Skoči na vsebino

Aprilia Atlantic


balanca

Priporočene objave

V igri za nakup sta Aprilia Atlantic 500 in Suzuki Burgman 400, starejši letnik 00,01! Zanimajo me izkušnje lastnikov! Hvala.

Zakaj najprej ne uporabite iskalnika :headbang: . Marsikaj najde.

Drugače pa preberi nasvete tule: moj maxiscooter

Od začetka naprej, boš našel marsikaj koristnega.

Enako velja tudi za temo o burgmanu, ki si jo odpr " po nepotrebnem" :nono:, oboje bi lahko vprašal v eni "novi temi" .

LP

P.S. saj drugače nismo tako hudi, če te zanima kaj okoli maxi skuterjev povprašaj v zgoraj omenjeni temi, radi pomagamo .)

P.S 2 moderator pa naj obet temi zaklene (ali pa vsaj eno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V igri za nakup sta Aprilia Atlantic 500 in Suzuki Burgman 400, starejši letnik 00,01! Zanimajo me izkušnje lastnikov! Hvala.

Oba modela sta dobra, pazi pa da ni uvožen ker tam so km? in vse ostalo kar sodi pri nakupu.Jaz sem imel oba in ti povem da dobeden ni slab pa tudi katere sem servisiral ni bilo kakšnih hujših problemov je pa za številko bolša Aprilia. Veliko bolši od starega modela burgmana pa je novejši 400 od 03 letnika dalje. Bistvo pa je da naletiš na ohranjen motor in poštenega prodajalca. L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da ne bom na novo odpiral, bom kr tle vprašal.

Zanima me, če kdo ve ali paše na atlantic 200 (ki je po obliki pomoje isti kot 125 in 250), šipa od atlantica 500 /sprint?

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom na novo odpiral, bom kr tle vprašal.

Zanima me, če kdo ve ali paše na atlantic 200 (ki je po obliki pomoje isti kot 125 in 250), šipa od atlantica 500 /sprint?

Hvala za odgovor.

Na oko sta videti povsem enaki, čeprav se meni zdi da je 500 Sprint imel spremenjeno konstrukcijo v primerjavi s "manjšimi" modeli. Kako je s plastikami in šipo pa nisem 100%.

Najbolje da preveriš pri kakem prodajalcu Aprilije.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Zakaj najprej ne uporabite iskalnika :headbang: . Marsikaj najde.

Drugače pa preberi nasvete tule: moj maxiscooter

Od začetka naprej, boš našel marsikaj koristnega.

Enako velja tudi za temo o burgmanu, ki si jo odpr " po nepotrebnem" :nono:, oboje bi lahko vprašal v eni "novi temi" .

LP

P.S. saj drugače nismo tako hudi, če te zanima kaj okoli maxi skuterjev povprašaj v zgoraj omenjeni temi, radi pomagamo .)

P.S 2 moderator pa naj obet temi zaklene (ali pa vsaj eno)

Že, že ampak upoštevaj pa tudi, da ima tema moj maxiscooter 127 strani. Se zanimam za nakup maxija in sem se ravnokar prebil čez prvih 10, pa imam že dokaj polno glavo, poleg tega zadeva terja precej časa, v glavnem je pa dogovarjanje kdo bi moral it s kom na pir, pa kam se bo šlo na furo. Jaz enostavno žal nimam časa, da bi vse to bral... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že ampak upoštevaj pa tudi, da ima tema moj maxiscooter 127 strani. Se zanimam za nakup maxija in sem se ravnokar prebil čez prvih 10, pa imam že dokaj polno glavo, poleg tega zadeva terja precej časa, v glavnem je pa dogovarjanje kdo bi moral it s kom na pir, pa kam se bo šlo na furo. Jaz enostavno žal nimam časa, da bi vse to bral... :headbang:

A dej no, tok hudo pa res ni :)

Sem predvčerajšnjim preletel temo tja do šestdesete strani, ker sem iskal informacije o pnevmatikah in je res prvih nekaj strani bolj tako, tako, a se najde marsikaj zanimivega. Se splača prebrati.

Zdej grem pa tja nekaj napisati... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!