Skoči na vsebino

5. moto zbor MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Nisem nek velik potrošnik piva ampak Raubritter pivo pa rad spijem :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nek velik potrošnik piva ampak Raubritter pivo pa rad spijem :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .) .)

A to mate prou svoje pivo tudi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mate prou svoje pivo tudi? :P

ja kva spa ti mislu :naughty: sam polnejo ga u Nemčiji :beer1: :beer2: :grupni: probej ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to dobiš ga samo u DIMEŽOVI VUKNI :naughty: :naughty: sej boš hit pogruntov ke je to :naughty: :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva spa ti mislu :naughty: sam polnejo ga u Nemčiji :beer1: :beer2: :grupni: probej ga

:worship: :worship: :worship: :worship: A vam ga bodo Nemci prpelal kar sproti ko pridejo na obisk :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: A vam ga bodo Nemci prpelal kar sproti ko pridejo na obisk :naughty: :naughty:

ne ne ,ga kr sami prpelemo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva spa ti mislu :naughty: sam polnejo ga u Nemčiji :beer1: :beer2: :grupni: probej ga

Bomo imeli patrioti problem - narejeno v Sloveniji? :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut dons je najavljenih 24 nemcev....tko ,da bo že dons mau fešte zvečer......uglaunm ,mi se borimo z naravo.....včerej izsušil velik del prireditvenega prostora......uglavnm še finese pa štartamo :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: nč se bat slabga vremena ....u Besnc bo posijalo sonce za vas :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

A fešta bo... :naughty: :naughty: pol pa vs z Lojzetam mrbit prideva mal pogledat :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojze nej trobento prnese :naughty: a kva že špila......mater pa Rok bi dons lohk mau igrov....ja nč ,nekej bo že......pa jest bi lohk Kekčeve pesmi peu :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: uglanm sej se morta z Gerholdom vrjetn še kej zment a kva :yea1: :yea1: .) se vidmo .) .) :010 :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naša PETARDA je bla res mal pijana :D Čak,sej midva sma se pa gor še pogovarjala ne irenca če se prov spomnem...Kr neki cajta :D Tam na stopnicah...

u teb pa še deluje tist... spomin al kk se ž reče :P res je... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud prletim na pivo ali dva..letos me ne bo tko zeblo kt lansk let :naughty: :naughty: :whistle:

Tolk debate od mraza ni niti na winterpartiju, k je poorng mraz pa sred zime, zj sred poletja bi pa narraj se u dvorano stisln pa se tresl :headbang: :headbang: Narbol da se še ene 100 litrov kuhanga vina nardi pol pa nima kej več zebst!

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdo je biu pijan??? Še veš ne a si se pogovarjau z Irenco al ne.... al bolj študiraš kaj sta delala... :whistle: :whistle: POKVARJENCA :evilgrin:

ne petarda ti bot pa kr lpo priden... k si tk en O:-) kao :devil:

glede une boge ograje lansku letu... neč ne reč prehitr... k te prime tk ne spusti, sj veš... ti poznaš svojo nogo :whistle: :whistle: kao :devil:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk debate od mraza ni niti na winterpartiju, k je poorng mraz pa sred zime, zj sred poletja bi pa narraj se u dvorano stisln pa se tresl :headbang: :headbang: Narbol da se še ene 100 litrov kuhanga vina nardi pol pa nima kej več zebst!

Lp

Yoldi

[Pa mrbet še kako tole za zdravje in moč ??!!...He he

Lpb]

Lp

Y,

post-2446-1211441787.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej bom pa jest šu u Raubritterjovo deželo in bom tm do nedele zvečer......uglaunm če me kdo kej rab nej me tm poišče....se vidmo :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ke je pa pšanc :hmm: :hmm:

Pa veš dobro, da ta žvau pr men ne zdrži dolgo :naughty: :naughty: :evilgrin:

Lp

Y.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kej narobe če pridem kar z avtom na obisk.... ker ne morem motorja vozit??? :cry: :closedeyes:

A bodo kakšne sankcije??? :naughty: :naughty:

nikar se ne boj sankcij, jaz bom v petek peš,ker se mi še motorja ne splača vžgat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej bom pa jest šu u Raubritterjovo deželo in bom tm do nedele zvečer......uglaunm če me kdo kej rab nej me tm poišče....se vidmo :yea1: :yea1: :yea1:

A vreme bo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk debate od mraza ni niti na winterpartiju, k je poorng mraz pa sred zime, zj sred poletja bi pa narraj se u dvorano stisln pa se tresl :headbang: :headbang: Narbol da se še ene 100 litrov kuhanga vina nardi pol pa nima kej več zebst!

Lp

Yoldi

nej blu mišlenu tku,mraz kt mraz.....so eni drugi razlogi..d me nau zebl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut dons je najavljenih 24 nemcev....tko ,da bo že dons mau fešte zvečer......uglaunm ,mi se borimo z naravo.....včerej izsušil velik del prireditvenega prostora......uglavnm še finese pa štartamo :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: nč se bat slabga vremena ....u Besnc bo posijalo sonce za vas :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

sevede da bo sonce sej sm oblubla da ga jutr prpeljem :naughty:

jst tud prletim na pivo ali dva..letos me ne bo tko zeblo kt lansk let :naughty: :naughty: :whistle:

kaj a greš u petek gor.Lansk ler je blo u petk prov lušn u soboto sm bla pr krokarjih letos mi tud sobota ne bo znesla zato bom izkoristila petek kar se bo dalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede da bo sonce sej sm oblubla da ga jutr prpeljem :naughty:

kaj a greš u petek gor.Lansk ler je blo u petk prov lušn u soboto sm bla pr krokarjih letos mi tud sobota ne bo znesla zato bom izkoristila petek kar se bo dalo

ne...v soboto grem...v petek mam pa jst druge plane... :whistle: :whistle: itk pa te n mislem čakat k boš s tistmu geplom šla... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kej prot jawi al kaj stari to leti celo 120 z dvema gor

tko da kot kaže jo bo jutr seba pilotirov jz pa bom kopilot zadi hehe to bo smeha puna čelada :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!