Skoči na vsebino

5. moto zbor MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Moj kolega je štartal iz ivančne ob 6h zjutraj pijan ko opica. Vozil je do trojan 25min, naprej ne vem. Hitrosti od 260 do 300. Meni je tako početje žalostno, ker pa vem da je veren ima gotovo angela varuha da ga čuva..Vse pa tudi ne..Res vas prosim vse ki to berete NE pijte, ali pa vsaj pridite z avtom. Če se zaletiš z avtom je vsaj še nekaj možnosti, a z motorjem je usoda žalostna. Jaz sem se že tako ali tako odločil da na motorju NE BOM spil niti kapljice. Raje ne.

če se zaletiš z motorjem, ponavadi ubiješ samo sebe, če se zaletiš z avtom ubiješ tiste ki so tvoji sopotniki, pa še tiste v kakem drugem avtu :headbang: ...tak da divjanje z avtom je neprimerno hujše in si bolj zasluži obsojanja, kot pa z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za smrekovca tut vem, da bo letos taprav, sem dobil informacije iz prve roke :rolleyes:

Bo treba mal kontorle narest :whistle:

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ladys First, AC/DC Cover band, Bless The Deaf, Highway, ...

Pa še kakšno presenečenje zna biti ... tako da prneste plesne čeveljce :naughty:

A Lorelayk pa letos ne bo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Lorelayk pa letos ne bo :unsure:

ne,bo : pa nekej čist novga ,sam ne smem povedat...... :whistle: :xx: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerhold na vejce misl,branem na smrekovc.....jest pa na :hmm: :010 :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerholddd...dej pust ti te kordinate pa mi po kmečko razlož kje v besnci je to? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AjA...sej res :D Tut to so že izumli...Ma veš,mam še od včeraj /danes malo v sebi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vreme ste zrihtal? Da ne bo tko preklet mraz ko lansk let .)

Hja, glede vremena pa mi nč ne mormo. Mi bomo poskrbeli za vse ostalo, vremenu se bo pa žal treba prlagodit.

Za kak topel občutek pa tud imamo ricnije, pa še proti prehladu je fajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerholddd...dej pust ti te kordinate pa mi po kmečko razlož kje v besnci je to? :D

[/quot

bom po kmečk.......prideš u Zg.Besnco,pr pošt zaviješ levo ,mem Bankovga kozuca se peleš podstranjo do Boštrjovga kozuca zaviješ levo mem Joškovh bajt,mem Curna pa prideš u Voh ,no zej boš pa sigurn najdu :whistle: :whistle: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom js mel mal ogrevanjA seboj...pet litrov cvička :D

a ti nemorš bit nč doma?? vsak vikend skori se srečamo;) upam če bo vse prov se vidmo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom js mel mal ogrevanjA seboj...pet litrov cvička :D

A ga bomo imel za na solato! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti nemorš bit nč doma?? vsak vikend skori se srečamo;) upam če bo vse prov se vidmo;)

Eh,sj doma že vse poznam...Počas pa tut že na zborih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bat za kombi,ga mo že užgal.....glavn ,da bo muska :worship: :OK: :OK: :OK: :OK:

Če bo prov fajhtn bo trobenta zarjavela! Pihat v oblake!!!(ne sam v alkotest):):) :wacko: :cry: :cry: :cry:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje d jst tut pridem .... na smrekovc :naughty: ......sej bo a ne :hmm:

seveda bo, kdaj ga pa še ni blo? :whistle:

Če bo prov fajhtn bo trobenta zarjavela! Pihat v oblake!!!(ne sam v alkotest):):) :wacko: :cry: :cry: :cry:

Lp

Yoldi

bo treba najdit kako z veliki pljuči, ki dobro piha :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vreme ste zrihtal? Da ne bo tko preklet mraz ko lansk let .)

Ah tovaris, se bos pa k keri fajn stisnu, jest se na tvojem mestu neb pritozeval, sam da ne bo dezja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bo, kdaj ga pa še ni blo? :whistle:

bo treba najdit kako z veliki pljuči, ki dobro piha :krneki: :naughty:

A jo bomo kej iskal??? :naughty: :naughty: :naughty: A se bo kera sama javla?? :whistle: :whistle: :whistle: Bo sam najdt treba he he pihal bomo pol ostali hee he :naughty: :whistle: :whistle:

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!