Skoči na vsebino

5. moto zbor MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Jop...Žalostno bo brez vas...Sploh pa brez cimra k tko dobr kuha... :unsure: Ma se pa pol vsaj v petk vidmo...

Zakaj te ni blo u ivančni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša ekipa pride :worship: Kaj Dolenjci kej pridete ??

Jst verjetn da pridem če me hudič ne vzame :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop...Žalostno bo brez vas...Sploh pa brez cimra k tko dobr kuha... :unsure: Ma se pa pol vsaj v petk vidmo...

Zakaj te ni blo u ivančni?

Sem šel v Umag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo pa letos kej špilal?

Ladys First, AC/DC Cover band, Bless The Deaf, Highway, ...

Pa še kakšno presenečenje zna biti ... tako da prneste plesne čeveljce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kakšno presenečenje zna biti ... tako da prneste plesne čeveljce :naughty:

plesni čeveljci so že pripravljeni :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plesni čeveljci so že pripravljeni :naughty: :whistle:

jest bom pa kr u gojzarjih pršu :yea1: :yea1: .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se ga vidmo... Če bo le kombi užgav... Jajčka bojo!!?? Pa krofki?? Smrekovčk!!??? Mama mija :beer2: :drunk: :naughty: :music3: :friend2: Spet bo težka glava..

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bat za kombi,ga mo že užgal.....glavn ,da bo muska :worship: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa še kakšno presenečenje zna biti ...

Upam da Besnške mamce, te so bile res carske :worship: .

BTW, a lahko pridem šotor postaviti že v petek dopoldan? Popoldan imam službo, tako da bom moral nazaj v LJ, zvečer po šihtu pa spet priletim v Besnico.

In letos bom z mopedom, ne z avtom :010 :010 :010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest prosim vse organizatorje naj vendar nardijo mal reklame d ni dobro pijan vozit motor....k v ivančni je bla GROZA glede tega...jest sm se kar za glavo držal čeprav nism vedu niti zakaj se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest prosim vse organizatorje naj vendar nardijo mal reklame d ni dobro pijan vozit motor....k v ivančni je bla GROZA glede tega...jest sm se kar za glavo držal čeprav nism vedu niti zakaj se gre...

Ideja nasplošno ni slaba, ampak najbrž se bi "večina" spogledala, se nasmejala in naročla nov pir. Saj veš starga osla težko kaj novga naučiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vse obiskovalce, da postavijo šotor in prespijo. Tako boste lahko spili dva ali pa (vstavi željeno število) pirov več, zjutraj boste pa dobili zajtrk :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je štartal iz ivančne ob 6h zjutraj pijan ko opica. Vozil je do trojan 25min, naprej ne vem. Hitrosti od 260 do 300. Meni je tako početje žalostno, ker pa vem da je veren ima gotovo angela varuha da ga čuva..Vse pa tudi ne..Res vas prosim vse ki to berete NE pijte, ali pa vsaj pridite z avtom. Če se zaletiš z avtom je vsaj še nekaj možnosti, a z motorjem je usoda žalostna. Jaz sem se že tako ali tako odločil da na motorju NE BOM spil niti kapljice. Raje ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vera je pa res relevantna tu.. :slap:

Zaradi nje je lahko edino še bolj žalostno, da veren človek počne kaj takega in tvega umor s takšno vožnjo domov.. Ni to eden izmed najhujših, če ne najhujši greh?

Drugače pa se strinjam, motor pa alkohol n ikakor in nikoli ne gresta skup. In vsaka preventiva in soveščanje v to smer je pozitivna stvar. Se pa bojim, da na motozboru od tega ne bi bilo ravno veliko haska, briga take..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mogoče boš pa dobu še kak mrzu pir ...

Garfield, hvala. Ampak šele potem, ko pridem iz službe nazaj v Besnico in ko bo motor že parkiran zraven šotora. Se namreč popolnoma strinjam z DeX-ovim mnenjem, da alko in moped ne gresta skupaj.

Lepo pozdravi Robija in ostale fante, se vidimo.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vera je pa res relevantna tu.. :slap:

Zaradi nje je lahko edino še bolj žalostno, da veren človek počne kaj takega in tvega umor s takšno vožnjo domov.. Ni to eden izmed najhujših, če ne najhujši greh?

Drugače pa se strinjam, motor pa alkohol n ikakor in nikoli ne gresta skup. In vsaka preventiva in soveščanje v to smer je pozitivna stvar. Se pa bojim, da na motozboru od tega ne bi bilo ravno veliko haska, briga take..

Se popolnoma strinjam, sam sem veren tudi samo še na papirjih, žal. Ti dam res prav. Tudi ti se čuvaj, ker so v življenju pasti ves čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ne bo mraz kot 07 Sam pridemo pa ko je be mraz!

kdaj pa je bil zate mraz problem,kaj pa rakija ipd :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!