga". :roll: :lol:

Končno en k si upa priznati, moje spoštovanje, kar se pa ta starih tiče pa to ni čist nobena zaje..... :), je pa res mal za razmislit. :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da smo vsaj moski do neke mere vsi copate. Jaz moji precej pogosto popuscam, ker jo rad "osrecim" je pa res, da ko gre predalec udarim po mizi in pocakam da ona udari po meni, pa potem popustim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je po moje je pa sploh najbolš.... :wink:  :D  :D  :D  :D  

Alla

Pri nas je pa vedno po moje, na takšen ali drugačen način. :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj običajno je tako, da nas umeraj na kolenih prosite, mi pa potem izrečemo zadnjo besebo ...

Primer:

... daj no, zlezi že vendar izpod postelje ...

... da draga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je pa vedno po moje, na takšen ali drugačen način.  :wink: :twisted:

Hehehehehehhe...... čestitke, jaz še vedno delam na tem..... :wink: :D :D :D :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm COPATA: to je stvar, narejena iz blaga, ki jo natakneš na noge, ko si na takem območju, kjer moraš biti bos al pa v čistih copatih. Nas grejejo v noge, ko nimamo čevljov ali nogavic. To je zame copata. Biti copata pa sopomenka za ne postaviti se zase.

Lp

Dubi

Se jz se podrpisem pod tvoj post! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehehehhe......  čestitke, jaz še vedno delam na tem..... :wink:  :D  :D  :D  :twisted:  :twisted:  

Alla

Saj gre, samo večje ''kladivo'' je včasih treba vzet. :wink:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj gre, samo večje ''kladivo'' je včasih treba vzet.  :wink:  

Lp

Ne mi tega delat, doslej me je moja s tamalim KLADVOM "tepla", zdaj se pa bojim , da bo kar MACOLO v roke vzela :roll: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi tega delat, doslej me je moja  s tamalim KLADVOM "tepla", zdaj se pa bojim , da bo kar MACOLO v roke vzela :roll:  :cry:

Saj ti ne bo hudega, samo ubogat moraš..... :wink: :D :D :D :D :D :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi tega delat, doslej me je moja  s tamalim KLADVOM "tepla", zdaj se pa bojim , da bo kar MACOLO v roke vzela :roll:  :cry:

Saj ti ne bo hudega, samo ubogat moraš..... :wink: :D :D :D :D :D :twisted:

Alla

Jap poslusi Allo! Ona ve kaj govori! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepanje kompromisov, pa smo spet tam, pr copatih. :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ej ti jam, mene pa zanima, kako pa kaj ti in tvoja boljš polovica :?: a ona tebi sam JA,JA,JA, da si tolk korajžen, al kako mate pr vas to poštiman?

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepanje kompromisov, pa smo spet tam, pr copatih. :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ej ti jam, mene pa zanima, kako pa kaj ti in tvoja boljš polovica :?: a ona tebi sam JA,JA,JA, da si tolk korajžen, al kako mate pr vas to poštiman?

:wink:

Pomojem je sam to da ona ne prebira tega foruma :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti jam, mene pa zanima, kako pa kaj ti in tvoja boljš polovica :?:  a ona tebi sam JA,JA,JA, da si tolk korajžen, al kako mate pr vas to poštiman?

:wink:

Po moje pa sotrpine išče, da bodo skupaj objokovali svojo usodo. :twisted:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... po čigavem naročilu pa mislite da je odprl tole temo? :wink:

Ženo zanimajo nove metode zatiranja, pa je upala da bo tle kaj našla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da vi, naivneži, mislite da bomo javno izdale svoje metode? :?: :!: :?:

A hočete še rešitev, kako se ubraniti :?: :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da vi, naivneži, mislite da bomo javno izdale svoje metode? :?:  :!:  :?:

A hočete še rešitev, kako se ubraniti :?:  :?:  :?:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  

Alla

Ce jih hocete.... Eh itaq jih ne boste dobil nobenih metod morte mal trpet hihihihihi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!