Skoči na vsebino

5. moto zbor MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

uglavno jz sm dala dnar za srečko na strano oz zravn novčiča sreče k mi ga je dal en vaš član :naughty: upam da bo kej zalehlu

:hmm: le ker bi ti lahko dau novčič :hmm: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da boste letos tut tko dobr ograjo zrihtal nad potokam tko k lan,da nam spet not padu. Pa fruštk more tut bit, sam da nau pregost. Se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavno jz sm dala dnar za srečko na strano oz zravn novčiča sreče k mi ga je dal en vaš član :naughty: upam da bo kej zalehlu

če misliva ist novčič, potem bo zaleglo :)

za vsak slučaj pa dej rajš za dve srečki na stran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da boste letos tut tko dobr ograjo zrihtal nad potokam tko k lan,da nam spet not padu. Pa fruštk more tut bit, sam da nau pregost. Se vidmo.

nevem kam si padu :hmm: fruštk je pa zmerej......jajca pa to.... :OK: :OK: :OK: se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam si padu :hmm: fruštk je pa zmerej......jajca pa to.... :OK: :OK: :OK: se vidmo

a neb mal jedilnik spremenil, da se ne ponavljate? O:-)

npr. mlečni riž? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... npr. mlečni riž? ...

Ali pa morda celo Frutek?

Jajca s slanino so pa res obupno pretežka hrana za nežne motoristične želodčke po lepo prespani noči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nekej u glau :naughty: sam nevem če bosta te2 za :whistle: :whistle: :hmm:

kr povej kaj si mislu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb mal jedilnik spremenil, da se ne ponavljate? O:-)

npr. mlečni riž? :whistle:

kva če b čokolino :naughty: :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr bo spet fajn :naughty: :whistle: :naughty:

:naughty: a de bo :naughty: lan se spomnem je kr blo :whistle: tm za dimežovo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: a de bo :naughty: lan se spomnem je kr blo :whistle: tm za dimežovo :yea1:

jah za dimežeo je pa tko al tko zmer fletn...na drug stran ograje :naughty: :naughty: sploh če folk u vodo pada :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah za dimežeo je pa tko al tko zmer fletn...na drug stran ograje :naughty: :naughty: sploh če folk u vodo pada :lol1: :lol1:

:naughty: pa ne tist k so u vodo padal :whistle: un k t je ceu večer na dušo pihov :xx: en te je celo noč za rokco držov :yes: sm vidu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: pa ne tist k so u vodo padal :whistle: un k t je ceu večer na dušo pihov :xx: en te je celo noč za rokco držov :yes: sm vidu :D :D :D

Aja.... :blush: :slap: zej mij pa narodn :lol1: ke pa si bil da si takle vse porajtov :naughty: sej bom letos bl pametna :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.... :blush: :slap: zej mij pa narodn :lol1: ke pa si bil da si takle vse porajtov :naughty: sej bom letos bl pametna :lol1: :yea1:

jest vse vidm .) me je povsod dost :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedla da boste čist navdušen :lol:

jaz bom pa letos prišla, da te mal objamem....... :winkiss: :winkiss: , seveda tebe lahko še kje drugje............ampak mojih prjatolv pa ne morem tako pogosto videti, zato verjetno pridemo... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam si padu :hmm: fruštk je pa zmerej......jajca pa to.... :OK: :OK: :OK: se vidmo

Ke k je še marsi kdo padu,u tist mejhn grabn.Smo ga zril,da je bil zjutrej še enkrat več.Letos pa le ograjo zrihtejte.Letos pa grem spat oblubm. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom pa letos prišla, da te mal objamem....... :winkiss: :winkiss: , seveda tebe lahko še kje drugje............ampak mojih prjatolv pa ne morem tako pogosto videti, zato verjetno pridemo... :whistle: :whistle:

:OK: tati ,tebe bom pa veseu ,če prideš......mislm,da te u Besnc še nism vidu :hmm: dobiš za :beer1: :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom pa letos prišla, da te mal objamem....... :winkiss: :winkiss: , seveda tebe lahko še kje drugje............ampak mojih prjatolv pa ne morem tako pogosto videti, zato verjetno pridemo... :whistle: :whistle:

še zdej nevem kdo bo koga objemov :hmm: :eek: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :beer2: :friend2: :grupni: če Gerhold tko prau pol je pa že res :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah... letos pa pridem sam na eno pijačo u petk...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gremo u soboto zjutri jadrat tok de nam mogu bit tam....

:wallbash: :surrender: :slap: :oops: :oops: :drunk: :drunk: :SS :SS :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!