Skoči na vsebino

Kako sem izbral/a svoj zadnji motor


MiNa

Priporočene objave

Ker sem ravno menjal motor me zanima kaj je vas vodilo v menjavo in nabavo motorja, ki ga vozite trenutno.

Za prvega smo izvedeli v temi, ki je že odprta. Za to kar vozite trenutno (za nekatere so to kar Ljubice - ja z veliko začetnico) pa bi bilo zanimivo slišati! Izgled, nov model, moč ......?

LP in srečno na cesti:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo osnovno vodilo cena ker nisem hotel 2 meseca počakat. In sem se do konca zaplezal s tem motorjem (kawasaki zxr-750 RR)- denarno in živčno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izbiri je bilo pomembno, da je motor McAdamu prijazen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dojel, da imam dva celindra viška :whistle:

ocitno tudi jaz, ceprav v zacetku kar z muko.............. :naughty: :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dojel, da imam dva celindra viška :whistle:

Dojel, da imam 2 cilindra premalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dojel, da sta dva cilindra na V zakon. Pa naj bo to Harley (oziroma chopperji) ali pa Ducati (oziroma SV, VTR,...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dojel, da sta dva cilindra na V zakon. Pa naj bo to Harley (oziroma chopperji) ali pa Ducati (oziroma SV, VTR,...).

Duče ma na L. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je več razlogov:

-prejšnega vozil 7 let

-prevoženih imel 66.000

-pomankanje konjev in navora

-pa če je nov naj ima pa še ABS (in vidim da je kar uredu zadeva. samo navadit se je treba pri nanadnem zaviranju da se zavira res na obe)

-in če plačujem zavarovanje naj bo v kategoriji do 98 HP zgorna meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa še jz napisu, da se mal tema razživi :)

No blo je pa tak - sm že mel športnejšo (beri balanco) verzijo suzukija sv 650 in so me zapestja preveč bolela (sm si jih dodobra pred leti uniču), pa mi je bil super motorček, samo res ni več šlo. Sm prodal pa z atetom nabavu BMW-ja GS 1150. Super motor, samo pretežek in vsekakor ni bil zame - mi paše lahkotnost motorja in dinamika (ne, da se je GS slabo pelu, sam motle so me kile pa ta endurska poza :naughty: ). No sm ga prodal in že bil v zadregi, kaj zdaj. Spet gruntam al bi šou na SV 1000 al na Z 750, morda Hornet 900, Speed Triple mika za znoret....

...pa je šlo neki branja čez mene in noči in se odločim za nakeda SV 650 K3 - zakaj? - cena poštena, dvovaljnik je, kar je najslajše, za vzdrževanje bo zneslo, lepo kovček gor pa torbe na bok pa tud par tisoč KM ni problem kam it, lubica gre delat izpit za motor pa ga bo z lahkoto vozla, men je pa tud še do njega, glede na to, da še prejšnjega SV-ja nism do podtankosti naštudiru :). In ga mam, veselje je že tu, 2000km je mimo in morm rečt, da sm vesel da sm se tako odloču - je pa res možno da bo drugo leto.... :whistle:

LP

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želja je bila CBR 1100 XX, pa je prevagala cena, testna vožnja, (pa boljša 1/2). Ampak jaz bi še vedno XX. :blush:

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V.... V4 :naughty:

No, VFR sm si zelu za od leta 1997 in sm si jo prvosu.

Mogoče mi je bila VTR 1000 F :evilgrin: boljsa, no za enkrat ostanemo pri VFR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel rad na daytono 675 ali 955 sam ni financ. Tak da bom spet mogel sklepat kompromis kawl / suzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpl, že pred leti sem imel superteneretko, in sem bil z njo tako zadovoljen, da tokrat sploh ni bilo dileme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm gsx R 750 pa sm si reku da bi blo dobr kazga dvovaljnika sprobat. Ducatiji so predrag, pa sm šel suzukija sam pogledat da vidm kak je in je bil kot iz škatlice!!! Zdej ga pa mam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!