Skoči na vsebino

MOTO Hlače tekstilne - Cordura


Dr_Jakob

Priporočene objave

Zivjo!

Zacel sem z iskanjem motoristicnega oblacila za naslednjo sezono in takoj naletel na probleme.

Dobro jakno iz Cordure sem nasel v roku 5 minut. Hlace pa so druga zadeva. Ne spadam namrec med tiste srecneze, ki imajo idealne mere telesa, vsaj kar se tice oblacil. Kje naj najdem dobre hlace iz cordure, ki imajo podlogo, scitnike in da bi mi bili prav? Ponavadi so 54 preozke, 56 pa predolge. Obstaja kaksna firma, ki ima modele, primerne tudi za malo mocnejse?

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Zacel sem z iskanjem motoristicnega oblacila za naslednjo sezono in takoj naletel na probleme.

Dobro jakno iz Cordure sem nasel v roku 5 minut. Hlace pa so druga zadeva. Ne spadam namrec med tiste srecneze, ki imajo idealne mere telesa, vsaj kar se tice oblacil. Kje naj najdem dobre hlace iz cordure, ki imajo podlogo, scitnike in da bi mi bili prav? Ponavadi so 54 preozke, 56 pa predolge. Obstaja kaksna firma, ki ima modele, primerne tudi za malo mocnejse?

lp j

Probaj pri Habatu, če se ne motim imajo številke v različnih dolžinah. Sam imam firmo Racer in sem zadovoljen z njimi. imajo pa še Clover.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj pri Habatu, če se ne motim imajo številke v različnih dolžinah. Sam imam firmo Racer in sem zadovoljen z njimi. imajo pa še Clover.

Jaz sem zase in za punco jeseni vso obleko nabavil pri Habatu. Takrat so imeli kar veliko izbiro hlač, tako glede velikosti kot glede cene...Najboljše, da se odpraviš k njim na "probo" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hlace pa so druga zadeva. Ne spadam namrec med tiste srecneze, ki imajo idealne mere telesa, vsaj kar se tice oblacil. Kje naj najdem dobre hlace iz cordure, ki imajo podlogo, scitnike in da bi mi bili prav? Ponavadi so 54 preozke, 56 pa predolge...

Še vedno lahko nabaviš hlače št. 56 in se nato obrneš na gospo Liljano Zarnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Zacel sem z iskanjem motoristicnega oblacila za naslednjo sezono in takoj naletel na probleme.

Dobro jakno iz Cordure sem nasel v roku 5 minut. Hlace pa so druga zadeva. Ne spadam namrec med tiste srecneze, ki imajo idealne mere telesa, vsaj kar se tice oblacil. Kje naj najdem dobre hlace iz cordure, ki imajo podlogo, scitnike in da bi mi bili prav? Ponavadi so 54 preozke, 56 pa predolge. Obstaja kaksna firma, ki ima modele, primerne tudi za malo mocnejse?

lp j

Za takšne namene pa ima večina proizvajalecev poleg normalnih številk krajše (št. 26,27,29,29....) in podaljšane (mislim da se začnejo z 9) hlače. Sem mel sam podobne probleme. Malo se pozanimaj pri različnih ponudnukih.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pvo kot prvo:

firma, pri kateri sem zadevo gledal, je bila Avto triglav v Lj... Super postrezba, moram priznat, ampak me je pa malo na rit vrglo, ko mi je clovek dejal, da imajo samo en kroj in to je ta, ki mi ni prav.

Habat pravite. Will do.

ga.Zarnik Liljana... Hm... zanimivo.... Une hlace od dainese so mi ble zelooo vsec, tako da se da zgodit da bom kar tako finto naredil pa pika. hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

V forumu nisem zasledil nikjer tekstilnih hlač s ščitniki od Mottowear ,katere prodajajo pri TC motoshop.Zanimajo me vaše izkušnje glede te znamke kvaliteta /cena.

post-18397-1209281586_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih šel sprobat v TC in nisem bil preveč navdušen. Imam že DragginJeans hlače in so mi veliko boljše, boljš stojijo in so udobnejše. Je pa res, da nimajo ščitnikov tako kot te v TC-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Jest sem jih tud šel pogedat, pa moram rečt, da mi niso zgledale vredne 100 EUR. Sej mogoče se motim ampak prepričale me niso.

Pol sem pa še na webu mal pogledal kje pravzaprav tole izdelujejo in ugotovil, da je to Poljska firma.

pišuka če pa za 100 EUR naš slovenski krojač ni sposobe izdelati spodobnih "civilnih" hlač za motor, pol pa tud ne vem:)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene niso prepričale.. Od navadnih hlač mi delujejo boljše samo zaradi všitega ščitnika na kolenu, ki pa tudi ni nevem kaj. Ajde, saj verjetno je material bolj trpežen, ampak ne vem koliko ti tisti kolenski ščitnik pomaga pri padcu, oziroma pomoje se itak zavije stran.

Meni osebno se zdi boljša rešitev vozit navadne kaubojke in spodaj imet kolenske ščitnike, ki se jih priptne fiksno direkt na nogo s traki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se zdi boljša rešitev vozit navadne kaubojke in spodaj imet kolenske ščitnike, ki se jih priptne fiksno direkt na nogo s traki.

Tudi tiste, ti takoj zasuče stran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer jih nimam (ščitnikov posebej), ampak že navadni kolenski ščitniki od rolerjev so konkretno bolj fiksni od teh Mottowear hlač, tako, da so dobri moto ščitniki lahko samo še boljši.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!